وقت سفارت انگلیس

توجه: آژانس مسافرتی دلتابان، فقط ارائه دهنده خدمات  اخذ ویزای توریستی است. توضیحات دیگر در خصوص وقت سفارت انگلیس ، صرفا جهت اطلاعات عمومی است.

تعیین وقت سفارت انگلیس

تعیین وقت سفارت انگلیس اولین مرحله از دریافت ویزای انگلیس می باشد، متاسفانه امروزه به دلیل مشکلات فراوانی که بین دو کشور ایران و انگلیس به وجود آمده است دریافت ویزای انگلیس با مشکلات بسیار زیادی برای شهروندان ایرانی همراه است. امروزه امکاناتی فراهم شده است که بتوانید از داخل کشور ترکیه نیز برای تعیین وقت سفارت انگلیس اقدام کنید و بعد از آن با حضور در یکی از سفارت های انگلیس اقدام به دریافت ویزای این کشور کنید. در این مطلب قصد داریم نکاتی بسیار مفید درباره تعیین وقت سفارت انگلیس را برای شما بیان کنیم تا در صورتی که قصد سفر به کشور انگلیس و دریافت ویزای این کشور را دارید بتوانید به راحتی اقدام به تعیین وقت سفارت انگلیس کنید و بعد از گذراندن مراحل آن به راحتی ویزای کشور انگلیس را دریافت کنید.


نمایی از لندن

مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس

افرادی که قصد دریافت وقت سفارت انگلستان را دارند باید برای این کار مراحلی را بگذرانند. در اولین مرحله افرادی که قصد تعیین وقت سفارت انگلیس را دارند ابتدا باید به وب سایت رسمی سفارت انگلیس مراجعه کنند و نوع ویزایی که قصد دریافت آن را دارند را مشخص کنند، در دومین مرحله باید این افراد اقدام به ایجاد یک حساب کاربری منحصر به فرد در این وب سایت کنند و با حساب کاربری خود وارد سایت شوند و سپس فرم انگلیسی درخواست صدور ویزای انگلیس را پر کنند.  بعد از انجام این کارها محل مناسب برای انگشت نگاری باید تعیین شود و در ادامه نیز وقت سفارت انگلستان تعیین می شود.

آخرین مرحله از این عملیات پرداخت هزینه وقت سفارت است که باید به صورت اینترنتی انجام دهید. در صورتی که قصد دریافت ویزای انگلیس را دارید باید بعد از دریافت وقت سفارت انگلیس با در دست داشتن مدارک در تاریخ مقرر شده به سفارت مورد نظر مراجعه کنید و با انجام انگشت نگاری و ارائه مدارک خود اقدام به دریافت ویزای انگلیس کنید. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در صورتی که در روز مقرر شده نتوانید به سفارت انگلیس مراجعه کنید درخواست شما به صورت خودکار از لیست افرادی که درخواست وقت سفارت انگلیس برای صدور ویزای این کشور را کرده اند حذف می ‌شود.


مدارک مورد نیاز وقت سفارت انگلیس

یکی از سوالات مهمی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد این است که برای دریافت وقت سفارت انگلستان چه مدارکی را باید در دست داشته باشیم؟ مدارک مورد نیاز برای این کار عبارتند از اسکن صفحه اول پاسپورت، واچر هتل محل اقامت در انگلیس و رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت، در صورتی که یکی از آشنایان شما در کشور انگلیس زندگی می کند سعی کنید از او تقاضای یک دعوتنامه کنید و فایل اسکن شده این دعوتنامه را برای تعیین وقت سفارت انگلیس به همراه داشته باشید و آخرین مدرک مورد نیاز نیز فرم تکمیل شده درخواست وقت سفارت به زبان فارسی می باشد.

مدارک مورد نیاز وقت سفارت انگلیس

در این فرم اطلاعاتی از قبیل نوع ویزای درخواستی، مدت ویزای درخواستی، محل مورد نظر برای وقت مصاحبه و انگشت نگاری، اطلاعات شخصی فرد متقاضی، اطلاعات مربوط به پاسپورت فرد متقاضی، وضعیت شغلی، تاریخ سفر، اطلاعات مربوط به همسر در صورت متاهل بودن، اطلاعات مربوط به والدین فرد متقاضی، اطلاعات اقامت در کشور انگلستان، خدمات پزشکی در انگلستان، تاریخچه سفر به این کشور و یک سری سوالات دیگر از شما پرسیده خواهد شد.

چه مدت طول می کشد تا وقت سفارت انگلستان را تعیین کنیم؟

پاسخ دادن به این سوال کمی مشکل است چرا که به صورت دقیق نمی توان تعیین کرد که چه مدت زمانی لازم است تا بتوانید وقت سفارت انگلیس را تعیین کنید، به صورت کلی از آنجایی که افراد بسیار زیادی متقاضی دریافت ویزای انگلیس هستند سفارت این کشور یکی از شلوغ ترین سفارت های دنیا می باشد و بنابراین شما نمی توانید به صورت دقیق تعیین کنید که چه مدت زمانی طول می کشد تا آنها درخواست شما را تایید کنند. به صورت کلی وقت سفارت این کشور هر هفته به روزرسانی می‌ شود و شما با کمی خوش شانسی می توانید به میزان زیادی از مدت زمان تایید درخواست تعیین وقت سفارت انگلیس بکاهید.

تعیین وقت سفارت انگلیس

تعیین وقت سفارت انگلستان در آنکارا

یک امکان فوق العاده که برای علاقه مندان به تعیین وقت سفارت انگلستان برای سفر به کشور انگلیس و دریافت ویزای این کشور فراهم شده است این است که می ‌توانند در شهر آنکارا اقدام به تعیین وقت سفارت این کشور کنند. این کار مزایای بسیار زیادی برای علاقه مندان به سفر به کشور انگلیس دارد که از جمله آنها می‌ توان به انجام انگشت نگاری و ارائه مدارک در شهر آنکارا و عدم نیاز به مصاحبه برای سفر به کشور انگلیس اشاره کرد.


افرادی که قصد تعیین وقت سفارت کشور انگلیس را دارند می ‌توانند با مراجعه به دفاتر VFS مدارک خود را ارائه دهند و بعد از گذراندن عملیات انگشت نگاری پاسپورت خود را به سفارت کشور انگلیس ارائه دهند و بعد از مدت کوتاهی اقدام دریافت ویزای خود از این دفاتر کنند. وجود این دفاتر در شهر آنکارا باعث شده است که بسیاری از افرادی که قصد سفر به کشور انگلیس را دارند به راحتی بتوانند در شهر آنکارا کارهای خود را انجام داده و با دریافت ویزای انگلیس به این کشور سفر کنند. معمولاً در این روش ویزای شما بعد از دو الی سه هفته به آدرس پستی که در فرم تقاضای صدور ویزا وارد کرده اید ، ارسال می ‌شود، لازم به ذکر است که این روش یکی از سریع ترین روش ها برای دریافت ویزای کشور انگلیس می باشد.


تعیین وقت سفارت انگلستان در ترکیه

اگر در کشور ترکیه و یا شهر استانبول اقامت دارید و قصد دارید که از این کشور اقدام به دریافت ویزای کشور انگلستان و تعیین وقت سفارت کنید می توانید در دو شهر آنکارا و یا استانبول اقدام به این کار کنید، توجه داشته باشید که برای انجام چنین کاری شما باید برگه عبور از سفارت ایران در ترکیه را دریافت کنید و حداقل دو روز کاری در شهر آنکارا و یا شهر استانبول حضور داشته باشید تا بتوانید اقدام به تعیین وقت سفارت انگلستان و دریافت ویزای کشور انگلیس کنید.

تعیین وقت سفارت انگلستان در کشور امارات

اگر شخصی که قصد دریافت ویزای انگلیس را دارد و در کشور امارات اقامت دارد و یا برای مدت کوتاهی به این کشور سفر کرده است میتواند به راحتی اقدام به تعیین وقت سفارت کرده و بعد از آن اقدام به دریافت ویزای کشور انگلیس کند. خوشبختانه کشور امارات یکی از بهترین محل ها برای دریافت ویزای کشور انگلستان می باشد. یکی از نکات مهمی که در کشور امارات برای اقدام به تعیین وقت سفارت انگلیس باید به آن توجه داشته باشید این است که افرادی که به این کشور سفر کردند حتما باید ۱۵ روز کاری در کشور امارات بمانند تا موفق شوند که ویزای کشوری انگلیس را دریافت کنند.


معرفی سرویس priority برای تعیین وقت سفارت

علاوه بر روش هایی که در قسمت قبلی برای تعیین وقت سفارت و دریافت ویزای انگلیس بیان کردیم سرویس های ویژه ای نیز در کشور ترکیه قرار گرفته است که با استفاده از این سرویس ها می توانید سرعت پاسخگویی به درخواست صدور ویزای خود را افزایش دهید و در مدت زمان بسیار کوتاهی اقدام به دریافت ویزای کشور انگلستان کنید. یکی از معروف ترین سرویس های ویژه ای که برای تعیین وقت سفارت انگلستان و صدور ویزای انگلستان برای شما در نظر گرفته شده است سرویس priority می باشد که با خرید این سرویس نتیجه ویزای شما بین ۵ تا ۸ روز کاری صادر می شود.

شما می توانید با پرداخت تنها ۲۱۲ پوند اقدام به خرید این سرویس کنید که برای پرداخت این هزینه باید به صورت مستقیم به مرکز ویزای دبی و یا شهر ابوظبی مراجعه کنید. توجه داشته باشید که برای خرید این سرویس قبل از آنکه بخواهید برای انگشت نگاری به سفارت کشور انگلستان مراجعه کنید باید به صورت اینترنتی اقدام به خرید این سرویس کنید و بعد از آن با پرداخت هزینه آن به سفارت کشور انگلستان مراجعه کنید و مراحل انگشت نگاری را انجام دهید.

تعیین وقت سفارت انگلیس

سرویس های Super Priority و Passport pass back

اگر برای دریافت ویزای کشور انگلستان عجله دارید و می خواهید که از سرویس استفاده کنید که بتوانید در حداکثر ۲۴ ساعت اقدام به دریافت ویزای کشور انگلستان کنید می‌ توانید از سرویس Super priority برای تعیین وقت سفارت انگلیس استفاده کنید تا بتوانید در مدت زمان بسیار کوتاهی با هزینه ای ۶۰۰ پوندی اقدام به دریافت ویزای کشور انگلستان کنید.

البته نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که این سرویس در حال حاضر برای افرادی فعال است که اقامت کشور امارات را دارند و برای ایرانیانی که به این کشور سفر کرده ‌اند امکان استفاده از این سرویس وجود ندارد. با استفاده از سرویس passport pass back  در همان روزی که برای انگشت نگاری به سفارت کشور انگلستان مراجعه کرده‌ اید پاسپورت شما به شما بازگردانده می شود، هزینه ای که در این سرویس از شما دریافت می شود معادل ۲۲۰ درهم امارات است که باید آن را نقد در مرکز ویزای دبی و یا ابوظبی پرداخت کنید، توجه داشته باشید که با استفاده از این سرویس نتیجه ویزای شما در ۱۵ روز کاری برای شما ارسال می شود.

نکته پایانی درباره این سرویس این است که این سرویس در کشور ترکیه نیز فعال است و افرادی که در این کشور اقامت دارند و یا به کشور ترکیه سفر کردند نیز می ‌توانند با پرداخت ۸۰ پوند در کشور ترکیه از این سرویس استفاده کنند.