وقت سفارت کانادا

 

توجه: آژانس مسافرتی دلتابان، فقط ارائه دهنده خدمات اخذ ویزای توریستی است. توضیحات دیگر در خصوص تعیین وقت سفارت کانادا صرفا جهت اطلاعات عمومی است. 

آشنایی با سفارت کانادا

امروزه کشور کانادا یکی از مقاصد گردشگری می باشد و افراد زیادی به آن سفر می کنند. مسافرین برای سفر به این کشور نیازمند دریافت وقت سفارت این کشور هستند تا بتوانند ویزای این کشور را در مدت زمان کوتاهی دریافت کنند. این کشور با جنگل های برفی، آبشارها، طبیعت بسیار زیبا و دست نخورده خود محبوب ترین کشور در میان توریستان و مسافرین می باشد. افراد متقاضی ویزا باید وقت سفارت را دریافت کنند تا روند درخواست ویزای خود را سریع تر کنند و در مدت کوتاهی ویزای خود را دریافت کنند.

 

وقت سفارت کانادا

یکی از مهم ترین مراحل اخذ ویزای کانادا گرفتن وقت سفارت کانادا است. برای اخذ وقت سفارت نیز می توان به دو روش حضوری و آنلاین درخواست خود را ارائه داد. در روش اینترنتی و آنلاین فرد متقاضی می بایست به سایت سفارت کانادا در کشور مراجعه کند و یک حساب کاربری بسازد و بعد درخواست تعیین وقت از سفارت داشته باشد. در قسمت درخواست وقت باید تمامی مدارک اسکن شده خود را آپلود کنید. در مرحله بعدی باید تمامی فرم های درخواست ویزا را که در سایت وجود دارد را با تمامی اطلاعات شخصی خود تکمیل کنید و یک کپی از آنها تهیه کنید. البته باید توجه کنید که هزینه های صدور ویزا را نیز به صورت اینترنتی پرداخت کنید.

تعیین وقت کانادا
 

سایت سفارت یک تاریخی را برای مراجعه حضوری شما اعلام می کند که فرد می بایست در همان تاریخ برای ارائه مدارک و ثبت انگشت نگاری مراجعه کند.در روش مراجعه حضوری نیز باید به سفارت این کشور در یکی از کشورهای ترکیه، شهر دبی و ارمنستان مراجعه کرد و تمامی مدارک لازم برای درخواست وقت سفارت کانادا را ارائه داد و هزینه لازم را پرداخت کرد. در این سفارت به فرد متقاضی فرم درخواست ویزا داده می شود باید آن را تکمیل کند. البته فرد باید دقت کند که در درخواست وقت سفارت چه به صورت اینترنتی و حضوری باید کد پیگیری خود را دریافت کند تا نتیجه درخواست خود را پیگیری کند.

 

وقت سفارت کانادا

روز تعیین شده برای مراجعه به سفارت کانادا

فرد متقاضی درخواست ویزای کانادا بعد از اینکه ثبت اینترنتی خود را انجام داد و وقت سفارت را گرفت می تواند در بازه تعیین شده به سفارت کانادا مراجعه کند. فرد مراجعه کننده باید در تاریخ مشخص شده به همراه  تاییدیه سفارت به سفارت برود و انگشت نگاری و چهره نگاری را انجام دهد. بعد از انجام انگشت نگاری، فرد باید منتظر بماند تا سفارت بعد از بررسی مدارک و شرایط فرد نتیجه خود را اعلام کند.

بررسی مدارک توسط سفارت کانادا تقریبا 2 تا 190 روز کاری طول می کشد و بعد از بررسی نتیجه خود را به فرد اعلام می کند تا سفارت کانادا نتیجه بررسی مدارک و درخواست ویزای کانادا را اعلام کند.

 

هزینه دریافت ویزا و وقت سفارت کانادا

یکی از مواردی که در زمان درخواست ویزا و وقت سفارت کانادا به آن توجه کنیم هزینه دریافت ویزا می باشد. هر فردی که درخواست ویزای کانادا را دارد می بایست یک هزینه برای درخواست ویزا و هزینه دیگری برای انگشت نگاری و چهره نگاری پرداخت کند. این هزینه را باید در زمان دریافت وقت سفارت به صورت اینترنتی با کارت اعتباری خود  پرداخت کنید.

فرد متقاضی باید توجه کند که در صورت پذیرفته شدن درخواست ویزا می تواند به سفارت مراجعه کند و مراحل اخذ ویزای خود دنبال کند. اما در صورت عدم پذیرش درخواست ویزا هیچ کدام از هزینه های پرداختی دوباره برگردانده نمی شود. تمامی هزینه های پرداخت شده برای بررسی مدارک و انجام انگشت نگاری می باشد.

یکی از ویژگی های اصلی درخواست وقت سفارت در این است که در صورت رد شدن درخواست ویزا فرد می تواند دوباره بلافاصله درخواست مجدد خود را ارائه دهد.