30 آذر 1398

برجایا هیلز

برجایا هیلز یکی از بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور به شمار می رود که در این منطقه می توانید از انواع تفریحات نهایت لذت را ببرید. یکی از مهمترین تفریحاتی که در این منطقه باید از آن بازدید کنید را می توان منطقه فرانسوی های برجایا دانست چرا که این منطقه دقیقا مشابه با کولمار فرانسه ساخته شده و می توانید به صورت کامل با فرهنگ مردم آن دیار نیز آشنا شوید. روستای ژاپنی ها نیز در این منطقه قرار گرفته و در این روستا نیز کلیه سازه ها مشابه به ژاپن خواهند بود.

در صورتی که به سفر به کشورهای آسیایی علاقمند هستید ، تور گرجستان  هم میتوانند پیشنهاد خوبی برای شما باشد. این تور پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه است.

برای مشاهده قیمت تور گرجستان نیز می توانید به سایت دلتابان مراجعه کنید.

علاوه بر این مناطق می توانید جاذبه های دیگری نظیر: تنیس روی میز، زمین تنیس، زمین گلف، باشگاه بدنسازی، بولینگ و… را نیز هدف قرار دهید. در حالت کلی برجایا را می توان به عنوان یک هدف مناسب برای گشت و گذار خانوادگی در نظر گرفت و می توانید بهترین لحظات را برای خود و افراد خانواده خود رقم بزنید. یکی از مهمترین ویژگی های برجایا را نیز می توان مناسب بودن شرایط آب و هوایی دانست. در ادامه با دلتابان باشید تا یک مرور کلی بر جاذبه های برجایا هیلز داشته باشیم:

برجایا هیلز

برجایا هیلز یکی از بهترین دیدنی های کشور مالزی به شمار می رود و با مراجعه به این منطقه می توانید با چند فرهنگ مختلف آشنا شوید. برجایا در فاصله 10 کیلومتری از بزرگراه شرقی غربی کرک قرار گرفته و به سهولت می توانید با طی مسافت 1 ساعته از کوالالامپور به این تفرجگاه برسید.

برجایا به عنوان یک منطقه کوهستانی به شمار می رود که ارتفاع آن از سطح دریا 800 متر می باشد. برجایا هیلز در میان مردم مالزی با نام بوکیت تینگی شناخته می شود و هرساله بسیاری از مردم محلی نیز از آن دیدن می نمایند. برجایا هیلز جاذبه های متعددی را در خود جای داده که هر یک از این جاذبه ها ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و برای انتخاب های مختلف مناسب خواهند بود.

هرساله برجایا مورد بازدید خیل عظیمی از گردشگران جهانی می باشد و می توانید بهترین زیبایی ها را در این تپه کوهستانی زیبا هدف قرار دهید. با اینکه برجایا هیلز بر خلاف گتینگ هایلندز دارای شهربازی نیست اما بی شک گشت و گذار در یک فضای سرسبز و بازدید از معماری های بی نظیر آن برای تمامی گردشگران لذت بخش خواهد بود.

دهکده فرانسوی ها 

یکی از دیدنی ترین بخش های برجایا هیلز را می توان دهکده فرانسوی های آن دانست و به دلیل اهمیت بالای این دهکده، بسیاری کل این منطقه را با نام دهکده فرانسوی ها نیز می شناسند. این دهکده دقیقا شبیه به دهکده کولمار در فرانسه می باشد و با گشت و گذار در آن اینچنین حس خواهید کرد که در خیابان های کولمار قدم می زنید.

علاوه بر فرانسه، برای هر یک از کشور های جهان یک بخش خاص در نظر گرفته شده و می توانید انواع اقسام خوراکی ها و آداب و رسوم مردم همان محل را در آنها مشاهده کنید و بازدید از این منطقه را می توان به عنوان یک تور اروپا کامل دانست و در عرض چند ساعت می توانید با فرهنگ و آداب رسوم اغلب کشور های مهم جهان آشنا شوید. در کل مجموعه برجایا هیلز، حیوانات اهلی به صورت آزاد رها شده اند و در جای جای نقاط آن می توانید حیواناتی متفاوت مشاهده کنید.

کلیه بخش های منطقه سنگ فرش شده اند و برخی از این سنگ فرش ها بین ساختمان ها بوده و در برخی مواقع توسط درختان سر به فلک کشیده محاصره خواهند شد که قدم زدن در این مناطق فضایی عاشقانه به ارمغان خواهد آورد. در بخش فرانسوی برجایا هیلز می توانید انواع خوراکی ها و نوشیدنی های مربوط به این کشور را میل نمایید. در این منطقه شاهد فعالیت هتل لوکس و زیبایی هستیم که می توانید بهترین اقامت را در آن تجربه نمایید.

روستای ژاپنی برجایا هیلز

بی شک نام دهکده ژاپنی ها نیز برای بسیاری آشنا خواهد بود و همانطور که از نام این منطقه پیداست، طرز ساختار این منطقه دقیقا شبیه به سازه های ژاپنی بوده و می توانید با فرهنگ ژاپنی ها در این منطقه آشنا شوید. در این منطقه می توانید بخش های تفریحی: آب گرم چاتو و زمین گلف را نیز هدف قرار دهید و می توانید با یک آب تنی لذت بخش کلیه خستگی ها را از وجود خود به در کنید.

روستای ژاپنی های برجایا در سال 2000 ساخته شد و از همان ابتدای ساخت مورد توجه خیل عظیمی از گردشگران جهانی قرار گرفت. رستوران هایی که در این منطقه فعالیت می کنند دقیقا مشابه به سازه های ژاپنی خواهند بود و می توانید در رستوران ها و کافه های این منطقه مشغول به میل کردن خوراکی های ژاپنی شوید. منطقه روستای ژاپنی ها بین دو زیست بوم مختلف قرار گرفته و به همین دلیل در اغلب مواقع منطقه آن مه آلود خواهد بود.

دسترسی

برجایا هیلز از نظر موقعیت مکانی، انتخابی مناسب برای گردشگران تور مالزی خواهد بود چرا که در سفر به مالزی در شهر کوالالامپور پیاده خواهید شد و می توانید با سوار شدن به ون های مخصوصی که برای مسافران در نظر گرفته شده اند به برجایا دسترسی داشته باشید. با سوار شدن به تاکسی نیز می توانید برجایا را هدف قرار دهید اما در این صورت باید هزینه بیشتری برای حمل و نقل پرداخت نمایید.

سفر به این شهر میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با بلیط هواپیما چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل ارزان نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران