• یکطرفه
 • رفت و برگشت
 • چند مسیره
 • بزرگسال 1
 • کودک 0
 • نوزاد 0
 • تایید
 • تعداد اتاق 1
  • اتاق ۱
   • بزرگسال 1
   • کودک 0
  • تایید
  • تعداد اتاق 1
   • اتاق ۱
    • بزرگسال 1
    • کودک 0
   • تایید
   تایید

   کشور مقصد را وارد کنید.

   شهر مقصد را وارد کنید.

   مقصد را وارد کنید.

   تاریخ رفت را وارد کنید.

   راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما

   سامانه خرید آنلاین بليط هواپيما آژانس مسافرتی دلتابان یکی از کامل ترین سامانه های خرید آنلاین بلیط هواپیما در کشور را با پوشش دهی مسیرهای پرتردد در حالتی ایده آل در دسترس مشتریان قرار داده است. این سامانه کلیه خطوط پروازی داخلی و خارجی را در کوتاه ترین زمان جستجو در اختیار مخاطبان قرار داده و دسترسی آسان جهت خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما به صورت پروازهای سیستمی و چارتر داخلی و خارجی فراهم نموده است.

   خرید بلیط هواپیما

   خرید بلیط هواپیما

   امروزه به دلیل سختی رفت و آمد در سطح شهر و مشکلات ترافیکی، حضور در آژانس هواپیمایی جهت خرید بلیط هواپیما، کمی برای مسافران دشوار است. از این رو شرکت دلتابان سعی بر این نموده است که روند سفر شما عزیزان را آسان نماید، بدین ترتیب که به صورت مستقیم و بدون حضور در آژانس مسافرتی و در کوتاه ترین زمان، به راحتی می توانید بلیط هواپیما در مسیر مورد نظر خود را انتخاب و رزرو نمایید.

   سیستم رزرواسیون آنلاین دلتابان قابلیت رزرو آنی ارزانترین بلیط هواپیما از بیش از 1000 ایرلاین داخلی و خارجی (چارتری و سیستمی) و همچنین صدور پروازهای (soto) و بلیط پروازهای داخلی بین شهرهای اروپا را فراهم نموده است

   رزرو بلیط هواپیما

   جهت خرید بلیط هواپیما با استفاده از سیستم رزرواسیون آنلاین دلتابان، فقط کافیست برروی تب پرواز رفته و پس از انخاب مبدا، مقصد و تاریخ پرواز، جستجوی بلیط را آغاز نمایید. سپس از میان پروازهای موجود، پرواز دلخواه خود را نتخاب نمایید. سپس اطلاعات شخص خود را وارد نموده و از طریقه درگاه الکترونیکی، پرداخت خود را انجام دهید

   رزرو بلیط هواپیما در یک نگاه

   1. جستجوی پرواز
   2. انتخاب و رزرو بلیط هواپیما
   3. دریافت بلیط هواپیما

   در زمان رزرو بلیط هواپیما مختلف داخلی و خارجی می بایست به چند نکته مهم توجه نمایید. نوع بلیط که می تواند سیستمی و یا چارتری باشد و همچنین نام ایرلاین از مهمترین موضوعاتی شناخته می شوند که می بایست مسافران به آنها توجه کافی نمایند. در ادامه بیشتر این موارد را بررسی خواهیم کرد.

   تمامی این مراحل در کوتاهترین زمان انجام شده و بلیط شما به صورت الکترونیکی رزرو خواهد شد.

   رزرو بلیط هواپیما

   رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی

   این روزها رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی از مهمترین خدماتی است که در اکثر شرکت های هواپیمایی صورت می گیرد. نکته مهم در رابطه با این نوع از خدمات توجه به نوع رزرو و همچنین کیفیت پروازها می باشد. رزرو بلیط و نوع پرواز از مهمترین مواردی شناخته می شوند که می توانند سفر شما را تحت تاثیر قرار دهند. مهم نیست چه نوع بلیطی را برای سفر خود از چه آژانس مسافرتی رزرو نمایید مهم این است که از چه نوع خدماتی در طول پرواز برخوردار خواهید شد.

   نحوه رزرو نیز از مهمترین موضوعاتی است که هر مسافری می بایست به آن توجه کافی نماید. رزرو و خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی و داخلی از مهمترین خدمات آژانس مسافرتی دلتابان است که عزیزان تنها با چند کلیک می توانند از آنها برخوردار شوند. در ادامه به موضوعات مهمی در رابطه با رزرو انواع بلیط هواپیمایی در این آژانس خواهیم پرداخت.

   رزرو بلیط پروازهای داخلی

   شهرهای مختلفی در ایران وجود دارند که می توانند بهترین مقصد جهت پروازهای داخلی محسوب شوند. مشهد یکی از این موارد شناخته می شود که بیشترین آمار برای رزرو بلیط آن گزارش شده است. برای رزرو بلیط این شهر زیارتی و توریستی به صورت آنلاین می توانید به سایت مسافرتی و گردشگری دلتابان مراجعه نمایید. یکی دیگر از مناطق گردشگری پرتردد جزیره کیش می باشد که تعداد متقاضیان آن بیشتر از شهر مشهد نباشد کمتر هم نیست.

   به غیر از دو شهر عنوان شده عزیزان برای رزرو بلیط پروازهای داخلی دیگر از جمله شیراز، اصفهان، کرمان، کرمانشاه و چندین شهر دیگر می توانند از بخش رزرو بلیط پرواز داخلی دلتابان استفاده نمایند. تنها با چند کلیک می توانید در چند ثانیه به رزرو آنلاین اینگونه از پروازها اقدام کنید. در ادامه به رزرو بلیط های خارجی پرطرفدار در این سایت خواهیم پرداخت.

   خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی

   در بخش قبلی به رزرو بلیط پروازهای داخلی از طریق سایت دلتابان پرداختیم. اگر قصد دارید سفر خود را از مرزها عبور دهید می بایست به فکر رزرو بلیط های خارجی بیفتید. گزینه های بسیاری برای یک سفر خارجی در سایت دلتابان پیش روی شما کاربران عزیز خواهند بود که می توان به بلیط هواپیما استانبول، دبی، آنتالیا، لهستان، مالزی و چند مورد دیگر اشاره کرد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از کارشناسان بخش رزرو بلیط پروازهای خارجی کمک بگیرید.

   در زمان رزرو این نوع بلیط می بایست خدمات مختلف دیگری را نیز مورد توجه خود قرار دهید که در ادامه سعی خواهیم کرد بیشتر به آنها بپردازیم. در هر صورت اگر قصد سفرهای خارجی را در سر می‌ گذرانید رزرو بلیط آنها را در زمان مناسب به انجام برسانید.

   رزرو بلیط پروازهای ارزان

   قیمت بلیط چه از نوع داخلی و یا خارجی از مهمترین مواردی است که قبل از سفر دغدغه بسیاری از مسافران و گردشگران می باشد. از خدمات مهم و برجسته سایت دلتابان ارائه بلیط های قیمت مناسب و ارزان می باشد. برای خرید بلیط هواپیما چارتر می بایست از طریق کادر جستجو بلیط لیست ارزان ترین بلیط ها را انتخاب و مشاهده نمایید.

   با توجه به این که مقصد گردشگری شما به کدام یک از مناطق داخلی و خارجی است می توانید بلیطی ارزان را برای سفر خود انتخاب و رزرو کنید. رزرو و خرید اینترنتی این امکان را به شما خواهد داد تا با حوصله و دقت کافی قیمت بلیط های مختلف را بیشتر مورد ارزیابی و بررسی قرار دهید و انتخاب راحت تری را تجربه نمایید.

   خرید بلیط چارتر

   انتخاب ایرلاین در زمان رزرو بلیط پروازهای مختلف

   در طول پرواز خدمات مختلفی در اختیار مسافران قرار می گیرد که بر اساس نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی کیفیت آنها متفاوت از یکدیگر خواهد بود. این موضوع را عنوان کردیم تا به اهمیت انتخاب ایرلاین در زمان رزرو بلیط پروازهای مختلف داخلی و خارجی اشاره ای کرده باشیم. ایرلاین های مختلفی پروازهای داخلی و خارجی را به انجام می رسانند که هر کدام در مدت زمان پرواز و همچنین قیمت بلیط های هواپیمایی مقاصد مختلف تاثیرگذار خواهند بود.

   از دیگر خدمات مهم سایت مسافرتی و گردشگری دلتابان امکان انتخاب ایرلاین های داخلی و خارجی از طریق فیلترینگ مورد نظر می باشد که عزیزان می توانند این مهم را در زمان رزرواسیون آنلاین به انجام برسانند. اسامی بیش از هزار ایرلاین در بخش مربوطه درج شده است تا عزیزان بتوانند به راحتی، انتخابی مناسب را تجربه نمایند.

   بلیط هواپیما چارتر

   با ورود به سایت گردشگری و مسافرتی دلتابان با خدمات مختلفی مواجه خواهید شد که امکان خرید و رزرو بلیط های چارتری یکی از این موارد شناخته می شوند. بلیط های چارتری این روزها بسیار مورد استقبال گردشگران قرار گرفته اند چرا که از هزینه و قیمت مناسبی نسبت به دیگر بلیط ها برخوردار هستند. ارزان و مناسب بودن قیمت این بلیط ها باعث شده است که در زمان ارائه به سرعت از سوی متقاضیان رزرو شوند.

   در سایت دلتابان نیز بلیط های چارتری بر اساس زمان و میزان تقاضا ارائه و رزرو می شوند که عزیزان می توانند به این نوع از خدمات این سایت گردشگری نیز توجه کافی نمایند. در زمان رزرو بلیط های چارتری داخلی و خارجی فراموش نکنید که امکان کنسلی آنها وجود ندارد برخلاف بلیط های سیستمی که از این ویژگی برخوردار می باشند. ارزان بودن بلیط های چارتری به هیچ عنوان دلیلی بر کم کیفیت بود خدمات پروازی این بلیط ها نخواهد بود.

   مزایای سیستم رزرواسیون آنلاین بخش پرواز

   • خرید بلیط خارجی تمامی نقاط جهان از جمله بلیط دبی، بلیط استانبول، بلیط ارمنستان، بلیط فرانسه، بلیط اسپانیا، بلیط سوئیس، بلیط ویتنام، بلیط بالی، بلیط سریلانکا و …..
   • خرید بلیط داخلی تمامی شهرهای کشور با ارزان ترین قیمت
   • رزرو آنی بلیط هواپیما از بیش از 1000 ایرلاین داخلی و خارجی (چارتری و سیستمی)
   • صدور پروازهای (soto) و بلیط پروازهای داخلی بین شهرهای اروپا

   شرایط کنسلی بلیط خارجی

   شرایط کنسلی بلیط برای هرایرلاین متفاوت می باشد و جهت کسب اطلاع از این شرایط می بایست با کارشناسان فروش تماس حاصل بفرمایید.

   اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی