تور مشهد

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

تور های مشهد

تور مشهد ویژه آبان ماه

تور مشهد

تور هایی که به مقصد مشهد ارائه شده اند تنها تور های لحظه آخری و ارزان قیمت نیستند. شما می توانید از مدت ها قبل تور مورد نظر خود به شهر مشهد را انتخاب کرده و برنامه ریزی های لازم را به انجام برسانید. تور مشهد در انواع مختلفی ارائه شده و هریک از آنها از جنبه های مختلفی با یکدیگر متفاوت هستند و با آشنایی داشتن از ویژگی های آنها امکان رزرو نیز ساده تر خواهد بود. دلتابان مشخصات دقیق را به همراه برنامه سفر در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید پس از آشنایی کامل از تمامی جوانب، نسبت به رزرو تور اقدام نمایید. تور مشهد سابقه سفر دسته جمعی را به شما هدیه کرده و خواهید توانست به همراه دوستان و آشنایان سفری دلچسب برای خود به ارمغان آورید. با اینکه اصلی ترین جاذبه گردشگری مشهد حرم امام رضا(ع) است اما دیدنی های متعددی در این شهر فعالیت می کنند که می توان آنها را به دو نوع تفریحی و تاریخی دسته بندی نمود.

بهترین زمان سفر به مشهد

انتخاب زمان مناسب سفر به مشهد از اهمیت بالایی برخوردار است. مشهد در تمامی فصول سال می توانید به مشهد سفر کنید اما طبیعتا ویژگی های سفر در هر موقعی متفاوت خواهد بود. انتخاب بهترین زمان سفر بر حسب معیار های مختلفی انجام می شود و به همین دلیل در تمامی افراد یکسان نیست. اگر از نظر آب و هوا بخواهیم بهترین زمان شرکت در تور مشهد را بررسی کنیم دو فصل بهار و پاییز بهترین زمان است. چرا که در این مواقع هم میزان بارش مناسب بوده و هم دمای هوا امکان گردش را به راحتی برایتان فراهم خواهد ساخت. مراسمات مذهبی و مناسبت های خاص نیز تعیین کننده بهترین زمان سفر هستند. برخی از این مناسبت ها میلادیه و برخی وفات هستند. ۲۸ سفر که روز رحلت امام رضا(ع) است به همراه ماه محرم بهترین زمان برای سفر است و مراسمات مذهبی متعددی در این شهر برگزار شده و گردشگران متعددی به مشهد سفر می کنند. میلادیه امام رضا(ع) از دیگر مواقع مناسب برای شرکت در تور مشهد است که سراسر نقاط حرم چراغانی شده و فضای دل انگیز ایجاد خواهد شد.

خرید بلیط در تور مشهد

برای سفر به مشهد می توان از دو روش زمینی و هوایی استفاده کرد که البته روش هوایی به دلیل مزیت های بسیاری که دارد بهترین روش شناخته می شود. یکی از مهمترین مواردی که برای سفر به مشهد باید به آن توجه داشته باشید خرید بلیط هواپیما است. بلیط های هواپیما به دو نوع چارتر و سیستمی دسته بندی می شوند که بلیط های سیستمی همان بلیط های معمولی بوده و یک قیمت ثابت از همان ابتدای ارائه دارند اما قیمت بلیط های چارتر همواره در حال نوسان بوده و در مواقع کم درخواست، میزان قیمت پایین تری خواهد داشت. در صورتی که به همراه تور به مشهد سفر کنید کلیه امورات رزرو تور توسط مسئولین تور به انجام خواهد رسید.

رزرو هتل در تور مشهد

داشتن محل اقامت یکی از الزامات هر سفر است و هتل های متعددی در شهر مشهد فعالیت می کنند که هر یک از این هتل ها میزان خدمات و امکانات متنوعی را در اختیارتان قرار خواهند داد و می توانید متناسب با خواسته خود یکی از بهترین ها را برای رزرو انتخاب نمایید. هتل های نزدیک به حرم معمولا تقاضا بیشتری نیز دارند اما این هتل ها به دلیل اینکه به کررات رزرو شده اند ممکن است شرایط نامناسب تری داشته باشند و به همین دلیل توصیه می کنیم که سایر هتل ها را نیز مورد بررسی قرار دهید. هریک از هتل های مشهد میزان قیمت متفاوتی با یکدیگر دارند و طبیعتا انتخاب هر یک بر میزان قیمت تور مشهد نیز تاثیر خواهد گذاشت. دلتابان لیست کاملی از هتل های مشهد را در اختیارتان گذاشته تا بتوانید پس از بررسی های اجمالی در رابطه با هتل ها نسبت به رزرو بهترین مورد اقدام نمایید.

مزیت سفر با تور مشهد

سفر به همراه تور مشهد مزیت های فراوانی خواهد داشت و از جمله مهمترین مزیت های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
–    همراه بودن تورلیدر که باعث بازدید از کلیه جاذبه های مهم مشهد شده و می توانید راهنمایی های مورد نیاز را از وی دریافت کنید.
–    کلیه امورات مسافرتی توسط مسئولین تور مدیریت شده و بیشترین لذت را از سقر خواهید برد.-    خدمات ترانسفر فرودگاهی

نمایی از پارک کوه سنگی مشهد

–    سفر لذت بخش به دلیل همراه بودن خانواده یا دوستان و آشنایان
–    کاهش میزان هزینه های مسافرتی
–    سفر بدون دغدغه به دلیل تجربه مسئولین تور
–    رزرو بهترین هتل و پرواز

نمایی از حرم امام رضا در مشهد

سوالات متداول

 • 1-بهترین روش اطلاع از قیمت تور مشهد کدام است؟

  برای اطلاع از قیمت دقیق تور مشهد می توانید به بخش رزرو تور در سامانه دلتابان مراجعه کنید. در این بخش کلیه تورهای برگزار شده به مقصد مشهد نمایش داده شده و می توانید مناسب ترین مورد را متناسب با قیمت، رزرو نمایید.

 • 2-تور مشهد خدمات غذا نیز ارائه می کند؟

  بله، اغلب تورهای برگزار شده در دلتابان خورد و خوراک نیز در اختیار مسافران قرار می دهند که در بخش مشخصات تور می توانید به صورت دقیق تری این مورد را بررسی کنید.

 • 3-تور مشهد گشت شهری نیز دارد؟

  خدماتی که در طول سفر به مسافران ارائه خواهد شد در بخش مشخصات تور قابل بررسی است.

 • 5-تور مشهد ترانسفر نیز دارد؟

  خدمات ترانسفر فرودگاهی به تور انتخابی شما بستگی دارد به گونه ای که در برخی از آنها خدمات ترانسفر نیز ارائه می شود اما در برخی خیر.

 • 6-بهترین مراکز خرید مشهد کدامند؟

  مشهد پر از فروشگاه های بزرگ و کوچک است و در هر جای آن می توانید شاهد فعالیت مراکز خرید باشید. الماس شرق، بازار رضا، کاسپین و... از جمله مهمارین مراکز خرید این شهر هستند.

 • 7-مشهد جاذبه تفریحی دارد؟

  مشهد به دلیل تعدد گردشگران دارای جاذبه های متعددی است. پارک های بسیاری در سطح شهر مشهد فعالیت می کنند که انتخاب آنها می تواند یکی از بهترین ها باشد. پارک های آبی، آرامگاه فردوسی، شاندیز، طرقبه و... تنها بخشی از تفریحات این شهر بزرگ هستند.

 • 8-چگونه تور لوکس مشهد را رزرو کنم؟

  دلتابان مجری تورهای لوکس بوده و می توانید بهترین تور ها را از ما بخواهید.