اطلاعات


آشنایی با کشور اسپانیا 

اسپانیا برای گردشگران، تداعی‌گر گاوبازی، کلیساهای عظیم، دهکده‌های زیبا، کاخ‌های مسلمانان، آفتاب تابان، سواحل دل‌انگیز، زندگی شبانه مفرح و شور و شوق زندگی است. نوای موسیقی فلامنکو همه‌جا قابل شنیدن است و روحی خاص به این کشور داده است. تنوع چشم‌اندازهای این کشور روح شما را جلا خواهد داد و غذاها و نوشیدنی‌های لذیذ و خوش‌طعم این سرزمین هر سلیقه‌ای را راضی خواهد نمود. هر آنچه گردشگر طلب می‌کند دراین کشور با بهترین کیفیت یافت می‌شود. پس با دلتابان همراه شوید و این کشور شگفت‌انگیز و “سرشار از جزئیات” و جاذبه را به طرزی بی‌بدیل سیاحت کنید.

کشور اسپانیا

کشور پادشاهی اسپانیا در جنوب غربی اروپا واقع شده و همراه با پرتغال، شبه‌جزیره ایبریا را تشکیل داده است. پایتخت این کشور با 505990 کیلومتر مربع مساحت، شهر مادرید است که تقریباً در مرکز این کشور قرار گرفته است.

اسپانیا، پس از ایتالیا و چین بیشترین آثار به ثبت رسیده در یونسکو را در خود جای داده است. با این حال، اسپانیا تلفیقی است از سنت و مدرنیته. اسپانیا سرشار است از موزه‌ها، بناهای تاریخی، کلیساهای بزرگ و مجسمه‌های زیبا اما در عین حال این کشور مراکز خرید و ساختمان‌ها و گالرهای هنری مدرن نیز کم ندارد.

گالری تصاویر


اطلاعات

بعضی از اطلاعات مهم درباره اسپانیا

  • قاره: اروپا
  • پایتخت: مادرید
  • واحد پول: یورو
  • زبان رسمی: اسپانیایی
  • شهرهای بزرگ: بارسلونا، مادرید، تنریف، والنسیا

اشتراک گذاری


شهر های اسپانیا


تور های اسپانیا


مجله آنلاین دلتابان

آخرین مطالب بروز شده مجله گردشگری دلتابان