تورهای اختصاصی اروپا

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

تورهای اختصاصی اروپا

تورهای اختصاصی اروپا

سفر با تور های اختصاصی و گروهی

 برای اقدام به سفر، 2 گزینه انتخابی دارید:
1-تور های اختصاصی خانوادگی، انفرادی یا (F.I.T : Flexible Independent Travel)
2-تورهای گروهی

برای انتخاب یکی از این دو گزینه‌، اطلاعات خود را در رابطه با این تورها تکمیل کنید که با توجه به سلیقه خود، انتخاب بهتری داشته باشید و از سفرتان لذت بیشتری ببرید.

نمایی از رعد و برق در شب آتن

تور های اختصاصی و انفرادی

تورهای انفرادی شامل سفرهایی است که شما و همراهانتان به سلیقه خود تعداد روز، برنامه سفر و نوع تفریحات را به دلخواه انتخاب کنید.

  مزایای تور های انفرادی:

بر اساس سلیقه خود، نوع سفر ( هوایی ، دریایی ) نوع ایرلاین (ماهان، ایران ایر، ترکیش، قطری، لوفتانزا و … ) و محل اقامت درجه و موقعیت هتل، هتل آپارتمان و ……. خود را انتخاب می کنید.­­ شما در یک سفر انفرادی (FIT) فرصت خوبی دارید که گشتها را تخصصی تر و به اختیار خود، انتخاب کنید.

تعداد روزهای سفر، ترکیب کشورها و شهرها و مهمتر اینکه هیچ اتلاف وقتی به لحاظ منتظر ماندن و … وجود ندارد. و نقش مدیریت هزینه را خود بر عهده دارید. تورهای انفرادی اروپا در طول سال و ایام مختلف برگزار می شود. دلتابان با توجه به خواسته شما، اقدام به طراحی برنامه سفر و در نهایت برگزار کننده تور های انفرادی اروپا در طول سال و ایام مختلف می نماید.

نمایی از آثار تاریخی آتن

تور اروپا به سلیقه مسافر

اخذ ویزای شینگن سینگل یا مولتی
انتخاب کشور به دلخواه مسافر
اقامت از 3شب تا … شب، در هتل 3 تا 5 ستاره
انتخاب ایرلاین مورد نظر

آژانس مسافرتی دلتابان با سال ها سابقه در زمینه برگزاری تور های اختصاصی مختلف همراه شماست تا از سفری خاطره انگیز برای شما رقم بزند.

نمایی از استادیوم آتن
نظرات کاربران