بلیط هواپیما اصفهان

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

بلیط هواپیما اصفهان

شهر زیبای اصفهان، مروارید ناشناخته خاورمیانه و یکی از زیباترین شهر جهان است. برای همه کسانی که به ایران سفر می کنند، اصفهان یک توقفگاه خاص است و یکی از مکانهایی است که شما مدتها در ذهنتان به یاد خواهید داشت و آن را جزء خاطرات خوب ثبت خواهید کرد. اصفهان جاذبه های گردشگری  زیادی دارد، بنابراین اگر قصد سفری چند روزه را داشته باشید، به راحتی می توانید یک هفته را در آنجا سپری کنید. در صورتی که قصد سفر هوایی به این شهر زیبا را دارید می توانید با خرید بلیط هواپیما اصفهان و تنها در کمتر از یک ساعت به صورت هوایی خود را به این شهر زیبا برسانید.

شهر اصفهان دارای چند فرودگاه است؟

شهر اصفهان تنها دارای یک فرودگاه بزرگ است که فرودگاه بین المللی اصفهان نام دارد و کلیه پرواز‌های داخلی و خارجی اصفهان، در این فرودگاه انجام می‌شود. فاصله فرودگاه بین المللی اصفهان تا مرکز شهر ۲۹ کیلومتر می‌باشد که با ماشین حدود ۳۵ دقیقه به مرکز شهر خواهید رسید.

فرودگاه اصفهان

در سال ۱۳۶۱ فرودگاه شهید بهشتی اصفهان، به منظور ارائه خدمات بهتر به گردشگران و مسافران راه اندازی شد. لذا یکی از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های کشور به حساب می‌آید. این فرودگاه با داشتن ده جایگاه ویژه، قابلیت پذیرش انواع هواپیما‌های مسافربری را دارد. از جمله امکانات فرود گاه بزرگ اصفهان، می‌توان به وجود شعبات بانکی، اتاق مادر و کودک، کافه و رستوران، صرافی، غرفه‌های خرید سوغاتی و… اشاره کرد. همچنین ایرلاین‌های داخلی و بعضی شرکت‌های هواپیمایی خارجی به این فرودگاه پرواز دارند.

جاذبه‌های گردشگری اصفهان

اصفهان شهری است سراسر جاذبه گردشگری که در این میان آثار تاریخی آن از شهرت فراوانی در سطح ایران و جهان برخوردار است. قدمت بیشتر آثار باستانی اصفهان مانند عمارت عالی قاپو، مسجد امام، مسجد شیخ لطف الله، کلیسای وانک، کاخ چهل ستون، منار جنبان، کاخ هشت بهشت و… به دوره صفوی برمی گردد و آثار مهمی نظیر پل شهرستان، سی و سه پل، پل خواجو و… در حاشیه زاینده رود واقع شده اند.

سوغات اصفهان

گز، پولکی، صنایع دستی، خاتم کاری، قلمزنی، میناکاری، زربا، پارچه‌های قلمکاری و… از سوغات‌های عمده اصفهان است که توصیه می‌کنیم از خرید آن‌ها غافل نمانید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اصفهان

اگر قصد شما از سفر به اصفهان تفریح و گشت و گذار است، فصلی را برای سفرتان انتخاب کنید که بتوانید از تمامی زیبایی‌های شهر اصفهان لذت ببرید زیرا که اصفهان یکی از معدود شهر‌های ایران است که می‌توان چهار فصل سال را در آن تجربه کرد. این شهر دارای زمستان‌های پربرف و سرد و تابستان‌هایی ملایم است به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به اصفهان و خرید بلیط هواپیما ، اواسط بهار و پاییز است.

بلیط ارزان هواپیما اصفهان

همان طور که می‌دانید قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر هوایی خاص، تحت تاثیر عوامل مختلفی نظیر کلاس پروازی، شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط و… می‌باشد. بنابراین بهتر است برای خرید بلیط ارزان هواپیما اصفهان، هنگام جستجو، بلیط‌ها را در شرایط یکسان با هم مقایسه کنید نه اینکه از ابتدا به سراغ ارزان‌ترین بلیط هواپیما اصفهان باشید. این را به یاد داشته باشید که ارزان‌ترین بلیط لزوما مناسب‌ترین بلیط هواپیما برای سفرتان نیست. توصیه ما این است که تمامی امکانات و شرایط پروازی را درنظر بگیرید و بعد با لحاظ کردن بودجه و سلیقه خود، برای رزرو و خرید یک بلیط ارزان هواپیما اصفهان اقدام نمایید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان

در سال‌های اخیر در پی پیشرفت روزافزون سامانه‌های ارائه دهنده بلیط هواپیما، موجب شده است تا در هر موقعیت زمانی و مکانی خرید آنلاین بلیط اصفهان برای کاربران فروشگاه‌های اینترنتی مهیا شود. آنچه بیش از هر چیز دیگری سبب آرامش خاطر و رضایت مسافران برای خرید اینترنتی بلیط شده است می‌توان به مزیت‌هایی همچون سادگی، سرعت، صرفه جویی در هزینه و انجام خرید در هر زمان و مکانی اشاره داشت. خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان با در اختیار داشتن یک آدرس پست الکترونیکی، یک کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن همچنین مشخصات فردی امکان‌پذیر است.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان هواپیما اصفهان

بهترین زمان خرید بلیط ارزان قیمت اصفهان، فصل زمستان است. در این فصل به علت سردی زیاد هوا بلیط هواپیما اصفهان ارزان است، البته خوب است بدانید که سفر در زمستان به اصفهان چندان هم سخت نیست. همچنین برای خرید بلیط ارزان هواپیما اصفهان، فصل تابستان هم گزینه پیشنهادی دیگر برای شما است، چرا که در این فصل هوای اصفهان رو به گرمی می‌رود و احتمال اینست که با ذائقه آب و هوایی هر شخصی مطابقت نداشته باشد.

اقلیم کلی آب و هوایی اصفهان

اقلیم آب و هوایی اصفهان، این شهر گردشگری زیبا به گونه‌ای است که در هر فصلی از سال بدان سفر کنید. چه فصل ترافیک سفر‌های گردشگری باشد و چه فصل ارزانی بلیط پرواز اصفهان، همواره می‌توانید نه تنها خودتان را با شرایط دمای حاکم، تطبیق دهید بلکه، این امکان برایتان به خوبی مهیا است که برجسته‌های گردشگری طبیعی اصفهان را که در اثر تغییرات فصلی به وجود می‌آیند، ببینید و از تماشای آن‌ها لذت سفرتان را دلچسب‌تر کنید.

نمایی از آثار تاریخی اصفهان

بلیط هواپیما تهران اصفهان

برای مهیا ساختن مقدمات سفر به اصفهان و لذت بردن از تماشای جاذبه‌های جذاب گردشگری آن می‌توانید با انتخاب مبدا و مقصد خود در سامانه خرید بلیط آنلاین، در کمترین زمان ممکن به لیست قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان دسترسی پیدا کنید. فهرست پیش رویتان را با فیلتر قیمت محدود کرده و مناسب‌ترین بلیط هواپیما تهران اصفهان با لحاظ کردن سقف بودجه اقتصادیتان و نیز سلیقه شخصی، خریداری نمایید. فصله هوایی تهران تا اصفهان تقریبا ۳۳۸ کیلومتر است که شما می‌توانید با خرید یک بلیط هواپیما تهران اصفهان چیزی نزدیک به ۵۵ دقیقه را در سفری دلنشین در پرواز سپری کنید.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان

عمده‌ترین معیار در خرید آنلاین بلیط پرواز اصفهان، شرکت‌های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما می‌باشند که در ارائه بعضی خدمات به مسافران متفاوت هستند. اغلب این تفاوت‌ها در کلاس‌های پروازی متنوع به چشم می‌آیند و باعث تفاوت‌های زیاد در قیمت بلیط هواپیما اصفهان می‌شوند. بنابراین توصیه می‌کنیم در هنگام رزرو اینترنتی بلیط اصفهان به برند ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط اصفهان و نوع کلاس پروازی آن توجه نمایید.

ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط هواپیما اصفهان

امروزه فروش بلیط اصفهان از مبدا تهران، از طریق شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، کاسپین، زاگرس، آتا، قشم ایر، ماهان ایر، تابن، کیش ایر، آزارا ایر و نفت ایر انجام می‌شود.

مدت زمان پرواز اصفهان تهران

در پرواز اصفهان تهران و بالعکس زمان تقریبی حضور مسافران در یک پرواز دلنشین و ایمن تا ۴۵ دقیقه است.

مسیر‌های پرتردد به مقصد اصفهان

 • بلیط هواپیما تهران اصفهان
 • بلیط  مشهد اصفهان
 • بلیط  کیش اصفهان
 • بلیط  اهواز اصفهان
 • بلیط شیراز اصفهان
 • بلیط  قشم اصفهان
 • بلیط  تبریز اصفهان
 • بلیط  رشت اصفهان
 • بلیط  رامسر اصفهان

برای خرید تور اصفهان چه زمانی باید اقدام کرد؟

برای خرید تور اصفهان باید به در صورتی که تصمیم دارید در مناسبت‌های مهم مانند عید نوروز و تعطیلات به شهر گردشگری اصفهان سفر کنید، برای این ایام از انجا که با ترافیک مسافر مواجه خواهید شد توصیه می‌کنیم از حدود یک ماه قبل اقدام نمایید. برای دیگر روز‌های سال خوب است یک هفته زودتر خرید تور مدنظرتان را انجام دهید.

زمان مناسب برای خرید تور ارزان اصفهان چه موقعی از سال است؟

یکی از ارزان‌ترین زمان‌ها برای سفر به اصفهان و خرید بلیط هواپیما اصفهان فصل زمستان است. اما در حالت کلی غالبا در اواسط هفته و به دور از تعطیلات برای رزرو تور قیمت‌ها پایین‌تر هستند.

سوالات متداول

 • چرا بلیط چارتر ارزان‌تر است؟

  چارتر کننده‌ها تمام بلیط هواپیما را می‌خرند تا به مرور بفروشند. هر چه به زمان پرواز نزدیک‌تر شوید و بلیط‌ها فروش نرفته باشد، چارتر کننده قیمت بلیط را کاهش می‌دهد. از این رو قیمت بلیط چارتر ارزان می‌شود.

 • قیمت بلیط چارتر برای کودکان چقدر است؟

  قیمت بلیط چاتر برای کودکان با قیمت بلیط بزرگسالان تفاوتی ندارد در حالی که بلیط سیستمی کودکان ارزان‌تر از بزرگسالان می‌باشد.

 • آیا بلیط چاتر همیشه ارزان‌تر از سیستمی است؟

  خیر، در زمان‌های پرترافیک که بلیط‌ها به سرعت به فروش می‌رسند، چارتر کننده نیازی به کاهش قیمت‌ها نمی‌بیند. به همین جهت ممکن است قیمت بلیط چارتر چندان ارزان اعلام نشود.

 • میزان بار مجاز برای بلیط چارتر چقدر است؟

  میزان بار مجاز برای بلیط چارتر با سایر بلیط‌ها متفاوت است. عامل تعیین کننده میزان بار، کلاس پروازی و کلاس نرخی می‌باشد. نه اینکه صرفا چارتر بودن یا نبودن .

 • آیا بلیط چاتر را می‌توان کنسل کرد؟

  چندی قبل استرداد بلیط چارتر دشوار و حتی گاها غیر ممکن بود. اما امروزه به راحتی با فشردن چند کلید ساده می‌توانید بلیط خریداری شده را کنسل کنید.

 • بهتر است چه زمانی بلیط چارتر بخریم؟

  باید بدانید که بلیط چارتر در زمان‌های پرسفر چندان ارزان نیست. به همین خاطر بهتر است بلیط چارتر را در زمان‌های کم سفر بخرید.

 • آیا بلیط لحظه آخری هم نوعی بلیط چارتر است؟

  باید بگوییم که بله، بلیط لحظه آخری نوعی بلیط چارتر است که در زمان نزدیک به پرواز هنوز به فروش نرسیده است. به همین دلیل قیمت آن کاهش زیادی پیدا می‌کند.

نظرات کاربران