تور ترکیه

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

تور های آنکارا

تور ترکیه

در سال های گذشته صنعت توریسم در کشور ترکیه و به خصوص در شهر استانبول با رشد چشمگیری همراه بوده است. امروزه سفر های زیادی از کشورهای مختلف به مقصد شهر استانبول در کشور ترکیه صورت می گیرد و این شهر به خصوص گردشگران ایرانی را به خود جذب می کند. چه کارهایی تور لحظه آخری ترکیه باید بکنیم؟ از کدام مراکز گردشگری استانبول بازدید کنیم؟ آیا با موزه ها و اماکن تاریخی استانبول آشنایی دارید؟ آیا غذاهای معروف استانبول را می شناسیم؟ در ادامه جواب تمامی این سوالات را در راهنمای جامع بازدید از استانبول ارائه خواهیم داد. آژانس دلتابان تور های لحظه اخری را برای کاهش قیمت تور به شما توصیه می نماید.

تصویری از ساحل کشور ترکیه

آشنایی با تور ترکیه

استانبول با توجه به مراکز گردشگری، تاریخی و سواحلی زیبا که این شهر دارد می توان مقصد بسیار خوبی برای تمامی کسانی باشد که به دنبال یک مقصد گردشگری خارجی هستند. از دیگر دلایلی که تور استانبول را برای گردشگران ایرانی جذاب کرده است، عدم نیاز به دریافت ویزا برای بازدید از این کشور به شمار می رود. استانبول در کشور ترکیه واقع شده است و ترکیه از گردشگران ایرانی برای بازدید از این کشور ویزا نمی خواهد. در این مقاله بیشتر شما را با مراکز گردشگری استانبول و تور این شهر آشنا خواهیم کرد.

نمای ساحل استانبول در ترکیه

قیمت تور ترکیه

قیمت تور ترکیه به عوامل گوناگونی از جمله رزرو بهترین و مناسب ترین هتل های همراه با وعده های غذایی، بلیط هواپیما استانبول یا دیگر شهرهای ترکیه (رفت و برگشت) ، نوع خدماتی که ارائه میشود،  ترانسفر فرودگاهی برای رفت و برگشت،بیمه مسافرتی، تور لیدر فارسی زبان کاملا مسلط به زبان انگلیسی ،گشت شهری رایگان و ارائه سیمکارت و … بستگی دارد.

رزرو تور

برای رزرو تور می توانید با مشخص نمودن تور ترکیه و انتخاب تاریخ رفت و برگشت از میان تورهای نمایش داده شده، تور دلخواهتان را به صورت آنلاین رزرو نمایید.

تور ترکیه ارزان

اگر بدانید که بیشترین هزینه‌های سفر مربوط به کدام بخش است، به سادگی با مدیریت آن‌ها می‌توانید تور ترکیه ارزان را انتخاب کرده و سفری ارزان‌تر را تجربه کنید.

زمان تور مناسب شما نیست؟

در این بخش ما منتخبی از تورهای ترکیه و تور استانبول را قرار داده ایم، و حق انتخاب با شماست که با جستجو سایت زمان و مدت اقامت و هتل و حتی پرواز و سایر خدمات تور از جمله گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، خدمات CIP و … را مشخص می کنید

جاذبه های گردشگری کشور ترکیه

ترکیه کشوری پرتکاپو، با فرهنگی غنی و هتل های مجلل ، مقصد بی نظیر برای مسافران و گردشگران است .
تورهای متنوع و بازدید از مناظر دیدنی ، غذا و خرید تنها معدود کارهایی است که می توانید در تور های این کشور انجام دهید

چرا کشور ترکیه؟

ترکیه یکی از کشور های توریستی میباشد که در بین گردشگران بسیار طرفدار دارد. جاذبه ها و مکانهای دیدنی ترکیه را میتوان مهمترین دلیل انتخاب شما دانست.

عکس ساحل استانبول در ترکیه

تور ترکیه لحظه آخری

از عوامل مهم عرضه تور لحظه آخری وجود چارتر در مسیر کشور است که این مسئله نیز رابطه مستقیم با میزان استقبال مخاطبان و گردشگران و توریست ها دارد.
از این جهت تور ترکیه لحظه آخری معمولا در اکثر فصل های سال وجود دارد.
عرضه تور لحظه آخری در مسیرهای مختلف متفاوت است.
تور های لحظه آخری معمولا در روزهای پایانی منتهی به برگزاری تور عرضه میشود.
پس برای کسانی که به دنبال تور ترکیه ارزان هستند زمان برای تصمیم گیری کم است و باید به سرعت تور لحظه آخری خود را انتخاب و خریداری کنند در نتیجه برنامه ریزی بلند مدت برای این نوع تور ها وجود ندارد.

نکته دیگری که در خصوص تورهای لحظه آخری وجود دارد ظرفیت محدود این گونه تورهاست.
از آنجا که اینگونه تور ها در روز های انتهایی عرضه میشود بیشتر ظرفیت پرواز به فروش رفته و فقط تعداد کمی از بلیط ها برای فروش باقی مانده و چون قیمت تور های لحظه آخری کمتر است به سرعت به فروش میرسد