16 آبان 1398

سواحل دیدنی مالدیو در سفر به این کشور

سواحل دیدنی مالدیو در لیست مکان های گردشگری محبوب در دنیا قرار دارند. هر کدام از این سواحل دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که برای توریست و گردشگران جذاب و دیدنی خواهند بود. برخی از سواحل ساخت دست بشر است و برخی نیز در جزایر این کشور به چشم می خورند. ساحل مصنوعی ماله و ساحل وادهو دو مورد از مکان های تفریحی این کشور شناخته می شوند.

این سواحل هر کدام از جذابیت های خاص خود برخوردار هستند. در سواحل مالدیو می توان از تفریحات آبی متعددی لذت برد که یکی از مهمترین آنها غواصی است. قایق و موج سواری نیز از دیگر تفریحات آبی مالدیو شناخته می شوند. برای رفتن به این سواحل می بایست از مسیرهای دریایی و یا هوایی استفاده نمایید.

در صورتی که به سفر به کشورهای آسیایی علاقمند هستید ، تور گرجستان  هم میتوانند پیشنهاد خوبی برای شما باشد. این تور پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه است.

برای مشاهده قیمت تور گرجستان نیز می توانید به سایت دلتابان مراجعه کنید.

سواحل دیدنی مالدیو از مکان های گردشگری

در نقاط مختلف دنیا سواحلی به چشم می خورند که می توانند در لیست مکان های گردشگری و توریستی جای گیرند. در کشور مالدیو نیز سواحل متعددی وجود دارد که تک تک آنها گزینه ایده آلی برای یک سفر توریستی شناخته می شوند. با توجه به این موضوع سواحل مالدیو را می توان مجمع الجزایر بزرگ در دنیا به شمار آورد. چندین جزیره در کشور مالدیو وجود دارند که سواحل زیبای آنها می توانند انتخاب منحصر به فردی برای یک سفر تفریحی شناخته شوند.
 1200 جزیره در این کشور وجود دارند که بخشی از آنها دارای سواحلی برای خوشگذرانی و تفریح می باشند.

سواحل این جزایر را درختان سرسبزی احاطه کرده اند که با دیدن آنها حال و هوای هر کسی متحول خواهد شد. آب زلال این سواحل نیز نکته مهم بعدی است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند. مسافران ایرانی بدون نیاز به اخذ ویزا می توانند خود را به سواحل دیدنی مالدیو برسانند و از طبیعت بکر آنها لذت ببرند.

آب و هوای سواحل دیدنی مالدیو

جزایر متعددی در کشور مالدیو وجود دارند که سواحل آنها می توانند گزینه ایده آلی برای یک سفر رویایی شناخته شوند. افراد بسیاری برای سفر به این سواحل، آب و هوای آنها را مورد بررسی قرار می دهند تا بتوانند با تجهیزات و آمادگی کامل به کشور مالدیو سفر کنند. گرمسیری بودن از خصوصیات آب و هوای سواحل این کشور می باشد که در فصل های بهار، تابستان و حتی پاییز نیز با آن می توان مواجه شد.

زمستان های سواحل دیدنی مالدیو مرطوب است اما امکان جابجایی در سواحل و جزایر این کشور در این فصل کاری بس دشوار می باشد. اگر قصد دارید به سواحل زیبای مالدیو سفر کنید توصیه می کنیم فصل تابستان را برای این امر انتخاب کنید. در این فصل در کشور مالدیو می توان از تفریحات آبی مانند شنا و قایق سواری لذت فراوانی برد.

تفریحات سواحل مالدیو

همانطور که در بخش قبلی نیز عنوان کردیم در سواحل دیدنی مالدیو امکان تفریح و خوشگذرانی وجود دارد. تفریحات متعددی در این سواحل برنامه ریزی شده اند که هر کدام برای توریست و گردشگران سواحل مالدیو منحصر به فرد خواهند بود. از محبوب ترین تفریحات در این سواحل غواصی است. با پوشیدن لباس غواصی می توانید در آب های زلال این سواحل شنا کنید و از دنیای زیبای زیر آب لذت ببرید. این نکته را فراموش نکنید که اگر غواصی کردن را بلد نیستید می توانید از امکاناتی همچون اسنورکلینگ برای دیدن اعماق آب های این سواحل استفاده کنید.

 در کنار شنا و غواصی می توان به تفریحات دیگری همچون والیبال ساحلی اشاره کرد. اگر اهل این ورزش هستید مطمئنا در کنار زیبایی های سواحل مالدیو ساعت ها می توانید مشغول بازی شوید. ماهیگیری نیز در این سواحل حال و هوای خاص خود را به همراه دارد. قایق هایی نیز در این سواحل وجود دارند که می توانید از آنها برای گشت و گذار بر روی آب های زلال و شفاف استفاده کنید. در غروب زیبای مالدیو پیاده روی در امتداد سواحل نیز از دیگر تفریحاتی است که می توان از آن بهره مند شد.

ماله از سواحل دیدنی مالدیو

در میان لیست سواحل دیدنی مالدیو می توان ساحل دیدنی و زیبای ماله را مشاهده نمود. ماله پایتخت این کشور است و سواحل زیبایی در آن به چشم می خورند که هر کدام می توانند برای یک سفر مهیج انتخاب شوند. ساحل مالدیو را می توان از سواحل مصنوعی معرفی کرد که توسط انسان در این شهر بنا شده است.

با توجه به اینکه در این ساحل توریست و گردشگر بسیاری به تفریحات آبی می پردازند، در اطراف آن کافه، هتل و رستوران های مختلفی تاسیس شده اند. تفریحات متعددی نیز در این ساحل وجود دارند که برای استفاده از آنها می بایست به شهر ماله سفر کنید. قایق سواری و موج سواری دو مورد از تفریحات مهیج این ساحل شناخته می شوند که از طرفداران خاص خود برخوردار هستند. امکان غواصی و شنا نیز در این ساحل برای توریست ها و مسافران فراهم شده است.

ساحل وادهو از سواحلی دیدنی مالدیو

در کشور مالدیو علاوه بر سواحل مصنوعی همچون ماله، می توان از سواحل زیبای دیگری نیز دیدن نمود و از تفریحات آنها لذت برد. در میان این سواحل نام ساحل زیبای وادهو به چشم می خورد. درخششی که در این ساحل به چشم می خورد باعث رویایی شدن آن شده است. برای اینکه بتوانید زیبایی خیره کننده این ساحل را مشاهده کنید توصیه می کنیم در شب به آن مراجعه کنید. در این ساعت نور مهتابی که در آب های ساحل وادهو منعکس می شود باعث درخشش بی نظیر آن می گردد.

این ساحل که در جزیره وادهو قرار گرفته است یکی از مقاصد گردشگری محبوب در کشور مالدیو شناخته می شود. اگر خوب به این ساحل توجه کنید هزاران ستاره در آب نظر شما را به خود جلب می کند که دلیل آن حضور میکروب های دریایی یا همان فیتوپلانکتون ها می باشد. به غیر از این ساحل جزایر متعدد دیگری نیز در مالدیو وجود دارند که می توان به سواحل جزایری همچون با آتول اشاره کرد. برای دیدن این سواحل می بایست از طریق مسیرهای هوایی و دریایی خود را به مالدیو برسانید چرا که از طریق زمینی هیچ گونه راه ارتباطی برای رسیدن به این کشور وجود ندارد.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید بلیط چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل ارزان نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران