راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما

سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما و خرید پرواز و بلیط هواپیما چارتر آژانس مسافرتی دلتابان یکی از کامل ترین سامانه های خرید آنلاین بلیط هواپیما در کشور را با پوشش دهی مسیرهای پرتردد در حالتی ایده آل در دسترس مشتریان قرار داده است. این سامانه کلیه خطوط پروازی داخلی و خارجی را در کوتاه ترین زمان جستجو در اختیار مخاطبان قرار داده و دسترسی آسان جهت خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما به صورت پروازهای سیستمی و چارتر داخلی و خارجی فراهم نموده است.

خرید بلیط هواپیما

امروزه به دلیل سختی رفت و آمد در سطح شهر و مشکلات ترافیکی، حضور در آژانس هواپیمایی جهت خرید بلیط هواپیما، کمی برای مسافران دشوار است. از این رو شرکت دلتابان سعی بر این نموده است که روند سفر شما عزیزان را آسان نماید، بدین ترتیب که به صورت مستقیم و بدون حضور در آژانس مسافرتی و در کوتاه ترین زمان، به راحتی می توانید بلیط هواپیما در مسیر مورد نظر خود را انتخاب و رزرو نمایید.

سیستم رزرواسیون آنلاین دلتابان قابلیت رزرو آنی ارزانترین بلیط هواپیما از بیش از 1000 ایرلاین داخلی و خارجی (چارتری و سیستمی) و همچنین صدور پروازهای (soto) و بلیط پروازهای داخلی بین شهرهای اروپا را فراهم نموده است

خرید بلیط هواپیما

رزرو بلیط هواپیما

امروزه به دلیل سختی رفت و آمد در سطح شهر و مشکلات ترافیکی، حضور در آژانس هواپیمایی جهت خرید بلیط هواپیما، کمی برای مسافران دشوار است. از این رو شرکت دلتابان سعی بر این نموده است که روند سفر شما عزیزان را آسان نماید، بدین ترتیب که به صورت مستقیم و بدون حضور در آژانس مسافرتی و در کوتاه ترین زمان، به راحتی می توانید بلیط هواپیما در مسیر مورد نظر خود را انتخاب و رزرو نمایید.

سیستم رزرواسیون آنلاین دلتابان قابلیت رزرو آنی ارزانترین بلیط هواپیما از بیش از 1000 ایرلاین داخلی و خارجی (چارتری و سیستمی) و همچنین صدور پروازهای (soto) و بلیط پروازهای داخلی بین شهرهای اروپا را فراهم نموده است

جهت خرید بلیط هواپیما با استفاده از سیستم رزرواسیون آنلاین دلتابان، فقط کافیست برروی تب پرواز رفته و پس از انخاب مبدا، مقصد و تاریخ پرواز، جستجوی بلیط را آغاز نمایید. سپس از میان پروازهای موجود، پرواز دلخواه خود را نتخاب نمایید. سپس اطلاعات شخص خود را وارد نموده و از طریقه درگاه الکترونیکی، پرداخت خود را انجام دهید

رزرو بلیط هواپیما در یک نگاه

آموزش جستجوی رزرو بلیط هواپیما جهت خرید بلیط هواپیما سیستمی و بلیط هواپیما چارتر با استفاده از سیستم رزرواسیون آنلاین دلتابان، فقط کافیست برروی تب پرواز رفته و پس از انخاب مبدا، مقصد و تاریخ پرواز، جستجوی بلیط را آغاز نمایید.
آموزش انتخاب بلیط هواپیما ارزان در این مرحله لیست کاملی از پروازهای موجود در مسیر مورد نظر را بر اساس ساعت پروازی و نوع ایرلاین و قیمت مشاهده می نمایید که می توانید پس از مقایسه بهترین انتخاب را داشته باشید.
آموزش نحوه دریافت بلیط پس از کلیک روی دکمه «رزرو بلیط»، اطلاعات شخصی خود را وارد نموده و از طریقه درگاه الکترونیکی، پرداخت خود را انجام دهید.

در زمان رزرو بلیط هواپیما مختلف داخلی و خارجی می بایست به چند نکته مهم توجه نمایید. نوع بلیط که می تواند سیستمی و یا چارتری باشد و همچنین نام ایرلاین از مهمترین موضوعاتی شناخته می شوند که می بایست مسافران به آنها توجه کافی نمایند. در ادامه بیشتر این موارد را بررسی خواهیم کرد.

تمامی این مراحل در کوتاهترین زمان انجام شده و بلیط شما به صورت الکترونیکی رزرو خواهد شد.

رزرو بلیط هواپیما

رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی

این روزها رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی از مهمترین خدماتی است که در اکثر شرکت های هواپیمایی صورت می گیرد. نکته مهم در رابطه با این نوع از خدمات توجه به نوع رزرو و همچنین کیفیت پروازها می باشد.

رزرو بلیط و نوع پرواز از مهمترین مواردی شناخته می شوند که می توانند سفر شما را تحت تاثیر قرار دهند. مهم نیست چه نوع بلیطی را برای سفر خود از چه آژانس مسافرتی رزرو نمایید مهم این است که از چه نوع خدماتی در طول پرواز برخوردار خواهید شد.

نحوه رزرو نیز از مهمترین موضوعاتی است که هر مسافری می بایست به آن توجه کافی نماید. رزرو و خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی و داخلی از مهمترین خدمات آژانس مسافرتی دلتابان است که عزیزان تنها با چند کلیک می توانند از آنها برخوردار شوند. در ادامه به موضوعات مهمی در رابطه با رزرو انواع بلیط هواپیمایی در این آژانس خواهیم پرداخت.

رزرو بلیط پروازهای داخلی

شهرهای مختلفی در ایران وجود دارند که می توانند بهترین مقصد جهت پروازهای داخلی محسوب شوند. مشهد یکی از این موارد شناخته می شود که بیشترین آمار برای رزرو بلیط آن گزارش شده است.

برای رزرو بلیط این شهر زیارتی و توریستی به صورت آنلاین می توانید به سایت مسافرتی و گردشگری دلتابان مراجعه نمایید. یکی دیگر از مناطق گردشگری پرتردد جزیره کیش می باشد که تعداد متقاضیان آن بیشتر از شهر مشهد نباشد کمتر هم نیست.

به غیر از دو شهر عنوان شده عزیزان برای رزرو بلیط پروازهای داخلی دیگر از جمله شیراز، اصفهان، کرمان، کرمانشاه و چندین شهر دیگر می توانند از بخش رزرو بلیط پرواز داخلی دلتابان استفاده نمایند. تنها با چند کلیک می توانید در چند ثانیه به رزرو آنلاین اینگونه از پروازها اقدام کنید. در ادامه به رزرو بلیط های خارجی پرطرفدار در این سایت خواهیم پرداخت.

خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی

در بخش قبلی به رزرو بلیط پروازهای داخلی از طریق سایت دلتابان پرداختیم. اگر قصد دارید سفر خود را از مرزها عبور دهید می بایست به فکر رزرو بلیط های خارجی بیفتید.

گزینه های بسیاری برای یک سفر خارجی در سایت دلتابان پیش روی شما کاربران عزیز خواهند بود که می توان به بلیط هواپیما استانبول، دبی، آنتالیا، لهستان، مالزی و چند مورد دیگر اشاره کرد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از کارشناسان بخش رزرو بلیط پروازهای خارجی کمک بگیرید.

در زمان رزرو این نوع بلیط می بایست خدمات مختلف دیگری را نیز مورد توجه خود قرار دهید که در ادامه سعی خواهیم کرد بیشتر به آنها بپردازیم. در هر صورت اگر قصد سفرهای خارجی را در سر می‌ گذرانید رزرو بلیط آنها را در زمان مناسب به انجام برسانید.

خرید بلیط هواپیما و پرواز چارتر

انتخاب ایرلاین در زمان رزرو بلیط پروازهای مختلف

در طول پرواز خدمات مختلفی در اختیار مسافران قرار می گیرد که بر اساس نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی کیفیت آنها متفاوت از یکدیگر خواهد بود. این موضوع را عنوان کردیم تا به اهمیت انتخاب ایرلاین در زمان رزرو بلیط پروازهای مختلف داخلی و خارجی اشاره ای کرده باشیم. ایرلاین های مختلفی پروازهای داخلی و خارجی را به انجام می رسانند که هر کدام در مدت زمان پرواز و همچنین قیمت بلیط های هواپیمایی مقاصد مختلف تاثیرگذار خواهند بود.

از دیگر خدمات مهم سایت مسافرتی و گردشگری دلتابان امکان انتخاب ایرلاین های داخلی و خارجی از طریق فیلترینگ مورد نظر می باشد که عزیزان می توانند این مهم را در زمان رزرواسیون آنلاین به انجام برسانند. اسامی بیش از هزار ایرلاین در بخش مربوطه درج شده است تا عزیزان بتوانند به راحتی، انتخابی مناسب را در خرید آنلاین بلیط هواپیما تجربه نمایند.

بلیط هواپیما چارتر چیست؟

چنانچه حتی یک بار هم تجربه سفر با هواپیما را داشته باشید، چارتر نامی آشنا برایتان خواهد بود. بلیط های چارتر به نوعی از بلیط ها گفته می شوند که به صورت عمده توسط یک شرکت و یا شخص چارتر کننده خریداری شده و به صورت تکی به فروش می رسند و بدیهی است که قصد این شرکت ها سود کردن از این بلیط ها خواهد بود و به همین دلیل تصور اینکه بلیط های چارتر همیشه ارزان هستند را از ذهنتان بیرون کنید.

بلیط های چارتر تنها زمانی قیمت ارزان تری خواهند داشت که میزان تقاضا برای پرواز کمتر بوده و ظرفیت هواپیما تکمیل نشده باشد و در این صورت است که شرکت های چارتر کننده جهت جلوگیری از وارد شدن ضرر به سازمان اقدام به ارائه این بلیط ها با قیمتی ارزان می کنند و به همین دلیل می توانید با نازلترین قیمت ها یک پرواز لذت بخش برای خود رزرو نمایید.

بلیط های چارتر را با هواپیما چارتر اشتباه نگیرید! هواپیما های چارتر به نوعی از هواپیما های کوچک گفته می شود و امکانات این هواپیما ها متفاوت تر از هواپیما های معمولی خواهد بود. در صورتی که اقدام به خرید بلیط هواپیما چارتر نمایید از نظر امکانات سفر یعنی: صندلی پرواز، کترینگ، کابین، خدمات و… در شرایط یکسانی با پرواز کنندگان با بلیط های سیستمی خواهید داشت.

بلیط هواپیما چارتر

با ورود به سایت گردشگری و مسافرتی دلتابان با خدمات مختلفی مواجه خواهید شد که امکان خرید پرواز چارتر یکی از این موارد شناخته می شوند. بلیط هواپیما چارتری این روزها بسیار مورد استقبال گردشگران قرار گرفته اند چرا که از هزینه و قیمت مناسبی نسبت به دیگر بلیط ها برخوردار هستند. ارزان و مناسب بودن قیمت این بلیط ها باعث شده است که در زمان ارائه به سرعت از سوی متقاضیان رزرو شوند.

در سایت دلتابان نیز خرید پرواز چارتر بر اساس زمان و میزان تقاضا ارائه و رزرو می شوند که عزیزان می توانند به این نوع از خدمات این سایت گردشگری نیز توجه کافی نمایند. در زمان رزرو بلیط های چارتری داخلی و خارجی فراموش نکنید که امکان کنسلی آنها وجود ندارد برخلاف بلیط های سیستمی که از این ویژگی برخوردار می باشند. ارزان بودن بلیط های چارتری به هیچ عنوان دلیلی بر کم کیفیت بود خدمات پروازی این بلیط ها نخواهد بود.

مزایای خرید پرواز چارتر

اصلی ترین مزیت خرید بلیط چارتر همان قیمت پایین آن خواهد بود اما علاوه بر قیمت مزیت های دیگری نیز از این بلیط ها شاهد هستیم. یکی از مهمترین مزایای خرید پرواز  چارتر روند نزولی قیمت با نزدیک شدن به موعد سفر می باشد و طبیعتا در صورتی که میزان تقاضا برای بلیط کمتر باشد قیمت بلیط های چارتر کاهش بسیاری پیدا خواهد کرد اما این مهم بستگی به میزان ظرفیت پرواز نیز خواهد داشت. خرید پرواز چارتر معمولا برای مسیرهای پرتردد ارائه می شوند و برای مسیرهای بین شهری معمولی شانس مشاهده بلیط های چارتر بسیار پایین خواهد بود.

تا بحال هرچه شنیده ایم در رابطه با ارزان بودن قیمت بلیط های چارتر گفته اند اما باید بدانید که بلیط های چارتر مزیت اصلی دیگری هم خواهند داشت. آیا شده که یک سفر مهم برایتان پیش آمده ولی بلیط پیدا نکرده باشید؟ در برخی موارد میزان تقاضا برای پرواز زیاد است و بلیط های سیستمی به صورت کامل به فروش رسیده اند و بلیط های چارتر هم با قیمت ارزان ارائه نمی شوند و حتی قیمت آن بیشتر از بلیط های سیستمی خواهد بود اما رزرو این نوع بلیط ها با اینکه قیمت بالاتری دارند اما سبب خواهند شد که بتوانید در موعد مورد نظر خود به مقصد برسید.

مزایای سیستم رزرواسیون آنلاین بخش پرواز

  • خرید بلیط خارجی تمامی نقاط جهان از جمله بلیط دبی، بلیط استانبول، بلیط ارمنستان، بلیط فرانسه، بلیط اسپانیا، بلیط سوئیس، بلیط ویتنام، بلیط بالی، بلیط سریلانکا و …..
  • خرید بلیط داخلی تمامی شهرهای کشور با ارزان ترین قیمت
  • رزرو آنی بلیط هواپیما از بیش از 1000 ایرلاین داخلی و خارجی (چارتری و سیستمی)
  • صدور پروازهای (soto) و بلیط پروازهای داخلی بین شهرهای اروپا

شرایط کنسلی بلیط خارجی

شرایط کنسلی بلیط برای هرایرلاین متفاوت می باشد و جهت کسب اطلاع از این شرایط می بایست با کارشناسان فروش تماس حاصل بفرمایید.

10+

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی