8 بهمن 1398

شهر نیاگارا آند لیک

شهر نیاگارا آند لیک یکی از زیباترین شهر های منطقه آمریکای شمالی است که در آن می توانید جاذبه های متعددی را بازدید کنید. در این شهر مناطق تاریخی و همچنین طبیعی بسیاری ارزش دیدن خواهند داشت و با گشت و گذار در طبیعت بکر آن حس خوبی به هر بیننده ای دست خواهد داد. آبشار نیاگارا به عنوان معروف ترین جاذبه این شهر شناخته می شود .به دلیل مراسمات متعددی که در این شهر برگزار می شود هر ساله خیل عظیمی از گردشگران، نیاگارا را به عنوان هدف گردشگری خود انتخاب می کنند.
موزه های متعددی در این شهر فعالیت می نمایند که می توانید با گشت و گذار در هر یک از آنها به بهترین شکل ممکن با تاریخ این شهر آشنا شوید. شرکت کردن در تور های گشت شهری نیاگارا را از دست ندهید چرا که به همراه این تورهای کوتاه مدت می توانید بهترین جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهر را به همراه تور لیدر ببینید. خیابان های شهر و مشاهده بافت قدیمی در کنار سازه های جدید نیز به خودی خود نظر هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد.
یکی از شهر های انتاریو کانادا که محبوبیت بسیاری در میان گردشگران پیدا کرده را می توان شهر نیاگارا آند لیک دانست که در بخش غربی رود معروف نیاگارا قرار گرفته و مشهوریت خود را به دلیل وجود آبشار نیاگارا پیدا کرده است. این شهر به دلیل اهمیت ویژه گردشگری که دارد سالیانه بیش از میلیون ها مسافر را در خود جای می دهد و به همین دلیل به عنوان یکی از مهمترین مقاصد گردشگری کانادا شناخته می شود. تنها جاذبه این شهر آبشار نیاگارا نبوده و می توانید جاذبه های متنوعی را در آن بازدید کنید . لذت بردن از طبیعت بکر و جاذبه های طبیعی نیاگارا را به هیچ وجه نباید از دست بدهید چرا که گشت و گذار در این منطقه شاید خاطره ای باشد که شاید برای یکبار برای هر فردی اتفاق خواهد افتاد. در این شهر انواع کنسرت ها و اجراهای زنده انجام می شود که با شرکت کردن در این مراسمات می توانید بهترین لحظات را برای خود و اطرافیانتان به ارمغان آورید. آب و هوای این منطقه نیز مناسب بوده و بهترین زمان سفر به شهر نیاگارا آند لیک را می توان فصل تابستان دانست چرا که در این فصل میزان بارش به حداقل رسیده و می توانید به دلیل دمای مناسب هوا به گشت و گذار بپردازید.

آبشار نیاگارا

طبیعتا مهمترین جاذبه دیدنی و گردشگری شهر نیاگارا آند لیک، آبشار نیاگارا خواهد بود که به عنوان یکی از زیباترین و شناخته شده ترین آبشار در سطح جهانی بوده و هر زمان سخن از آبشار های زیبا با ارتفاع زیاد می شود نام نیاگارا به فکر ها خواهد آمد. این آبشار در بخش شمال غربی نیویورک قرار گرفته و سالانه میزبان بیش از 12 میلیون نفر بازدید کننده از سراسر نقاط جهان می باشد.
آبشار نیاگارا از سه بخش آبشار نعل اسبی، آمریکایی و تور عروس تشکیل شده که زیباترین آنرا می توان آبشار نعل اسبی دانست که سبب خلق فضایی کاملا رویایی شده است. این آبشار ها بیشترین سرعت در میان آبشار های جهانی را دارد.

قلعه نیاگارا از جاذبه های شهر نیاگارا آند لیک

چنانچه می خواهید به بهترین شکل ممکن با تاریخ نیاگارا آشنا شوید بازدید از قلعه آن را از دست ندهید. این قلعه به عنوان قدیمی ترین قلعه در بخش آمریکای شمالی شناخته می شود و بازدید از آن برای هر بیننده ای لذت بخش خواهد بود. این قلعه به منظور محافظت از منافع فرانسه در آمریکای شمالی ساخته شده بود. این قلعه در بخش شرقی رودخانه نیاگارا و در دریاچه انتاریو واقع شده است. این قلعه امروزه به عنوان موزه مورد استفاده قرار گرفته و در هر زمان از سال درهای آن برای بازدید عموم باز خواهد بود و می توانید انواع آثار تاریخی و نظامی را در داخل آن مشاهده کنید.

برج اسکای لون

یکی از بلندترین برج های جهان نیز در شهر نیاگارا آند لیک قرار گرفته است که نام این برج اسکای لون بوده و در بسیاری از عکس های کانادا می توانید این برج را مشاهده کنید. این برج از سطح خیابان 160 متر و از عمق آبشار 236 متر ارتفاع دارد و با رفتن به بخش های بالایی این برج می توانید به بهترین شکل ممکن آبشار ها را نظاره کرده و بهترین زیبایی های کانادا را مورد بررسی قرار دهید. این برج در سال 1965 ساخته شده و معماری خیره کننده ای دارد.

غار بادها از جاذبه های شهر نیاگارا آند لیک

یکی از دیگر دیدنی های شهر نیاگارا آند لیک را می توان غار بادها دانست که این غار در جزیره گوت قرار گرفته و بازدید کنندگان از این غارها می توانند از نمایی بسیار نزدیک به آبشار ها نگاه کرده و آنها را مورد بررسی قرار دهند. برای اینکه بتوانید آبشار را از فاصله نزدیک مشاهده کنید باید به تنگه نیاگارا بروید. در صورتی که می خواهید به بهترین شکل از بازدید خود لذت ببرید بهتر است لباس های بارانی تن کنید.

نظرات کاربران