تور کیش از اهواز

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

تور کیش از اهواز

تور کیش از اهواز

جزیره کیش به دلیل سواحلش به شهرت مشهور رسیده است؛ شن و ماسه سفید، دریای آرام آبی و نسیم عالی باعث شده است که بهترین‌ها در دریای کیش ببیننده باشید. خواه دنبال ساحل مرجانی باشید، یا به دنیال همهمه جزیره باید بگویم که این یک انتخاب عالی برای شما است. همچنین تعدادی از استراحتگاه‌های بزرگ ساحلی جزیره کیش را پیدا خواهید کرد که درست روی شن و ماسه قرار گرفتند. آب و هوای جزریه باعث شده است که پیاده روی در ساحل به ویژه در غروب بسیار لذت بخش باشد. سواحل کیش خارج از جذابیت و جاذبه خود از نظر درمانی هم بسیار مفید است. شهر دیدنی کیش به دلیل اینکه مانند کشورهای خارجی ساخته شده است باعث جذب گردشگران است. خیابان‌های این جزیره پر رونق زیبایی خاصی دارد که دردن این خیابان‌ها فروشگاه‌های لوکس و نخل‌های زیبا و سر به فلک دیده مشاهده می‌کنید. نکته بسیار جالب اینکه در جزیره کیش قوانین راهنمایی رانندگی بسیار جدی اجرا می‌شود و شما با اطمینان بیشتری در جزیره رانندگی می‌کنید اگر در جزیره سرعت بیش از حد داشته باشید جریمه خواهید شد.

جزیره کیش به دلیل سواحلش به شهرت مشهور رسیده است؛ شن و ماسه سفید، دریای آرام آبی و نسیم عالی باعث شده است که بهترین‌ها در دریای کیش ببیننده باشید. خواه دنبال ساحل مرجانی باشید، یا به دنیال همهمه جزیره باید بگویم که این یک انتخاب عالی برای شما است. همچنین تعدادی از استراحتگاه‌های بزرگ ساحلی جزیره کیش را پیدا خواهید کرد که درست روی شن و ماسه قرار گرفتند. آب و هوای جزریه باعث شده است که پیاده روی در ساحل به ویژه در غروب بسیار لذت بخش باشد. سواحل کیش خارج از جذابیت و جاذبه خود از نظر درمانی هم بسیار مفید است. شهر دیدنی کیش به دلیل اینکه مانند کشورهای خارجی ساخته شده است باعث جذب گردشگران است. خیابان‌های این جزیره پر رونق زیبایی خاصی دارد که دردن این خیابان‌ها فروشگاه‌های لوکس و نخل‌های زیبا و سر به فلک دیده مشاهده می‌کنید. نکته بسیار جالب اینکه در جزیره کیش قوانین راهنمایی رانندگی بسیار جدی اجرا می‌شود و شما با اطمینان بیشتری در جزیره رانندگی می‌کنید اگر در جزیره سرعت بیش از حد داشته باشید جریمه خواهید شد.

آب و هوای کیش

این شهر جنوبی دارای اب و هوایی گرم و مرطوب می‌باشد و زمستانی مطلوب با دمای هوا ۲۷ درجه سانتی گراد است این جزیره در فصل‌های گرم هوایی بسیار گرم و در فصل زمستان هوایی معتدل دارد که بهترین زمان سفر برای شما می‌باشد. در اینجا وضعیت هوای کیش را در فصل‌های مختلف بیان می‌کنیم تا بهترین ماه برای سفرهای خود از کرمان از نظر آب و هوا انتخاب کنید.

فصل بهار و تابستان

جزیره توریستی کیش که در جنوب ایران قرار دارد و یکی از شهرهای پر از جاذبه ایران است. در اوایل بهار هوایی خنک و مرطوب دارد و در تابستان روزهای گرم و داغی که اگر تحمل گرما را ندارید در این فصل به کیش سفر نکنید. امکاناتی در کیش فرام است که شما در فصول گرم هم می‌توانید به آنجا سفر کنید.

فصل پاییز و زمستان

شرایط سفر در این دو فصل بسیار خوب می‌باشد و در این فصل‌ها عموما مسافران زیادی به کیش سفر می‌کنند.

بهترین زمان سفر از اهواز به جزیره کیش

سفر به کیش یکی از جذابیت‌هایی است که تور کیش از اهواز این سفر مهیج را در بین تورهای خود گنجانده است تا مسافران بتوانند با کیش و جاذبه‌های آن آشنا شوند. تور کیش برنامه‌های سفر خود را طبق آب و هوای کیش تنظیم می‌کند. به دلیل گرم بودن کیش در هر فصلی نمی‌توان به کیش سفر کرد در اینجا تور کیش بهترین زمان سفر را برای شما مشخص می‌کند تا اطلاع دقیق از بهترین ماه‌های سفر به کیش داشته باشید.

برای اطلاعات بیش تر درباره قیمت تور کیش کلیک کنید.

در اوایل فصل بهار هوای جزیره خنک و مرطوب است و دمای پایین دارد. شرایط سفر در فصل بهار بسیار مساعد است. در تابستان به دلیل اینکه گرمای جنوب به اوج خود می‌رسد سفر سخت می‌شود اگر تحمل گرما را ندارید در این فصل سفر نکنید. در فصل پاییز و زمستان بهترین زمان برای سفر شما است و در ماه‌های بهمن و اسفند شرایط آب و هوایی خوبی دارد و دمای هوا ۲۷ درجه سانتی گراد است.

جاذبه‌های کیش

کارهایی که در سفر به کیش می‌توانید انجام دهید گردشگری از مناطق مختلف فرهنگی و تاریخی است که در طی گذشت زمان کیش را معروف و دیدنی کرده اند. به غیر از مکان‌های تاریخی کیش جاذبه‌های دیگری در کنار آب‌های خلیج فارس وجود دارد که بسیار مهیج و دیدنی هستند و همه مسافران را به وجد می‌آورند.

جزیره کیش طبیعت بسیار زیبا و دیدنی دارد که چشم همه مسافران را به خود خیره می‌کند. این طبیعت زیبا مانند طبیعت زیبای آهوان کیش و جزیره میرمهنا و بسیاری از دیدنی‌های دیگر که باید در کیش وقت بگذارید و آن‌ها را ببینید.

لاک پشت‌های دریایی کیش

ساحل مرجان

مجتمع درخت سبز

شهر زیر زمینی کاریز

شهر باستانی حریره

مخزن آب دوقلو

تفریحات آبی

تفریحات آبی کیش یکی از دلایل سفر گردشگران به این جزیره است هیجانی که در هیچ کجا تجربه نخواهید کرد. جزیره کیش تفریحات آبی بسیاری دارد مانند پاراسیلنگ و غواصی و جت اسکی همه این تفریحات آبی را مردان و برخی از آن‌ها را کودکان می‌توانند انجام دهند. پلاژهایی برای شنا مردان و زنان مشخص شده که هر کدام امکانات مجهز دارند. اگر علاقه به شنا و در آب رفتن ندارید می‌توانید از تفریحات قایقی استفاده کنید و با قایق‌های کف شیشه‌ای و زیر دریایی به سفر در آب‌های مهیج و زیبایی‌های رنگارنگ زیر آبهای خلیج فارس بروید و لذت ببرید.

اسکوتر زیر دریایی

کایاک سواری

شاتل و بنا

پاراسل

اقامت در کیش

در هر سفر اقامت یکی از موضوعات مهم و قابل توجه است دلتابان کار شما را راحت کرده و در صفحه خود به معرفی انواع هتل‌های کیش پرداخته که شما می‌توانید با مراجعه به سایت هتل‌ها و هزینه هتل و موقعیت مکانی و امکانات هتل را مشاهده کرده و با توجه به سلیقه خود اقدام به رزرو هتل کنید. در انتخاب یک هتل خوب باید حساس باشید با انتخاب تور کیش دلتابان مطمعن باشید در بهترین و لوکس‌ترین هتل‌های کیش اقامت خواهید کرد. از مهمترین نکات مثبت هتل‌های کیش نزدیک به اسکله تفریحی و مراکز خرید و مکان‌های تفریحی کیش می‌باشد. هتل‌های کیش دارای امکانات رفاهی کامل و از سه ستاره به بالا هستند. لیستی از هتل‌های کیش که را به شما معرفی می‌کنیم. هتل داریوش، هتل شایان، هتل پارمیس، هتل سورینت، هتل فلامینگو، هتل آریان.

نمایی از هتل های کیش

هتل داریوش

هتل پارمیس

هتل شایان

هتل فلامینگو

غذاهای سنتی کیش

جزیره کیش بهترین رستوران در دل خود دارد. غذاهای سنتی کیش بر هیچ کس پوشیده نیست و غذاهای سنتی این جزیره بی‌نظیر است. غذاهای محلی جزیره قلیه و هریسه و مضروبه و مچبوس است که طعم و عطر فراوانی دارند و خوردن آن‌ها لذت خواهید برد. هر شهر دارای فرهنگ‌های غذایی متفاوت با ذائقه‌های متفاوتی هستند. کیش هم دارای غذاهای محلی بسیاری است که شاید شما در طول سفر نتوانید تمام آن‌ها را بچشید و امتحان کنید در اینجا تعدادی از این غذاها را به شما معرفی می‌کنیم.

رستوران‌های کیش

شهرهای توریستی علاوه بر داشتن جاذبه‌های گردشگری باید از رستوران‌های خوبی هم برخوردار باشند جزیره کیش یکی از جاهایی است که طرفداران زیادی دارد که از سراسر ایران و دنیا به این جزیره رویایی می‌آیند. پیدا کردن رستوران مناسب که دارای غذاهای باکیفیت و خوش طعم باشد یکی از فکرهای هر مسافری می‌باشد. کیش رستوران‌های معروف و فوق العاده‌ای دارد شما نگران یافتن یک رستوران خوب برای صرف غذا نباشید چون تور کیش از اهواز همراه شما است و در اینجا بهترین رستوران‌ها را در سطح‌های مختلف به شما معرفی می‌کند. فقط کافی است شما با یک برنامه ریزی کامل با این جزیره شگفت‌انگیز سفر کنید.

 رستوران میرمهنا

 رستوران کوه نور

 رستوران توتی فروتی

 رستوران فودلند

 رستوران رویال استار

 رستوران شاندیذ

 رستوران فودکورت دامون

 رستوران پایاب

 رستوران هشتک

 رستوران سالود

مراکز خرید در تور کیش از اهواز

کیش مراکز خرید زیاد دارد شاید در لحظات اول شما دچار سردرگمی شوید امروزه مراکز خرید کیش با معماری مدرن و زیبا در منطقه خلیج فارس بی‌شک یکی از جاذبه‌های اصلی کیش محسوب می‌شود که همه روزه تعداد زیادی از مسافران را به خود جذب می‌کند. در این جزیره مراکز خرید بسیاری وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به نیازتان از آن‌ها خرید کنید. در اینجا تعدادی از این مراکز خرید را به شما معرفی می‌کنیم.

 • مرکز خرید دامون
 • مرکز خرید سارینا
 • مرکز خرید مرجان

 • بازار مروارید
 • بازار مریم
 • بازار پارس خلیج
 • مرکز تجاری کیش
 • مرکز خرید زیتون
 • مرکز خرید صدف
 • مرکز خرید چین
 • مرکز خرید پادنا
 • مرکز خرید پدیده
 • مرکز خرید دیپلمات

قیمت تور کیش از اهواز و نوسانات قیمت در طول هفته

قیمت تور کیش به چیزهای مختلفی از قبیل زمان سفر، هتل که شما انتخاب کرده اید، نوع پرواز بستگی دارد. بخاطر همین نمی‌توانیم یک قیمت مشخص را تعیین کنیم. اگر که شما محل اقامت خود را در هتل ۴ یا ۵ ستاره گرفته‌اید گران‌تر از تورهایی هستند که در سوئیت و یا هتل آپارتمان اقامت خود را تعیین کرده اید. و همچنین زمان و نوع پرواز شما می‌تواند در این قیمت موثر باشد. پروازهای آخر هفته همیشه گران‌تر از پروازهایی هستند که در اول هفته برگزار میشوند. در فصل گرم تابستان شما می‌توانید ارزان‌ترین زمان بای سفر به این جزیره خاطره‌انگیز است.

برای اطلاعات بیش تر درباره بلیط هواپیما کلیک کنید.

به دلیل گرم و شرجی بودن هوا گردشگران کمتری به کیش سفر می‌کنند و هزینه سفر در این مدت کاهش پیدا می‌کند.

بهترین راه سفر به جزیره کیش خرید تور می‌باشد زیرا وقتی شما از طریق تور به سفر می‌روید در هزینه‌های شما صرفه جویی و بسیاری از مبالغ کسر می‌شود. وقتی از طریق تور به کیش سفر می‌کنید نیاز به راهنما ندارید و شمما فقط بلیط و هتل و ترانسفر فرودگاهی دارید زمانی که وارد کیش شدید می‌توانید گشت و گذار خود را شروع کنید. برای استفاده از خدمات تور کیش داشتن کارت ملی و شناسنامه الزامی است و به چیز دیگری نیاز ندارید.

رزرو و خرید تور کیش از اهواز

تور کیش از اهواز را می‌توانید از سایت دلتابان تهیه کنید زیرا سایتی معتبر و با خدماتی بهینه برای مشتریان است. شما می‌توانید با وارد شدن به پنل سایت اقدام به خرید تور کیش کنید در سامانه دلتابان تورهای مختلفی با قیمت خای مناسب و مقرون به صرفه قرار دارد. به راحتی بدون مراجعه حضوری با انتخاب تور کیش از اهواز هم بلیط و هم هتل خود را انتخاب و خریداری می‌کنید و در سفرتان به کیش دغدغه مکان استراحت و خرید بلیط مناسب ندارید. افرادی هستند که برای سفر خود تصمیم گیرنده خودشان هستند دلتابان امکان را فراهم کرده تا بتوانند مسافران با توجه به سلیقه و انتخاب خودشان سفرشان را تنظیم کنند.

همین طور می توانید جهت اطلاعات بیش تر درباره بلیط هواپیما اهواز کیش به این صفحه مراجعه کنید.

توجه داشته باشید در این روش تمام خدماتی که در پکیج ارائه می‌شود در صورت لازم می‌توانند انتخاب کنند و بایستی هزینه جداگانه پرداخت کنند. مثلا ترانسفر فرودگاهی که اکثر مسافران با پرداخت هزینه جدا از هتل و پرواز پرداخت می‌کنند.

برای تهیه تور کیش از اهواز دست شما باز است تا هر گونه بخواهید سفر خود را برنامه ریزی کنید. شما با رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل از دلتابان امکان طراحی سفر در هر تاریخی می‌توانید انجام دهید. با دلتابان قابلیت کم و زیاد کردن خدمات امکان‌پذیر است. با انتخاب تور کیش امکان خرید بلیط هواپیما از هر ایرلاین انجام‌پذیر است و همچنین نوع هتل خود را با توجه به نوع تور انتخابی انجام می‌گیرد.

راهنمای خرید و رزرو تور کیش از اهواز در سایت دلتابان

برای خرید تور کیش ارزان می‌توانید با مراجعه به سایت دلتابان از طریق پنل سایت وارد قسمت رزرو تور کیش شوید و با انتخاب رزرو تور کیش اقدام به رزرو تور کرده اید. با انتخاب تور مسافرتی کیش در سایت معتبر و قابل اعتماد دلتابان بهترین قیمت تورهای کیش را خریداری کرده اید.

رزرو و خرید تور کیش از اهواز از طریق سایت دلتابان

با خرید تور کیش از طریق سایت دلتابان خیال شما در سفر راحت است و نگرانی برای بلیط ارزان و هتل ارزان ندارید. این سرویس نیازهای مختلف شما را با کیفیت بالا انجام می‌دهد. شما می‌توانید خدمات بلیط هواپیما، رزرو هتل، بیمه مسافرتی، خدماتCIP، وقت سفارت و…را در کنار هم در این پکیج در دلتابان داشته باشید.

تفاوت هتل +پرواز در این است که حق انتخاب شما بسته است و تنها می‌توانید زمان پرواز و ایرلاین خود را تغییر دهید. پکیج‌های دلتابان بسیار متنوع هستند و شما می‌توانید با توجه به میزان هزینه و سلیقه خود تورهای کیش را در سایت جستجو کنید و اقدام به خرید کنید. برای تهیه تور کیش از اهواز دست شما باز است تا هر گونه بخواهید سفر خود را برنامه ریزی کنید. شما با رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل از دلتابان امکان طراحی سفر در هر تاریخی می‌توانید انجام دهید. با دلتابان قابلیت کم و زیاد کردن خدمات امکان‌پذیر است. با انتخاب تور کیش امکان خرید بلیط هواپیما از هر ایرلاین انجام‌پذیر است و همچنین نوع هتل خود را با توجه به نوع تور انتخابی انجام می‌گیرد.

نمایی از رزرو بلیط هواپیما

مزایای خرید تور کیش از اهواز با دلتابان

وقتی اقدام به خرید تور کیش از طریق سایت می‌کنید در هزینه شما صرفه جویی می‌شود و شما سفری بدون دردسر خواهید داشت. می‌توانید انتخاب‌های متنوع داشته باشید و یک پرداخت آسان و سریع داشته باشید. امکان مشاهده جزئیات تمامی هتل‌ها قبل از رزرو در سایت برای شما قابل مشاهده است و به راحتی می‌توانید هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید. یکی از ویژگی‌های سایت دلتابان این است که شما می‌توانید جزئیات تمام هتل‌ها قبل از سفرتان به کیش در سایت مشاهده کنید. با این قابلیت شما می‌توانید درباره هتل مورد نظرتان و قیمت و نوع بلیط در سایت دلتابان اطلاعات کسب کنید.

برای کسب اطلاعات بیش تر درباره تور کیش کلیک کنید.

جاذبه های گردشگری کیش

نظرات کاربران