خرید آنلاین بلیط هواپیما ماهان (چارتر و سیستمی)

 خرید بلیط هواپیما ماهان از پنل رزرو دلتابان

سامانه خرید بلیط ماهان  آژانس مسافرتی دلتابان یکی از کامل ترین سامانه های خرید آنلاین بلیط هواپیما و ایرلاین ماهان در کشور را با پوشش دهی مسیرهای پرتردد توسط پرواز های ماهان مانند پروازهای داخلی و خارجی  در حالتی ایده آل در دسترس مشتریان قرار داده است. این سامانه کلیه خطوط پروازی داخلی و خارجی را در کوتاه ترین زمان جستجو در اختیار مخاطبان قرار داده و دسترسی آسان جهت خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما به صورت پروازهای سیستمی و بلیط هواپیما چارتر داخلی و خارجی فراهم نموده است.

جهت سفرهای داخلی و خارجی خود می توانید پرواز ماهان را انتخاب نموده و اقدام به رزرو بلیط های این شرکت هواپیمایی به صورت چارتر و سیستمی نمایید. از مهم ترین ویژگی های شرکت هواپیمایی ماهان می توان به نوع کلاس پروازی و مسیرهای پروازی داخلی و خارجی مختلف آن اشاره کرد که در ادامه این مطلب  بیشتر به آن ها خواهیم پرداخت.

 

خرید آنلاین بلیط هواپیما

 
 

سفر با پرواز ماهان

این روزها شرکت های هواپیمایی متعددی پروازهای گوناگونی را به انجام می رسانند که هر کدام از ویژگی های منحصر به خود برخوردار می باشند. سفر با پرواز ماهان یکی از این مواردی شناخته می شود که از سال 1371 به بعد بسیار مورد استقبال مسافران و گردشگران قرار گرفته است. سفرهای داخلی و خارجی بسیاری با این هواپیمایی صورت می گیرد که در این مطلب سعی خواهیم کرد اشاره کوتاهی به آن ها داشته باشیم و به شما در خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی کمک کنیم.

30 مقصد داخلی در این هواپیمایی در نظر گرفته شده اند که عزیزان برای سفر به این مقاصد می توانند به رزرو بلیط ماهان اقدام کنند. در کنار سفرهای داخلی ماهان می توان به 25 مقصد خارجی به نقاط مختلف دنیا نیز اشاره کرد که با پرواز ماهان می توان خود را به آن ها رساند. بنابراین جهت تهیه بلیط هواپیما استانبول، دبی، مسیرهای اروپایی و … ایرلاین ماهان گزینه مناسبی خواهد بود. در ادامه به کلاس های پروازی، خدمات پرواز و همچنین مسیرهای پروازی این هواپیمایی خواهیم پرداخت پس همچنان با دلتابان همراه باشید.

ایرباس هواپیمایی ماهان، در فرودگاه بین المللی امام خمینی
 

انتخاب کلاس های اکونومی و بیزینس در سفر با پرواز ماهان

قبل از سفر با بلیط هواپیما ماهان می توان نوع کلاس پروازی را انتخاب نمود و از خدمات و امکانات ویژه آن ها در طول پرواز با این هواپیمایی برخوردار شد. پرواز با کلاس های اکونومی و همچنین بیزینس کلاس از طریق این ایرلاین امکان پذیر می باشد. نکته مهم در رابطه با کلاس های پروازی خدمات مختلف آن هاست که مسافران عزیز قبل از هر گونه رزرو بلیط هواپیمایی می توانند یکی از آن ها را انتخاب نمایند. اکونومی کلاس خدمات مشخصی را برای مسافران فراهم می کند تا در طول پرواز از آرامش کافی برخوردار باشند. تعداد صندلی های این کلاس پروازی مشخص می باشند.

در مقابل کلاس اکونومی می توان به بیزینس کلاس ماهان اشاره کرد که دارای خدمات بیشتری می باشد. میان رده بودن از ویژگی های این کلاس پروازی است. صندلی های راحت با امکان تنظیم آن ها برای استراحت و خواب شبانه از مهم ترین خدمات بیزینس کلاس ماهان شناخته می شوند. کترینگ متفاوت، تلویزیون های 42 اینچ و مهمانداران با تجربه از دیگر خدمات این کلاس است که در پرواز ماهان می توان از آن ها برخوردار شد.

تیک آف زیبا از ایرباس ماهان

میزان بار مجاز و خدمات در سفر با پرواز ماهان

در سفر با پرواز ماهان می بایست به میزان بار خود توجه کنید چرا که این هواپیمایی برای این موضوع قوانین خاصی وضع نموده است. بر روی هر بلیط میزان مجاز بار همراه و یا غیر همراه مسافر درج شده است که عزیزان با توجه به آن می توانند با پرداخت هزینه ای بالاتر بار بیشتری را وارد هواپیما کنند. از مهم ترین ویژگی های پرواز با شرکت هواپیمایی ماهان قوانین و خدماتی است که برای رفاه مسافران در نظر گرفته شده اند.

کنسلی بلیط و همچنین تغییر زمان پرواز دو مورد از این قوانین شناخته می شوند. مسافران عزیز پرواز ماهان می توانند بهترین و با کیفیت ترین غذاهای بین المللی را براساس نوع کلاس پروازی خود نوش جان کنند. خدمات دیگری نیز در این هواپیمایی وضع شده اند که در صورت رزرو بلیط های داخلی و خارجی می توانید از آن ها مطلع شوید.

مسیرهای داخلی پرواز ماهان

همان طور که در بخش ابتدایی این مطلب نیز عنوان کردیم مقاصد داخلی متعددی وجود دارند که عزیزان قبل از سفر با بلیط ماهان چارتر می توانند یکی از آن ها را انتخاب کنند.

 از مهم ترین پروازهای داخلی این هواپیمایی می توان به تهران مشهد، تهران اهواز، تهران بیرجند، تهران شیراز، تهران زابل، تهران ساری، تهران سیرجان، تهران کرمان، تهران بندرعباس، تهران رفسنجان، تهران کرمانشاه، تهران قشم، تهران سنندج، مشهد اهواز، مشهد اصفهان، مشهد کیش، مشهد کرمان، مشهد بندرعباس، مشهد سنندج، قشم کرمان و همچنین بندر عباس تبریز اشاره کرد. برای سفر با پرواز ماهان به هر کدام از مقاصد عنوان شده می توانید به سایت دلتابان مراجعه نمایید.

مسیرهای خارجی پرواز ماهان

در کنار 30 مقصد داخلی می توان به 25 مقصد خارجی در سفر با پرواز ماهان اشاره کرد. در این بخش به مسیرهای خارجی این ایرلاین بیشتر خواهیم پرداخت. از شهر تهران می توان به مقاصد خارجی همچون استانبول، دبی، کویت، آلماتی، شانگهای، دهلی، دوسلدورف، آنکارا، نجف، اربیل، وارنا، کوالالامپور، گوانجو و مسکو با شرکت هواپیمایی ماهان سفر نمود.

در این هواپیمایی همچنین می توان از شهر مشهد به شهرهای دبی، کویت، نجف، دمشق، بیروت و استانبول نیز سفر به یادماندنی را تجربه کرد. از دیگر مسیرهای خارجی این ایرلاین می توان به لار دبی، قشم دبی و شیراز کویت نیز اشاره کرد. برای بررسی جزئیات بیشتر در مورد این پروازها می توانید به سایت گردشگری دلتابان مراجعه نمایید.

قیمت بلیط پرواز ماهان

نکته مهم در رابطه با سفر با بلیط ماهان توجه به قیمت بلیط های هوایی این شرکت می باشد. عوامل بسیاری در تعیین نرخ بلیط های این ایرلاین تأثیر گذارند که می توان به نوع کلاس پروازی و خدماتی که در آن ها ارائه می شود اشاره کرد. هر چه میزان خدمات و کیفیت آن ها بالاتر باشد مسلماً قیمت بلیط ماهان نیز متفاوت خواهد بود. نوع مسیر پروازی نیز می تواند هزینه این بلیط را تحت تأثیر خود قرار دهد.

 پروازهای داخلی نسبت به مسیرهای خارجی از قیمت کم تری در این ایرلاین برخوردارند. مدت زمان و ساعت پرواز ماهان نیز در تعیین قیمت بلیط آن تأثیر گذار خواهد بود. برای اطلاع دقیق تر قیمت بلیط هواپیما ماهان می توانید به سایت دلتابان مراجعه کنید و از کارشناسان بخش فروش بلیط های داخلی و خارجی اطلاعات بیشتری کسب نمایید.