رزرو هتل | رزرو آنلاین هتل


راهنمای رزرو آنلاین هتل

سامانه رزرو هتل آژانس مسافرتی دلتابان یکی از کامل ترین سامانه های رزرو انلاین هتل در کشور را با پوشش دهی هتل های ارزان قیمت و گران  در حالتی ایده آل در دسترس مشتریان قرار داده است. این سامانه کلیه هتل های داخلی و خارجی را در کوتاه ترین زمان جستجو  و در اختیار مخاطبان قرار داده و دسترسی آسان جهت خرید و رزرو آنلاین هتل را فراهم نموده است.

 

رزرو هتل خارجی: در کوتاه ترین زمان و تنها با سه کلیک

ازطریق سیستم رزرواسیون آنلاین دلتابان، بدون اتلاف وقت و در کوتاهترین زمان ممکن به راحتی می توانید، هتل مورد نظر خود را از میان 300.000 هتل در سراسر جهان رزرو نمایید
در این سیستم، امکان دریافت واچر هتل به صورت آنی و بلافاصله پس از پرداخت الکترونیکی برای شما عزیزان فراهم شده است.

نحوه رزرو هتل در سیستم رزرواسیون آنلاین دلتابان

جهت رزرو هتل در سیستم رزرواسیون آنلاین دلتابان فقط کافی است برروی تب هتل رفته و پس از انتخاب مقصد، تاریخ رفت، تاریخ برگشت و همچنین تعداد نفرات برروی دکمه جستجو کلیک نمایید سپس از میان لیست هتل هایی که برای شما در حال نمایش است، هتل، نوع اتاق و سرویس های ارائه شده هتل را متناسب با بودجه خود انتخاب نمایید و در نهایت پس از ثبت اطلاعات و پرداخت، واچر هتل فورا به صورت الکترونیکی برای شما صادر می گردد و به این ترتیب تنها در مدتی کوتاه از اقامتی رویایی در هتل موردنظرتان اطمینان حاصل نمایید.

 

مراحل رزرو هتل در یک نگاه

 

رزرو آنلاین هتل

 

مزایای رزرو هتل از طریق سیستم رزرواسیون آنلاین دلتابان

  • امکان رزرو هتل از میان 300.000 هتل در سراسر جهان از جمله رزرو هتل دبی، رزرو هتل استانبول، رزرو هتل ارمنستان، رزرو هتل ویتنام، رزرو هتل پاریس، رزرو هتل آنکارا و ….
  •  صدور آنی واچر به صورت الکترونیکی
  • امکان رزرو هتل از میان هتل های ارزان قیمت تا هتل های لوکس
  • پیشنهاد ویژه هتل های گارانتی با قیمت مناسب
  • انتخاب رنج هتل برحسب قیمت
  • انتخاب هتل برحسب ستاره هتل، بدین صورت که از میان هتل هایی که برای شما در حال نمایش است می توانید فقط هتل های 5 ستاره و یا فقط هتل های چهارستاره و…. را مشاهده نمایید
رزرو هتل