تور کیش از اصفهان

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

تور کیش از اصفهان

تور کیش از اصفهان

وقتی صحبت از سفر به جنوب و سواحل خلیج همیشه فارس به میان می‌آید، اولین گزینه‌ای که به ذهن می‌رسد، جزیره کیش می‌باشد. جزیره کیش هر سال پذیرای هزاران گردشگری است که برای تفریح، استراحت و خرید راهی جزیره می‌شوند. بومیان مروارید خلیج از نژاد‌های دراویدی، نوردیک، سامی و سیاه پوست بوده و به زبان‌های عربی و فارسی صحبت می‌کنند. این بومیان با وجود تمام تغییراتی که در سال‌های اخیر در کیش ایجاد شده است، سعی در حفظ آداب و رسوم و سنن خود دارند. یکی از لذت بخش‌ترین کارهایی که در سفر به کیش می‌توان انجام داد، آشنایی با بومیان جزیره و البته امتحان کردن غذاهای خوشمزه سنتی ایشان می‌باشد. با رزرو تور کیش از اصفهان می‌توانید سفری خاطره‌انگیز به جزیره داشته باشید.

جهت اطلاعات لازم درباره قیمت تور کیش کلیک کنید.

نمایی از آکواریوم در کیش

قیمت تور کیش از اصفهان

قیمت تور کیش از اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد. ایرلاین و نوع بلیطی که انتخاب می‌کنید یکی از مؤثرترین عوامل در قیمت نهایی تور شما می‌باشند. توجه داشته باشید که به طور معمول بلیط‌های چارتر از بلیط‌های سیستمی ارزان‌تر هستند و ایرلاین‌های کوچک‌تر بلیط‌های خود را با قیمت پائین‌تری عرضه می‌کنند. البته وقتی شما پکیج تور را خریداری می‌کنید، می‌توانید از قیمت و کیفیت بلیط هواپیما خود مطمئن باشید. از طرفی بخش عمده مبلغی که برای خرید تور می‌پردازید صرف هزینه اقامت شما می‌شود. هر چه هتلی که برای تور خود انتخاب می‌کنید، ستاره‌های بیشتری داشته باشد، شما هم ملزم به پرداخت هزینه بیشتر می‌شوید.

برای اطلاعات بیش تر در خصوص تور کیش کلیک کنید.

اگر به دنبال رزرو توری با قیمت مناسب هستید، با مراجعه به سایت یا آژانسی معتبر از آن‌ها بخواهید هتلی با خدمات مناسب را که قیمت پائین‌تری دارد به شما پیشنهاد کنند. معمولاً آژانس‌ها هتل‌هایی را می‌شناسند که ستاره‌های زیادی ندارند اما خدمات مناسبی را در ازای قیمتی مناسب در اختیار مهمانان خود می‌گذارند. فراموش نکنید زمان و فصل سفر شما نیز در تأثیر بسزایی در قیمت پکیج تور کیش از اصفهان دارد. اگر بخواهید در زمان‌هایی مانند تعطیلات نوروزی به جزیره سفر کنید باید پکیج تور خود را با قیمت بالاتری خریداری کنید.

و همین طور بخوانید درباره بلیط هواپیما.

بهترین زمان سفر به کیش از جنبه‌های مختلف

جزیره کیش آغوش مهربان خود را در تمام فصول سال به روی گردشگران گشوده است. این که بهترین زمان سفر با تور کیش از اصفهان چه وقتی است به هدف شما از سفر به جزیره بستگی دارد و این که ترجیح می‌دهید در زمان‌هایی که کیش خلوت‌تر است به جزیره سفر کنید یا شلوغی را ترجیح می‌دهید.

بهترین زمان سفر به کیش از نظر آب و هوا

آب و هوای جزیره کیش به طور کلی گرم و مرطوب می‌باشد به طوری که میانگین دمای سالانه جزیره ۲۶.۶ درجه سانتی گراد است. تابستان‌های داغ و سوزان و زمستان‌هایی با هوای ملایم و مطبوع را می‌توان از ویژگی‌های مروارید خلیج به حساب آورد. البته نباید فراموش کنیم که تأثیر توده‌های مختلف هوای شمال غربی و جنوبی سبب بارش کم در جزیره می‌شود. بیشتر بارش‌های کیش به صورت رگبارهای زمستانی دیده می‌شوند.

آب و هوای کیش در بهار

هوای جزیره در نیمه اول فصل بهار نسبتاً خنک بوده و برای سفر مناسب است. به خصوص در فروردین ماه و تعطیلات نوروزی. به همین دلیل نیز مسافران زیادی کیش را به عنوان مقصد سفر نوروزی خود انتخاب می‌کنند. اما هر چه به نیمه دوم بهار و فصل تابستان نزدیک‌تر می‌شویم بر گرمای هوا جزیره اضافه می‌شود و از تعداد مسافران جزیره کم می‌گردد. توجه داشته باشید که اوایل بهار اگرچه هوا برای گشت و گذار در کیش و بازدید از جاذبه‌های گردشگری آن عالی است اما برای غواصی در آب‌های خلیج هنوز سرد می‌باشد.

جهت اطلاعات لازم درباره بلیط هواپیما اصفهان کیش کلیک کنید.

هتل های کیش

آب و هوای کیش در تابستان

هوای جزیره در تابستان به طور خلاصه گرم و سوزان است. دمای هوا تا بیش از ۴۵ درجه سانتی گراد نیز بالا می‌رود و از طرفی رطوبت هوا نیز زیاد می‌شود. در طول این ماه‌ها نمی‌توان خیلی به بازدید از جاذبه‌های گردشگری جزیره رفت اما تفریحات آبی و غواصی جای آن‌ها را می‌گیرند. مراکز خرید و هتل‌های جزیره نیز همگی به سیستم‌های سرمایشی قوی مجهز هستند. چون گرمای هوا باعث می‌شوند گردشگران کم‌تری به جزیره سفر کنند قیمت بلیط هواپیما و اقامت در هتل‌ها نیز پائین می‌آید و همین امر سبب ارزان‌تر شدن تور‌های کیش از اصفهان می‌شود. در تابستان هم می‌توانید تور ارزان کیش از اصفهان را با پائین‌ترین قیمت بخرید، هم به غواصی و ورزش‌های آبی بپردازند و هم با استفاده از تخفیف‌های مراکز خرید در جشنواره خرید جزیره، کالاهای مورد نیاز خود را با پائین‌ترین قیمت ممکن بخرید.

آب و هوای کیش در پائیز

هوای جزیره در فصل پائیز مجدداً رو به خنکی می‌رود و به دلنشینی روزهای ابتدایی بهار می‌شود. به همین دلیل نیز مسافران دوباره راهی جزیره می‌شوند. با بیشتر شدن تعداد مسافران قیمت تورهای کیش از اصفهان نیز کمی بالاتر می‌رود. اگر قصد دارید در فصل پائیز به جزیره کیش سفر کنید، پیشنهاد می‌کنیم نیمه اول فصل را انتخاب کنید. با نزدیک شدن به زمستان طول روزها کوتاه می‌شود و بارش‌های فصلی نیز شروع می‌گردند.

آب و هوای جزیره در زمستان

زمستان بهترین فصل سفر به جزیره کیش از نظر آب و هوا می‌باشد. در زمستان نمی‌توانید در آب‌های خلیج فارس غواصی کنید اما هوا برای گردش در جزیره و بازدید از جاذبه‌های آن عالی است. شاید گاهی رگبارهای زمستانی شما را خانه‌نشین کنند اما زیاد طول نمی‌کشد و بعد از باران هوای لطیف و عالی جبران مدت کوتاه خانه نشینی را می‌کند.

بهترین زمان سفر به کیش از نظر قیمت

بهترین زمان خرید تور کیش از اصفهان، فصل تابستان می‌باشد. در این فصل گرمای هوا سبب کم شدن تعداد مسافران می‌شود، این امر نیز به نوبه خود باعث پائین آمدن قیمت بلیط هواپیما و هزینه اقامت در هتل و در نتیجه ارزان‌تر شدن قیمت تور کیش می‌شود. در سال‌های اخیر جشنواره‌های خرید زیادی در طول تابستان در کیش برگزار می‌شود. در طول این جشنواره‌ها مراکز خرید اجناس خود را با تخفیف‌های بالا عرضه می‌کنند. شما می‌توانید در کنار اقامتی اقتصادی، خرید مناسبی هم داشته باشید. در ضمن تابستان زمانی عالی برای شنا و آفتاب گرفتن در سواحل نیلگون خلیج همیشه فارس می‌باشد.

بهترین زمان سفر به کیش برای خرید در تور کیش از اصفهان

در بین مسافرانی که به کیش سفر می‌کنند، افرادی هستند که مهم‌ترین هدفشان از سفر به جزیره خرید کردن است. البته خرید همیشه یکی از تفریحات سفر بوده اما برای چنین افرادی آنچه مهم است دانستن زمانی است که بتوانند اجناس مورد نظر خود را با پائین‌ترین قیمت خریداری نمایند. همان طور که گفتیم جشنواره‌های فروش متعددی در طول تابستان در جزیره برگزار می‌شوند. در کنار برنامه‌های مفرح این جشنواره‌ها، مراکز خرید با گذاشتن تخفیف‌های بالا بر روی اجناس خود مسافران را به سفر کیش و خرید تشویق می‌کنند. در تور کیش از اصفهان و در طول جشنواره‌های تابستانی جزیره می‌توانید اجناس مورد نظر خود را با قیمتی ارزان‌تر از معمول بخرید.

بهترین محل‌های کیش برای اقامت در تور کیش از اصفهان

جزیره کیش به عنوان مقصدی گردشگری شناخته می‌شود که سالانه هزاران گردشگر ایرانی و بین المللی به آن سفر می‌کنند. همین امر نیز سبب شده است تا اقامت گاه‌های گوناگونی با درجات کیفی متفاوت در جزیره ساخته شوند. از هتل‌های ۵ ستاره لوکسی مانند هتل داریوش و هتل ترنج گرفته که از مهمانان خود شاهانه پذیرایی می‌کنند تا هتل‌های ۲ ستاره، هتل آپارتمان ها، ویلاها، مسافرخانه‌ها و اقامتگاه‌های بوم گردی.

حتی بعضی از بومیان جزیره خانه‌های خود را در مقابل مبلغی منطقی در اختیار گردشگران قرار می‌دهند و از آنان پذیرایی می‌کنند. درست است که هتل‌های ساحلی از بیشترین محبوبیت در بین گردشگران برخوردارند، اما بسته به هدفی که از سفر خود دارید می‌توانید هتل‌های خوبی را نیز در مرکز شهر و نزدیک مراکز خرید شهر پیدا کنید که فاصله زیادی نیز با ساحل نداشته باشند. پیشنهاد می‌کنیم در زمان رزرو تور کیش از اصفهان با مشورت کارشناسان آژانس مسافرتی خود مناسب‌ترین هتل را که با شرایط شما هماهنگی داشته و نیز قیمت مناسبی دارد، انتخاب کنید.

 

تعدادی از بهترین رستوران‌ها در تور کیش از اصفهان

اگر به کیش سفر کرده باشید کاملا می‌توانید حس گفته‌هایم را درک کنید، اینکه چه بشقاب‌های خوشمزه از غذاهای دریایی و یا اصیل ایرانی را در این جزیره نیلگون چشیده باشید. رفتن به هر رستورانی در کیش بسیار برایتان خاطره‌انگیز است، در این بین مکان‌هایی وجود دارد که می‌تواند نوع طبخ غذاهایشان به ذائقه شما نزدیک باشد و یا اینکه ریسک‌پذیر باشید و مزه‌های دیگری را هم تست کنید که حتما پیشنهاد می‌شود. از جمله رستوران‌های معروفش میتوان به:

رستوران شاندیز صفدری

رستوران سنتی پوریا

رستوران عمو اکبر

رستوران خانه اسپاگتی

رستوران انرژی کیش

اشاره کرد.

بهترین مراکز خرید در تور کیش از اصفهان

بعد از اعلام کیش به عنوان منطقه آزاد، این جزیره به عنوان مکانی عالی برای خرید شناخته شد که می‌توان انواع کالا‌ها را با قیمتی پائین در آن خریداری کرد. مراکز خرید مدرن و لوکس جزیره انواع کالاها را با برندهای مختلف و معتبر عرضه می‌کنند. البته در حال حاضر هنگام خرید بهتر است قیمت کالا را از قبل بدانید تا کالایی را گران‌تر از شهر خود خریداری نکنید.

مرکز تجاری کیش

مرکز خرید رویا مال

مرکز خرید مریم کیش

بازار مرجان کیش

مرکز خرید دامون کیش

بهترین جاهای دیدنی کیش که باید دید

شهر زیر زمینی کاریز: این قنات با قدمتی بیش از ۲۰۰۰ سال یکی از جاذبه‌های منحصر به فرد جزیره کیش محسوب می‌شود. ارتفاع سقف این کاریز حدود ۸ متر است که با صدف‌ها و فسیل‌های چندین میلیون‌ساله تزئین شده است. در حال حاضر شما می‌توانید تنها یک پایاب از ۶ پایاب این قنات تاریخی را مشاهده کنید.

پارک دلفین ها: در جنوب شرقی جزیره مجموعه بزرگی شامل باغ پرندگان و دلفیناریوم ساخته شده است. علاوه بر دیدن بازی دلفین‌ها و شیرهای دریایی، با قدم زدن در این مجموعه می‌توانید از انواع گونه‌های گیاهی و نیز بیش از ۵۷ گونه پرنده که از سراسر دنیا گردآوری شده اند، بازدید کنید.

گذر هنرمندان: در ضلع شرقی پیاده رو خیابان سنایی سردیس‌هایی از هنرمندان مشهور گذاشته شده است که از بین آن‌ها می‌توان به جلال آل احمد، استاد شهریار و استاد فرشچیان اشاره نمود.

انجیر معابد: درخت سبز یا انجیر معابد، کهن سال‌ترین درخت لور جزیره است که حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ سال عمر دارد. بومیان جزیره اعتقاد دارند انرژی خوب این درخت باعث برآورده شدن حاجات ایشان می‌شود.

مجموعه سافاری پارس: امکانات این کارتینگ عبارتند از: کارتینگ در پیست حرفه ای، پینت بال، موتوردریفت، هرم مومیایی یا کلبه وحشت، بانجی شوتینگ، موتور باگی دو نفره، ترامپلین، دکتر فیش اسپا و ماساژ توسط ماهی، فوتبال حبابی، شتر سواری و زورب بال.

دیگر جاذبه‌های گردشگری جزیره کیش که در تور کیش از اصفهان می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید، عبارتند از: بوستان آهوان، خانه مردم‌شناسی بومیان، اسکله تفریحی، ساحل مرجان، کشتی یونانی، شهر تاریخی حریره، پلاژ و کلوب بانوان، دوچرخه سواری، تم پارک آبی اوشن، کشتی‌های تفریحی، روستای باغو، مجموعه آوای خلیج فارس، خانه اعیانی، مرکز غواصی، آب انبار، پارک‌های ساحلی و….

فرودگاه بین المللی کیش

فرودگاه بین المللی کیش در هفتم آبان ۱۳۵۶ با فرود اولین هواپیما مسافربری و در حضور سران حکونت پهلوی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی افتتاح شد. این فرودگاه با یک باند پهن استاندارد، مناسب برای فرود هواپیماهای پهن پیکر و دو ترمینال اکنون به عنوان دومین فرودگاه پر تردد داخلی کشور شناخته می‌شود. در حال حاضر پرواز‌های این فرودگاه به ۲۰ مقصد داخلی و ۲ مرکز خارجی (دبی و مسقط) انجام می‌شود. این فرودگاه ترمینالی نیز ویژه حجاج دارد که در زمان برگزاری مراسم حج فعال می‌باشد.

جهت اطلاعات بیش تر درباره بلیط هواپیمای اصفهان به کیش کلیک کنید.

جاذبه های گردشگری کیش

سوالات متداول

 • برای خرید معروف‌ترین برندها به کدام یک از مراکز خرید کیش مراجعه کنیم؟

  شما می‌توانید در بیشتر مراکز خرید کیش برندهای معتبر و معروف جهانی را پیدا کنید اما یکی از مراکز خریدی که می‌توانید به آن مراجعه کنید، مرکز خرید رویا مال است.

 • برای خرید اجناس ارزان قیمت به کدام منطقه کیش برویم؟

  شما می‌توانید انواع کالا‌ها را با کیفیتی مناسب و قیمتی ارزان‌تر از باقی مراکز خرید کیش در بازار عرب‌ها که در منطقه بومی‌نشین جزیره پیدا کنید.

 • از کدام شهر‌ها می‌توانیم با هواپیما به جزیره کیش سفر کنیم؟

  تقریباً از تمام شهر‌هایی که فرودگاه داشته باشند پرواز‌هایی به جزیره کیش انجام می‌شود.

 • با چه وسیله‌ای می‌توان از فرودگاه کیش به مرکز شهر رسید؟

  در اطراف فرودگاه همیشه تاکسی‌های جزیره آماده هستند تا مسافران را به شهر برسانند. از طرف دیگر اکثر هتل‌های جزیره برای مهمانان خود ترانسفر فرودگاهی در نظر می‌گیرند.

 • کدام شرکت‌های هواپیمایی به کیش پرواز دارند و مدت زمان پرواز به کیش چقدر است؟

  ایرلاین‌های فعال در خطوط هوایی کشور مانند ماهان، زاگرس، ایران ایر، ایران ایر تور، نفت و… پروازهایی را به کیش انجام می‌دهند. مدت زمان پرواز اصفهان به کیش یک ساعت و ۲۵ دقیقه است.

نظرات کاربران