تور بالی (ساحل + جنگل)

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

تور بالی (ساحل + جنگل)

تور بالی (ساحل + جنگل)

قیمت تور بالی به عوامل گوناگونی از جمله رزرو هتل های همراه با وعده های غذایی ، بلیط هواپیما  ، نوع خدماتی که ارائه میشود،  ترانسفر فرودگاهی برای رفت و برگشت  ،بیمه مسافرتی ،تور لیدر فارسی زبان کااملا مسلط به زبان انگلیسی ،گشت شهری رایگان و ارائه سیمکارت و … بستگی دارد. شما می توانید با بررسی تور های لحظه آخری از طریق وب سایت آژانس مسافرتی دلتابان سفری ارزان قیمت به بالی را تجربه نمایید.

نمای جزیره بالی اندونزی از بالا

رزرو توربالی

برای رزرو تور بالی می توانید با مشخص نمودن توربالی و انتخاب تاریخ رفت و برگشت از میان تورهای نمایش داده شده، تور دلخواهتان را به صورت آنلاین رزرو نمایید.

تور ارزان بالی

اگر بدانید که بیشترین هزینه‌های سفر مربوط به کدام بخش است، به سادگی با مدیریت آن‌ها می‌توانید تور ارزان بالی را انتخاب سفری ارزان‌تر را تجربه کنید.

تصویر یکی از زیباترین بخش های جزیره بالی در کشور اندونزی

زمان تور مناسب شما نیست؟

در این بخش ما منتخبی از تورها را قرار داده ایم، و حق انتخاب با شماست که با جستجو سایت زمان و مدت اقامت و هتل و حتی پرواز و سایر خدمات تور از جمله گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، خدمات CIP و … را مشخص می کنید

تورهای بالی و جاذبه های گردشگری

بالی شهری پرتکاپو، با فرهنگی غنی و هتل های مجلل ، مقصد بی نظیر برای مسافران و گردشگران است .

تورهای متنوع و بازدید از مناظر دیدنی ، غذا و خرید تنها معدود کارهایی است که می توانید در بالی انجام دهید .

تصویر جزیره زیبای بالی

چرا تور بالی؟

بالی یکی از شهر های توریستی میباشد که در بین گردشگران بسیار طرفدار دارد. جاذبه ها و مکانهای دیدنی بالی را میتوان مهمترین دلیل انتخاب شما دانست.

تور لحظه آخری بالی

از عوامل مهم عرضه تور لحظه آخری وجود چارتر در مسیر تور بالی است که این مسئله نیز رابطه مستقیم با میزان استقبال مخاطبان و گردشگران و توریست ها دارد

. و از این جهت تور لحظه آخری بالی معمولا در اکثر فصل های سال وجود دارد.

عرضه تور لحظه آخری در مسیرهای مختلف متفاوت است.

تور های لحظه آخری معمولا در روزهای پایانی منتهی به برگزاری تور عرضه میشود.

 

پس برای کسانی که به دنبال تور های ارزان هستند زمان برای تصمیم گیری کم است و باید به سرعت تور لحظه آخری خود را انتخاب و خریداری کنند در نتیجه برنامه ریزی بلند مدت برای این نوع تور ها وجود ندارد.

نکته دیگری که در خصوص تورهای لحظه آخری وجود دارد ظرفیت محدود این گونه تورهاست.

از آنجا ک اینگونه تور ها در روز های انتهایی عرضه میشود بیشتر ظرفیت پرواز به فروش رفته و فقط تعداد کمی از بلیط ها برای فروش باقی مانده و چون قیمت تور های لحظه آخری کمتر است به سرعت به فروش میرسد.

در صورتی که سفر به کشورهایی با طبیعت بکر برای شما جذاب است ، تور گرجستان  و تور پاتایا هم می توانند پیشنهاد خوبی برای شما باشد. این تور های پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه است.

نظرات کاربران