23 آبان 1398

موزه تریک آی سئول

موزه تریک آی سئول در کشور کره جنوبی یکی از مکان های تفریحی و گردشگری است که از طرفداران بسیاری برخوردار است. این موزه از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که سه بعدی شدن تصاویر و آثار هنری یکی از آنها است. تکنیک نورپردازی به نحوی است که با تکیه بر خطای دید می توان تصاویر دو بعدی را به سه بعدی تبدیل نمود. در این موزه تابلو و آثار هنری برجسته از جمله نقاشی مونالیزا و جیغ نیز به چشم می خورد. هرچند این آثار تفاوت بسیاری با تابلوهای واقعی خود دارند.

در صورتی که به سفر به کشورهای آسیایی علاقمند هستید ، تور پاتایا و تور بانکوک هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند.این تور ها از پرطرفدار ترین تور های خارجی هستند .

موزه تریک آی سئول در کره جنوبی

در هر کشوری موزه به عنوان یکی از مکان‌های تفریحی محسوب می‌شود که بر اساس آن افراد بسیاری برای دیدن آثار هنری به اینگونه از مکان ها سفر می کنند. در کره جنوبی نیز موزه های مختلفی را می‌ توان مشاهده کرد. اما یکی از معروف ترین و در عین حال خاص ترین آنها موزه تریک آی سئول می باشد. این موزه که از موزه های واقعیت افزوده جهان است دارای ویژگی های بارزی است که برای هر توریست و گردشگری از جذابیت‌های منحصر به فردی برخوردار می باشد.

 با خرید یک بلیط پس از ورود به این موزه می توانید از موزه های چشم نواز و همچنین یخی دیدن کنید. یادآور شویم که در طول مسیر می بایست قوه تخیل خود را به صورت کاملا طبیعی به اجرا بگذارید تا بتوانید تصاویر سه بعدی را در ذهن خود تصور کنید. چندین اثر هنری در این موزه به چشم می خورند که می توانید با تکیه بر آنها مبارزه هنر تعاملی را به چالش بکشید. آثار برجسته ای در این موزه به چشم می خورند با این تفاوت که با اثر حقیقی خود در تفاوت بسیار می باشند. در ادامه از ویژگی های این موزه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

ویژگی های موزه تریک آی سئول کره جنوبی

موزه تریک آی سئول مانند دیگر موزه های این شهر نیست و از برخی ویژگی های خاص و منحصر به فرد برخوردار است که در این بخش به چند مورد از آنها خواهیم پرداخت. در بدو ورود شاید منحصر به فرد بودن آثار هنری این موزه برای شما فراتر از چیزی باشد که تصور می کردید، اما نکته مهم اینجاست که تمامی آثار از ویژگی های خاصی برخوردارند و این موضوع در مقابل چشمان شما قابل مشاهده می باشد. خطای دید در تمامی آثار لحاظ شده و این موضوع به جذابیت این موزه هنری افزوده است.

تابلوهای نقاشی معروفی در این موزه به چشم می خورند که از محبوب ترین آنها می توان به تابلو مونالیزا اشاره کرد. این نکته را فراموش نکنید که این تابلو با اثر واقعی خود تفاوت های فاحشی دارد. تابلو جیغ نیز از دیگر آثاری است که در این موزه به چشم می خورد. تغییرات اساسی در این تابلوها به چشم می خورد که چاشنی خنده نیز به آنها اضافه شده است. جای دادن خود در آثار سه بعدی و ثبت تصاویر از آنها از جمله کارهایی است که مراجعه کنندگان در این موزه به انجام آنها اقدام می کنند.

انتظارات از موزه تریک آی سئول

با توجه به اینکه موزه تریک آی سئول تفاوت های بسیاری با دیگر موزه های کره جنوبی دارد بنابراین مراجعه کنندگان با ورود به این مکان به دنبال تحقق انتظارات خود خواهند بود. مجازی و سه بعدی بودن در تمامی فضا و آثار هنری این موزه به چشم می خورد. بر روی در و دیوارها آثاری به تصویر کشیده شده است که با تکنیک نورپردازی کاملا حرفه ای می توان در دنیای سه بعدی آنها قدم برداشت و حتی برای چند ثانیه در آنها غرق شد.

 تکنیک هنری حقه چشم در این موزه مشهود است و این موضوع باعث جذابیت این موزه هنری در سئول شده است. با تکیه بر یک خطای نور تصاویر دو بعدی به سه بعدی تغییر خواهند کرد و این موضوع بیانگر اوج هیجان و لذت در موزه تریک آی می باشد. مراجعه کنندگان می توانند در این تصاویر چالش نموده و خود را در میان آنها مشاهده کنند. تصویر برداری در این موزه ممانعتی ندارد و این موضوع باعث پرتردد شدن این مکان هنری شده است.

نکات مهم 

در رابطه با موزه تریک آی سئول چند نکته مهم و کلیدی را می توان عنوان نمود. در این موزه آثار هنری متعددی در کنار تابلو مونالیزا و جیغ وجود دارند که هر کدام از جذابیت خاصی برخوردار هستند. برخی از تصاویر لحظات شاد و خنده آوری را برای حضار به ارمغان می آورند. برخی از نقاشی های دو بعدی نیز با تکنیک نورپردازی تخیل را در شما زنده می کنند به قدری که با دیدن آن ترس در وجود شما حلقه خواهد زد.

 بخشی از آثار نیز برای حضور خانوادگی در نظر گرفته شده اند. با ثبت تصاویر از این آثار مسلما لحظات به یادماندنی را تجربه خواهید کرد. نکته مهم دیگر در رابطه با خطای نور در این موزه هنری است. 100 خطای نوری نیز در این مجموعه در نظر گرفته شده است تا مراجعه کنندگان لحظات مهیجی را تجربه نمایند. در این موزه آثاری شما را احاطه خواهند کرد که در واقعیت رویا محسوب می شوند. با غرق شدن در تخیلات به وجود آمده با اینگونه از آثار از سفر خود لذت ببرید.

نحوه دسترسی به موزه

در کره جنوبی و شهر زیبای سئول برای دسترسی به مکان های گردشگری و تفریحی گزینه های گوناگونی در نظر گرفته شده است که در جهت رفاه حال توریست و گردشگران برنامه ریزی شده اند. مترو سئول یکی از این موارد است که افراد با استفاده از ایستگاه و خطوط مختلف آن به راحتی می توانند به مکان های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. برای رفتن به موزه تریک آی سئول نیز می توانید از خطوط و ایستگاه های مختلف این مترو استفاده کنید.
 Seogyo Plaza B2, 357-1, Seogyo-dong, Mapo-gu, Seoul این عبارت آدرس این موزه هنری است.

پس از ورود به مترو سئول می بایست به ایستگاه دانشگاه Hongik که خط دو مترو سئول است ، مراجعه نمایید و سپس به خروجی 9 بروید. پس از عبور از مسیر 150 متری خود را به خیابان Hongik برسانید. پس از آن 120 متر حرکت کرده تا خود را به میان خیابان های TONYMOLY و Holika Holika) برسانید. پس از این می توانید این موزه را در 100 متری خود مشاهده کنید. برای دسترسی سریعتر می توانید از تاکسی های مخصوص این موزه نیز استفاده کنید. سفر با تور کره جنوبی نیز می تواند مسیر شما را هموارتر نماید.

سفر به این شهر میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل ارزان نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران