بلیط هواپیما ارمنستان

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

مسیرهای هوایی پرتردد به مقصد ایروان

بلیط هواپیما ارمنستان

سفر به کشور ارمنستان

کشور ارمنستان واقع در مرز میان آسیا و اروپا بوده که بین دریای خزر و دریای سیاه واقع شده است. پایتخت این کشور شهر بسیار زیبا و جذاب ایروان می باشد. این کشور به دلیل این که جزو مناطق کوهستانی جهان به شمار می رود بسیار پر باران بوده و از این رو دارای جاذبه های گردشگری و طبیعی متعددی است. با وجود شرایط آب و هوایی بسیار مناسبی که در این کشور حاکم بوده، به طور حتم سفر به این کشور خالی از لطف نخواهد بود. دقت داشته باشید موقعیت جغرافیایی کشور ارمنستان به گونه ای است که از شمال با گرجستان، از شرق با جمهوری آذربایجان، از غرب با ترکیه و از جنوب با ایران و نخجوان هم مرز می باشد.  از طرفی لازم است بدانید به دلیل اینکه در کشور ارمنستان انواع مختلفی از اقامتگاه ها و هتل ها با شرایط مختلف و قیمت های متفاوت تاسیس شده، افراد به هیچ عنوان نباید نگران هزینه های اقامت خود در این کشور باشند زیرا هر فرد می‌تواند بنا به بودجه خود اقامتگاهی در هنگام سفر با تور ارمنستان انتخاب نماید.با این حال لازم است قبل از اقدام رزرو بلیط هواپیما ارمنستان اطلاعاتی از شرایط سفر به این کشور به دست آورید تا بتوانید سفری بی نظیر تجربه نمایید.

از طرفی لازم است بدانید به دلیل اینکه در کشور ارمنستان انواع مختلفی از اقامتگاه ها و هتل ها با شرایط مختلف و قیمت های متفاوت تاسیس شده، افراد به هیچ عنوان نباید نگران هزینه های اقامت خود در این کشور باشند زیرا هر فرد می‌تواند بنا به بودجه خود اقامتگاهی در هنگام سفر با تور ارمنستان انتخاب نماید. کشور ارمنستان واقع در مرز میان آسیا و اروپا بوده که بین دریای خزر و دریای سیاه واقع شده است. پایتخت این کشور شهر بسیار زیبا و جذاب ایروان می باشد. این کشور به دلیل این که جزو مناطق کوهستانی جهان به شمار می رود بسیار پر باران بوده و از این رو دارای جاذبه های گردشگری و طبیعی متعددی است. با وجود شرایط آب و هوایی بسیار مناسبی که در این کشور حاکم بوده، طبیعتاً مشاهده می شود جاذبه های طبیعی این کشور بسیار خیره کننده می باشد.

وضعیت آب و هوای کشور ارمنستان

موقعیت قرارگیری کشور ارمنستان در نقشه جغرافیایی موجب شده است که به طور کلی آب و هوای این کشور ملایم باشد. دقت داشته باشید تابستان ها که شامل ماه های اردیبهشت تا مهر می شود، گرم ترین ماه های سال در این کشور هستند؛ به گونه ای که در دو ماه تیر و مرداد گاهی مشاهده می ‌شود دمای هوا در ارمنستان به بالای ۴۰ درجه سانتیگراد می رسد. در مقابل این فصل، زمستان و همچنین اواخر پاییز سردترین زمان های سال در ارمنستان محسوب شده و می توان گفت زمستان در ارمنستان سرد و برفی است و به طور کلی آب و هوای پاییز در ارمنستان طولانی بوده که به حیات رنگارنگ گیاهان مشهور می باشد. در حالی که در کنار این امر فصل بهار در ارمنستان کوتاه می باشد.

بهترین زمان سفر به ارمنستان

با وجود این که سالانه افراد زیادی اقدام به سفر به کشور ارمنستان می کنند بهتر است ابتدا به بهترین زمان سفر به ارمنستان از لحاظ مختلف توجه شود. اگر بخواهیم از نظر آب و هوا بهترین زمان سفر به پایتخت ارمنستان یعنی شهر ایروان را بررسی کنیم باید بگوییم که از دهم آوریل تا بیست می دو چهارم ژوئن و سوم سپتامبر تا ۲۱ ماه اکتبر بهترین زمان سفر به این کشور می باشد، زیرا میانگین دمای هوا در این کشور به صورت نام باورنکردنی متفاوت بوده به گونه‌ای که هوا در نیمی از سال سرد و در نیمه دیگر دلپذیر می باشد که در این مواقع سفر به ارمنستان بی نظیر خواهد بود.

 

نمایی زیبا از خانه های کشور ارمنستان

حال اگر قصد سفر در گرم ترین ماه های سال به این کشور را دارید طبیعتاً ماه جولای و آگوست می تواند مناسب باشد. همچنین دقت داشته باشید شلوغ ترین ماه های گردشگری ارمنستان، ماه های جولای، مارس و آوریل بوده که طبیعتاً در این ماه ها قیمت هتل ها، بلیط های هواپیما و خورد و خوراک در حداکثر مقدار خود قرار دارد. پس نتیجه می گیریم اگر بخواهید بهترین زمان سفر به تور ارمنستان ارزان از نظر هزینه های اقامت را انتخاب کنیم باید خلوت ترین ماه گردشگری یعنی ژانویه اقدام به تهیه بلیت نمود زیرا این زمان قیمت هتل ها در ارزان ترین حد خود قرار دارد.

چرا تور ارمنستان؟

در بسیاری از آژانس های هواپیمایی افراد مشاهده می‌کنند که در هنگام انتخاب سفر های خارجی، کشور ارمنستان جزو مواردی است که بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. حال دقت داشته باشید شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که چرا تور ارمنستان پرطرفدار است. دقت کنید با وجود اینکه فاصله ارمنستان با ایران کم است طبیعتا می‌توان گفت گزینه مناسبی برای سفرهای خارجی می‌باشد؛ از طرفی شباهت بی نظیری که در فرهنگ مردم این دو کشور دیده می شود موجب شده به انتخاب ایده آل برای سفر ایرانیان تبدیل شود. همچنین با وجود اینکه این کشور آب و هوای مساعد و جاذبه های گردشگری متعددی دارد می توان گفت انتخاب آن به عنوان مقصد گردشگری بی نظیر خواهد بود.

راهنمای خرید بلیط هواپیما ارمنستان

جستجوی بلیط هواپیما

با وجود آنچه در مورد ویژگی های سفر به کشور ارمنستان بیان شد، طبیعتاً افراد زیادی تمایل به رزرو بلیط این کشور را دارند. برای این امر دقت داشته باشید که می توانید جهت مشاهده آخرین وضعیت بلیط  و تور ارمنستان در بخش جستجوی پرواز نوع بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت خود را انتخاب کرده و سپس مواردی چون مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافران و مبدا خود را تعیین کنید. پس از این امر با زدن کلمه جستجو لیست پرواز نمایش داده می شود که می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید. برای انتخاب راحت شهر مبدا و مقصد کافی است تنها سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ کرده تا لیست شهر های نمایش داده شده و شما بتوانید به آسانی مسیر خود را انتخاب نمایید.

رزرو بلیط هواپیما

پس از این هم برای اینکه به آسانی می توانید اقدام به رزرو بلیط هواپیما ارمنستان کنید، باید در نتایج جستجو بر اساس شرایط انتخابی نوع خاصی از این بلیط ها را انتخاب کنید. دقت داشته باشید لیست بلیط ها از ارزانترین قیمت بلیط به صورت صعودی نمایش داده شده که اطلاعات دقیقه پرواز شامل ساعت حرکت و ورود، مدت سفر، ایرلاین، تاریخ، کلاس پرواز و قیمت بلیط در این اطلاعات درج می شود.

 

نمایی از شب های ارمنستان

از طرفی در قسمت جزئیات بیشتر این پرواز اطلاعات تکمیلی همچون نوع هواپیما، فرودگاه، قوانین بلیط و حمل بار ارائه می شود. همچنین لازم است بدانید اگر به دنبال رزرو بلیط از ایرلاین خاص یا ساعت خاص پرواز هستید می توانید با استفاده از فیلترهای سمت راست به راحتی نتایج جستجو را بر اساس تعداد توقف ها، خط هوایی، قیمت بلیط، زمان پرواز از فرودگاه و … سفارشی نمایید و برای تغییر تاریخ پرواز از جستجوی مجدد در پنل سمت راست استفاده کنید.

برخی ویژگی های خرید بلیط ارمنستان

امکان خرید خدمات به همراه بلیط ارمنستان

یکی از مهمترین ویژگی‌های خرید بلیط کشور ارمنستان این است که می توانید به همراه این بلیط خدماتی چون ترانسفر فرودگاهی،بیمه مسافرتی، اخذ ویزا و خدمات تشریفاتی فرودگاهی را نیز تهیه کنید.

فرودگاه های ارمنستان

برای اینکه بتوانید به آسانی از لیست فرودگاه های ارمنستان اطلاع پیدا کنید می‌توان در سمت راست اطلاعات بلیط این موارد را مشاهده کرده و در صورت نیاز به انتخاب فرودگاه خاصی با استفاده از فیلترینگ، فرودگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بلیط ارزان ارمنستان

تهیه بلیط ارزان قیمت ارمنستان جزو مواردی است که به آسانی صورت می پذیرد زیرا پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده شده و البته دقت داشته باشید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه ای تغییر می‌کند.

امکان خرید بلیط هواپیما با بیش از ۹۰۰ ایرلاین در ۷۰ کشور

گزینه دیگری که در سیستم فیلترینگ وجود دارد این است که افراد می توانند به راحتی در هنگام رزرو و خرید بلیط ارمنستان، هواپیمای خاصی را انتخاب کنند.

معرفی دیدنی های کشور ارمنستان

همان طور که بیان شد جاذبه های طبیعی و تاریخی دست به دست هم داده که کشور ارمنستان به یکی از بی نظیر ترین کشورهای منطقه برای گردشگران تبدیل شود. در این بین دقت داشته باشید میدان اپرا یکی از بی نظیر ترین جاذبه های ارمنستان می باشد که جزو بناهای اداری، ملی و مشهور ارمنستان به شمار می رود. بنای معروف هزار پله نیز از دیگر بناهای بی نظیر شهر زیبای ایروان به شمار میرود. مجسمه مادر ارمنستان، صومعه گغارد، پارک عشاق، قلعه موزه اربونی، موزه گالری ملی ارمنستان و مسجد کبود ارمنستان از دیگر دیدنی های بی نظیر این کشور به شمار می رود. در صورتی که تمایل دارید به کشور ارمنستان سفر کنید، جهت رزرو بلیط هواپیما ارمنستان، می توانید به پنل رزرواسیون دلتابان بخش پرواز مراجعه کنید.

نظرات کاربران