7 بهمن 1398

اپرا د مونت کارلو

اپرا د مونت کارلو یکی از زیباترین جاذبه های توریستی منطقه مونته کارلو در شهر موناکو می باشد که هرساله تعداد بسیار زیادی توریست به این منطقه از جهان سفر کرده و برای گذراندن اوقات فراغت این منطقه از شهر موناکو در کشور فرانسه را انتخاب می کنند. اپرا د نیز یکی از جاذبه های بسیار زیبا در منطقه مونته کارلو می باشد.این اپرا، توسط چارلز سوم و در اواخر قرن 19 میلادی (1870 میلادی) ساخته شد. 

چه هتل هایی در نزدیکی این جاذبه واقع شده اند؟

اپرا د مونت کارلو ، از آن جایی که یکی از پربازدیدترین و مشهور ترین اپراها در سراسر جهان می باشد، لذا این نوع جاذبه گردشگری، نیازمند هتل ها و مکان های اقامتی است که بایستی در نزدیکی این جاذبه وجود داشته باشند تا بتوانند جوابگوی مسافران و توریست هایی باشند که به این منطقه سفر می کنند. لذا در منطقه مونته کارلو، و در نزدیکی این جاذبه گردشگری، هتل های متعددی بنا شده اند تا بتوانند پاسخگوی حجم انبوه مسافرت ها به این منطقه شوند. در ادامه این مقاله، به نزدیک ترین هتل هایی که در کنار این جاذبه قرار گرفته اند اشاره خواهیم کرد.

  • هتل متروپولی (metropole hotel)

یکی از نزدیک ترین هتل هایی که به opera de monte carlo واقع شده است، هتل مترو پولی است که تنها فقط 0.07 مایل با این جاذبه گردشگری فاصله دارد. این هتل یکی از گران ترین و زیباترین و همچنین یکی از مجهزترین هتل ها در منطقه مونته کارلو می باشد که هرساله میزبان خیل عظیم گردشگرانی است که به این منطقه سفر کرده و برای بازدید از این جاذبه گردشگری عازم این منطقه می شوند. این هتل یکی از شناخته شده ترین هتل های این منطقه بوده که دارای امکانات رفاهی در حد بسیار عالی می باشد که راحتی مسافر را بصورت تمام و کمال موجب می شود. امکاناتی از قبیل رستوران های متعدد، اتاق های زیبا و مجهز با تخت خواب های بسیار نرم و لطیف، با ویو هایی رو به سمت دریا، استخر و سونا، کافه ها و دیگر امکاناتی که باعث راحتی و لذت مسافر در هنگام اقامت در این هتل می شوند.

  • هتل کاپیتوله( capitole hotel)

یکی دیگر از نزدیک ترین هتل ها به opera de monte carlo، هتل کاپیتوله می باشد که در فاصله ای در حدود 0.25 مایلی این جاذبه قرار گرفته است. این هتل نیز یکی از معروف ترین و مجهزترین هتل هایی است که در این منطقه قرار گرفته است که هرساله پذیرای جمع زیادی از مسافرین و بازدیدکنندگان این جاذبه گردشگری بسیار زیبا می باشد.

چه رستوران هایی در نزدیکی اپرا د مونت کارلو قرار گرفته اند؟

رستوران های زیادی در این شهر و این منطقه قرار گرفته اند که تعدادی از این رستوران ها، در نزدیکی این جاذبه گردشگری واقع شده اند که پذیرای توریست ها و مسافران، با انواع غذاهای مدیترانه ای و محلی خاص خود می باشند. از جمله نزدیک ترین و معروف ترین این رستوران ها، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • رستوران ولنتاین( valentine restaurant)

یکی از نزدیک ترین رستوران ها، رستوران ولنتاین است که یکی از معروفترین رستوران هایی است که در این منطقه واقع شده است و پذیرای تعداد کثیری از توریست ها با غذاهای مخصوص و کیفیت عالی می باشد. این رستوران، در فاصله ای در حدود 0.11 مایلی این جاذبه قرار گرفته است که یکی از نزدیک ترین رستوران ها به این مکان گردشگری می باشد.

  • رستوران Le grill

یکی دیگر از رستوران هایی که در فاصله 0.07 مایلی اپرا د مونت کارلو قرار گرفته است، رستوران Le grill است که به عنوان یکی از بهترین رستوران های این منطقه شناخته می شود.

نظرات کاربران