بلیط هواپیما اسپانیا

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

بلیط هواپیما اسپانیا

سفر به کشور اسپانیا

اسپانیا یکی از کشور های اروپایی است که تابستان ها دارای آب و هوایی گرم و مرطوب است که باران های موسمی در این فصل بارش بیشتری دارند. در اسپانیا جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارد که با خرید بلیط هواپیما اسپانیا  می توانید سفری امن را تجربه کنید. همه ساله اغلب در بهار و پاییز تور های گردشگری و توریستی زیادی به اسپانیا برگزار می شود. در اسپانیا فرهنگ های جالبی وجود دارد که شما را جذب این کشور می کند. شاهکار های معماری و شاهکار های مجسمه سازی و نقاشی فراوانی در این کشور وجود دارد که با سفر به این کشور می توانید از آنها دیدن کنید.

اسپانیا در واقع کشوری کوهستانی است که رشته کوه های زیادی آن را پوشانده است. رشته کوه های پیرنه، تولدو، سنترال و … در آن قرار دارد. در اسپانیا جزیره های زیادی همچون جزیره قناری و بالئاری و غیره است. در سفر اسپانیا با توجه به اینکه موقعیت های مختلف گردشگری و توریستی قرار دارد می توانید تور های مختلف را برای سفر به اسپانیا انتخاب کنید. در اسپانیا هتل ها دارای امکانات رفاهی کاملی هستند و می توانید در آنها اقامت خوبی داشته باشید. در رستوران های اسپانیایی غذاهای خوبی سرو می شود اما برای نهار در ساعت چهارده الی شانزده و برای شام از ساعت بیست و سی دقیقه به بعد اما در رستوران هایی که در فضاهای گردشگری واقع هستند چنین نیست.

وضعیت آب و هوای اسپانیا

با توجه به اینکه اسپانیا توسط رشته کوه ها پوشانده شده است و دارای دریا ها و رودخانه های زیادی است اغلب دارای سه اقلیم آب و هوایی است:
آب و هوای خشک و گرم: این آب و هوای خشک در قسمت هایی از جنوب شرقی اسپانیا شامل مناطق مورسیا و دره ایبرو است.
آب و هوای مدیترانه ای: آب و هوای منطقه ی ایبریا را شامل می شود.
آب و هوای اقیانوسی: در شمال اسپانیا شامل مناطق استان باسک، کانتابریا و قسمتی از گالیسا و آستاروس است.
در کوه های پیرنه و در کل مناطق کوهستانی آب و هوایی سرد و خشک حکمفرما است.

نمایی از غروب زیبای اسپانیا

بهترین زمان سفر به اسپانیا

بهترین زمان سفر به اسپانیا در فصل بهار و پاییز است. در فصل تابستان که زمان بارش باران های موسمی است رطوبت هوا بالا می رود و معمولا گردشگران کمتری در این زمان به آنجا سفر می کنند. در زمستان هم که آب و هوای سرد همه جا را پوشش می دهد مالاگا دارای آب و هوای گرم و مطلوب است. بنابراین در زمستان اگر قصد سفر به اسپانیا را دارید می توانید به مالاگا سفر کنید و بلیط اسپانیا را رزرو کنید.

چرا تور اسپانیا را انتخاب کنیم؟

یکی از عواملی که در هر کشور سبب جذب توریست می شود مکان های دیدنی، تفریحی است. در اسپانیا جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارد که می توانید به هر یک سر بزنید. جزایر اسپانیا خود محلی بکر برای یک سفر خاطره انگیز است. در اسپانیا فرهنگ مردم نیز شاید توجه شما را به خود جلب کند. مردم اسپانیا اغلب خونگرم هستند. شهر های اسپانیا از جمله بارسلونا همیشه در تکاپو و پر از توریست است.

شهری شاد و رنگارنگ و پر از جاها و مکان های دیدنی که در آن وجود دکه های سوغاتی به شما در انتخاب سوغاتی کمک فراوانی می کند. در اسپانیا می توانید همه شهر ها را بگردید و تمامی جاذبه های توریستی و شاهکار های هنری را ببینید. همواره فستیوال های زیادی در اسپانیا برگزار می شود که توریست ها را به خود جلب می کند. از جمله می توان به فستیوال گاو بازی، فستیوال توماتینا و فستیوال پریماورا و.. اشاره کرد.

 

ساختمای زیبا در اسپانیا

برخی ویژگی های خرید بلیط اسپانیا

چنانچه بخواهید بلیط هواپیما اسپانیا را خریداری کنید می توانید ویژگی های زیر را نیز دریافت کنید:

امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما اسپانیا

درکنار خرید بلیط هواپیما اسپانیا همواره می توانید خدماتی ویژه مانند تشریفات و استقبال فرودگاهی، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و اخذ ویزا را خریداری نمایید.

امکان خرید بلیط هواپیما با بیش از 1000 ایرلاین

خرید بلیط هواپیما برای کشور های مختلف نیز به سهولت امکان پذیر است. هم اکنون امکان خرید بلیط هواپیما با بیش از هزار ایرلاین وجود دارد. فراهم بودن شرایط مناسب ورود و خروج اماکن گردشگری ساده و مطمئن تر را فراهم می آورد. با خریدن بلیط هواپیما اسپانیا می توانید یک سفر خوب و مطمئن را با ما تجربه کنید

آنچه باید در مورد سفر اسپانیا بدانیم

۱- دیر غذا خوردن: در اسپانیا مردم اغلب خیلی دیر نهار و شام را سرو می کنند. در واقع اگر شما بخواهید به مراکزی غیر از مراکز توریستی بروید معمولا رستورانی را نخواهید دید که قبل از ساعت چهارده برای صرف نهار و قبل از ساعت بیست و سی دقیقه برای صرف شام باز باشد و خدمات ارائه بدهد.
۲- زبان اسپانیایی زبان رسمی: زبان رسمی این کشور اسپانیایی است و با اینکه زبان انگلیسی هم کم و بیش صحبت می شود اما فراگیری چند کلمه و جمله ی کاربردی ممکن است سفرتان را جذاب تر و هیجان انگیز تر کند.
۳- دوربین عکاسی: اسپانیا طبیعت بکر و زیبایی دارد و اگر بخواهید به اسپانیا سفر کنید می توانید به همراه خود یک دوربین عکاسی ببرید و یادگاری از لحظاتی ناب بگیرید.

4- انعام در فرهنگ اسپانیایی ها کمرنگ است. در کشور های دیگر زمانی که به رستوران می روید به عنوان انعام مبلغی می پردازید. اما در اسپانیا زماتی که به رستوران بروید پرداخت انعام وجود ندارد و در صورت تمایل خودتان می توانید ده درصد به عنوان انعام بپردازید.
5- شیک پوش هستند. مردم اسپانیا اغلب مردمی شیک پوش هستند و کمتر افرادی در خیابان با لباس های راحتی در خیابان قدم می زنند. اغلب لباس راحتی در ساحل می پوشند. توریست ها به راحتی از مردم اسپانیایی قابل شناسایی هستند. چرا که لباس هایشان با مردم اسپانیا متفاوت است.

6- تاخیر در مجالس وجود دارد. در اسپانیا معمولا مهمانی ها و مجالس و مراسم ها با تاخیراتی آغاز می شود. تاخیر در آغاز مهمانی ها طبیعی است. اما تدارکات اداری آنها بدون تاخیر انجام می شود.
7- سیستم حمل و نقل به خوبی و با سرعت کار می کند. چنانچه شما به اسپانیا سفر کنید ممکن است از عملکرد بسیار خوب سیستم حمل و نقل شگفت زده شوید. در اسپانیا قطار های سریع السیر وجود دارد که به سرعت حرکت کرده و شما را به مقصد می رسانند. می توان به عنوان نمونه به رسیدن در مدت زمان دو ساعت و سی دقیقه از مادرید به مالاگا اشاره کرد.

8- واحد پولی اسپانیا یورو است. چنانچه بخواهید با خود دلار ببرید مجبور هستید دلار را به یورو تبدیل نمایید که ممکن است ضرر کنید.
9- برای رفتن به اسپانیا نیازی به زدن واکسن ندارید. اما می توانید طبق گفته ی سازمان جهانی بهداشت واکسن سرخک، کزاز، اوریون و هپاتیت A را بزنید و در صورت تمایل می توانید شش هفته قبل از سفر واسکن خود را بزنید.

۱0- در اسپانیا امنیت به خود شخص بستگی دارید. خانم ها سعی کنند در خیابان های خلوت اسپانیا راه نروند چون رفتار مردهایی که با آزادی بزرگ شده اند ممکن است برایشان آزار دهنده باشد. همچنین در مکان های شلوغ سعی نکنید که مدارک خود را همراه ببرید. ممکن است دزدان و راهزن ها به شما حمله کنند.

معرفی دیدنی های اسپانیا

در اسپانیا مناطق زیبای گردشگری وجود دارد از جمله به قصر الحمرا با ساختاری آفریقایی، کلیسای ساگرادا فامیلیا همراه با شاهکار معماری گائودی، موزه هنری پرادو و همچنین خیابان پاسئو، سان لورنزو د ال اسکاریال، موزه گوگنهایم در بیلبائو، کلیسای سویل و الکازار و … می توان اشاره کرد. در صورتی که قصد سفر به اسپانیا را دارید می توانید جهت خرید بلیط هواپیما اسپانیا (بلیط هواپیما بارسلون) به پنل رزرواسیون سایت، بخش پرواز مراجعه کنید.

نظرات کاربران