5 تیر 1400

لوگانو

محل تلاقی کیفیت سوییسی و سبک زندگی ایتالیایی

“TICINO” که در جنوبی ترین نقطه سوییس واقع شده، سرزمین تضادهاست: تنها استانی ست که به طور کامل در جنوب کوه های آلپ قرار گرفته و تنها مکانی در کل سوییس محسوب می شود که با وجود استفاده ی گسترده ی زبان انگلیسی، زبان اصلیشان ایتالیایی ست.

این سرزمین تضادهای طبیعی، طیف وسیعی از نماد های اروپایی را در دل خود جای داده است: یخچال های طبیعی خیره کننده، دره های وحشی آلپ، تپه های سرسبز جایی که زیتون و انگور پرورش می یابد وپوشش گیاهی نیمه گرمسیری در پارک گیاه شناسی کنار دریاچه. تاریخ، فرهنگ، آشپزی عالی وزبان این منطقه با مناطق نزدیک مرز ایتالیا در هم می آمیزد و ترکیبی از جادوی مدیترانه ای، شیوه ی زندگی با هنر آشپزی و معماری منحصر به فرد، کیفیت سوییسی، دقت و تمیزی را ارائه میدهد. بهترین زمان برای مسافرت به ین منطقه بین ماه های آوریل و اکتبر است.

“TICINO” همان قدر که با منظره های رمانتیک، کشتی های آرام و مراکز خریدش مناسب افراد تازه ازدواج کرده است، برای خانواده ها نیز شادی به ارمغان می آورد: خانواده ها میتوانند از فعالیت های متنوعی لذت ببرند مانند بازدید از پارک مینیاتوری سوییس، پارک ماجراجویی، پارک آبی، قطار کوهستانی بینظیر، کارخانه های شکلات سازی و ده ها فعالیت دیگر.

 جاذبه ها:

“LUGANO” بزرگترین و شناخته شده ترین شهر منطقه ی “TICINO”. این شهر که به دریاچه ی زیبا، کیفیت بالای زندگی و فعالیت های اقتصادی اش شهره است، به خاطر مناظر طبیعی، پارک ها، باغ های گل، و ویلاهای با شکوه تاریخی اش تا ابد در ذهن ها می ماند.

آب و هوای این شهر، در بیشتر طول سال مطبوع و معتدل است. “LUGANO” به خاطر وجود دریاچه اش بسیار مشهور است.

در اطراف دریاچه، می توان در بین کافه ها و رستوران ها قدمی زد، هوای تازه تنفس و چهره های گشاده اهالی را ملاقات کرد.

در خیابان های “NASSA” که یک پیاده راه بلند با مغازه های تخصصی و خاص و بوتیک های معروف از لوئیس ویتون تا کارتیر است، هم کودکان و هم بزرگسالان جذب خواهند شد.

در بیست کیلومتری “LUGANO”، مرکز خرید مجلل و لوکس “FOX TOWN”، بزرگترین مرکز خرید “OUTLET” در جنوب اروپا قرار دارد بیش از 160 مغازه میزبان 250 مارک بین المللی است.

نظرات کاربران