تور سوئیس، ایتالیا ویژه نوروز 98
ردیف نام هتل درجه نفردراتاق دوتخته/نفراضافه نفردراتاق یک تخته کودک با تخت (4-12 سال) کودک بی تخت (2-4 سال) نوزاد
1SWISSOTEL
(زوریخ4شب)
RADISSON BLU
(رم4شب)
*4
*4
2.075یورو+6.950.000تومان2.575یورو+6.950.000تومان1.775یورو+5.350.000تومان1.355یورو+5.350.000تومان375یورو+1.600.000تومان
توجهقیمت های پکیج با اعمال 5% تخفیف ویژه مسافران قدیمی محاسبه شده است.
]
امتیازات پکیج

1-پرواز لوکس ترکیش
2-موقعیت مکانی مناسب هتل ها
4-3 گشت شهری
4-راهنمای فارسی زبان مجرب از تهران تا پایان سفر
5-بیمه مسافرتی تا سقف 50.000 یورو
6-پرواز داخلی
7-انجام کلیه ترانسفرها با اتوبوس توریستی مدرن

خدمات تور

1-پرواز ترکیش
8-2 شب اقامت در هتل 4 ستاره “Swissotel” و “Radisson Blu” با بهترین دسترسی به مراکز اصلی شهر
2-3 گشت شهری تمام روز + 2 گشت شهری نیم روز
4-راهنمای فارسی زبان مجرب از تهران تا پایان سفر + راهنمای محلی در گشت ها
5-اخذ ویزای شنگن و بیمه مسافرتی تا سقف 50.000 یورو
8-6 وعده صبحانه بوفه بین المللی + 2 وعده ناهار
7-پرواز زوریخ به رم
8-ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت و کلیه گشت ها با اتوبوس توریستی مدرن
9-پرداخت کلیه ورودیه های جاذبه های توریستی طبق برنامه سفر

نکات مهم

مسافران موظف هستند در موعد تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشند و تغییر تاریخ وقت سفارت به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.
– مسئولیت کنترل گذرنامه از جهت اعتبار و ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر و یا آژانس همکار است.
– مسافرین ملزم به اجرای دقیق برنامه سفر انتخابی هستند و به هیچ وجه تغییری در تاریخ، محل اقامت و….. امکان پذیر نیست. مواردی مانند NO SHOW (عدم ورود به هتل در تاریخ مقرر) و EARLY CHECK OUT (خروج پیش از موعد)، جزء عدم حسن انجام کار بوسیله مسافر محسوب می شود و موجب ضبط ضمانت نامه بازگشت مسافر می شود.
– در صورت تاخیر و یا عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه، هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت دلتابان نبوده و جرایم طبق قوانین ایرلاین و کارگزارمربوطه اخذ خواهد شد.
– امکان جابجایی هتل ها وجود دارد و در صورت جابجایی، هتل با سطح کیفی مشابه یا بالاتر ارائه می گردد.
– ارائـه ضمانت بازگشت از سفر حداقل مبـلغ 70 میلیون تومان ( خانواده ) و 100 میلیون تومان برای هـر نفر ( مجرد ) به صورت چـک رمزدار و یا ضمانت نـامه بانکی
در زمان ثبت نام الزامی است که پس از بررسی مدارک، در صورت نیاز به ضمانت نامه های بیشتر متعاقباً اعلام می شود.
– تمامی گشت ها بدون کم و کاست انجام می شود، ولی امکان جابه جایی برنامه ها وجود دارد.
– درصورتی که مسافران تمایل داشته باشند از گشت های دیگری بهره مند شوند، می توانند درخواست خود را به دلتابان ارائه نمایند.

– تمامی هتل ها براساس اولین نوع اتاق،(استاندارد،حداکثر 22 متر) گارانتی شده است.

مدارک مورد نیاز

– اصل گذر نامه امضا شده با حداقل 6 ماه اعتبار از پایان سفر
– چهار قطعه عکس 4/5*3/5، جدید، رنگی، زمینه سفید و تمام رخ (80% عکس باید از چهره باشد)
– اصل شناسنامه
– مدارک اشتغال به کار یا تحصیل
– تمکن مالی به زبان انگلیسی
– اصل سند ملکی ( در صورت موجود بودن ، یک سند ملکی برای هر خانواده و دو سند برای دو مسافر انفرادی که همسفر هستند )
– ضمانت نامه بانکی جهت ضمانت بازگشت از سفر
– ترجمه کلیه مدارک به زبان انگلیسی باشد.
– امور ترجمه کلیه مدارک و هزینه های مربوطه به عهده مسافر میباشد.
– حداقل زمان، جهت دریافت روادید، سه هفته است.
– تمامی مدارک مسافران باید به بخش ویزای دلتابان تحویل گردد.

شرایط کنسلی

– با توجه به اینکه هتل گارانتی است، امکان کنسل و یا تغییر تاریخ تور میسر نیست.

– درصورت ریجکت شدن ویزای مسافر طبق قوانین ایرلاین و هتل گارانتی اعمال نظر خواهد شد.

سفر به سوئیس، سرزمین زیباییها، بی شک یکی از زیباترین خاطرات زندگیتان را شکل میدهد! کشوری با کوههای مرتفع آلپ که بهشتی برای اسکی بازان در فصول سرد سال است و هر ساله با برگزاری فستیوالهای مختلف ورزشهای زمستانی میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا میباشد که میخواهند ورزشهای لوکس زمستانی را در محیطی امن تجربه کنند.

سوییس کشوری است با تنوع زبانی و‌گویش های مختلف که ۴ زبان رسمی در آن استفاده میشود؛ مردمان سوییس با اینکه تنوع گویشی فراوانی دارند ولی اکثریت به زبان انگلیسی آشنا هستند و در سفر به سوییس مشکل زبان نخواهید داشت.

خطوط هوایی سوییس هم یکی از بهترین خطوط هوایی دنیاست.فرودگاه زوریخ که یکی از پر تردد ترین فرودگاه های سوییس و مقر اصلی سوییس ایر لاین میباشد تا مرکز شهر زوریخ ۱۰ کیلومتر فاصله دارد.
اگر با تور های مسافرتی به زوریخ بروید بهترین و آسانترین روش برای امدن به شهر استفاده از ترانسفر تورتان میباشد.
در غیر این صورت میتوانید از اتوبوسهای شاتل فرودگاه که هر یک ساعت یکبار به مرکز شهر می آید حدودا ۳۰ تا ۴۰ دقیقه زمان میبرد استفاده کنید این اتوبوس ها مجهز به اینترنت wifi میباشند.
همچنین خط تراموا ۱۹ از فرودگاه به مرکز شهر تردد میکند .
استفاده از تاکسی یکی دیگر از روش های تردد از فرودگاه به مرکز شهر زوریخ می باشد ورودیه تاکسی ۳.۳۱ فرانک سوییس به ازای هر کیلومتر ۳.۹۵ فرانک به مبلغ قبلی اضافه میشود جدودا از فرودگاه تا مرکز شهر ۲۰ فرانک محاسبه میشود که البته با تاکسی متر محاسبه میشود.

مرکزی ترین بخش شهر ساختمان راه آهن یا به زبان آلمانی بن هوف است و خیابان بن هوف اصلی ترین و معروفترین خیابان زوریخ است که به دریاچه زیبای شهر منتهی میشود
در خیابان بن هوف کافه ها ، رستوران ها و فروشگاه های برند معروف شهر زوریخ قرار دارند میتوانید ساعتها در این خیابان لوکس که یکی از گرانترین خیابانهای دنیاست قدم بزنید ‌و سری به شکلات فروشی معروف اشپرونگلی زده و شکلات و شیرینی میل کنید.
از آنجایی که سوییس کشور بسیار گرانی است و جزؤ مقاصد خرید محسوب نمیشود بهتر از از سوغات معروف سوییس که همان شکلات است خریداری کنید.

واحد پول سوییس فرانک میباشد بهتر است در مرکز شهر پولتان را چنج کنید توسط دستگاه هایی عابر بانک که مبلغ یورو یا دلار را گرفته وفرانک تحویل میدهند

مرکزی ترین بخش شهر ساختمان راه آهن یا به زبان آلمانی بن هوف است و خیابان بن هوف اصلی ترین و معروفترین خیابان زوریخ است که به دریاچه زیبای شهر منتهی میشود
در خیابان بن هوف کافه ها ، رستوران ها و فروشگاه های برند معروف شهر زوریخ قرار دارند میتوانید ساعتها در این خیابان لوکس که یکی از گرانترین خیابانهای دنیاست قدم بزنید ‌و سری به شکلات فروشی معروف اشپرونگلی زده و شکلات و شیرینی میل کنید.
از آنجایی که سوییس کشور بسیار گرانی است و جزؤ مقاصد خرید محسوب نمیشود بهتر از از سوغات معروف سوییس که همان شکلات است خریداری کنید.

آب شیر در سوییس نه تنها قابل شرب بوده بلکه این آب خوش طعم به دلیل اینکه حاصل آب شدن یخچالهای آلپ هستند از با کیفیت ترین آب های دنیاست پس در سوییس آب معدنی نخرید هم‌گران است هم به پای طعم آب شیر نمیرسد.
دیدنی های سوییس زیباییهای طبیعی بوده و بی شک سفر به سوییس سفر به قطعه ای از بهشت است.

طبیعت زیبای آلپ، وجود رودخانه های متعدد، دریاچه های فراوان آب شیرین و طبیعت بی نظیر، سوئیس را به قطعه ای از بهشت تبدیل کرده که هر گردشگری آرزوی دیدن این کشور زیبا را دارد. 

زوریخ یکی از زیباترین شهر های اروپا با استاندادرهای بالای زندگی به بهشتی زمینی در قلب اروپا معروف است اگر در زوریخ اقامت دارید حتما  از شهر های برن پایتخت زیبا و اینتر لاکن رویایی و همچنین شهر شگفت انگیز لوسرن دیدن کنید.

قایق سواری بر روی رودخانه ها در هر شهری که اقامت دارید را از دست ندهید که یکی از بهترین و لذت بخش ترین لحظات سفرتان را رقم میزند. سیستم حمل و نقل بسیار منظم و نظم شهری حیرت آور است.در خیا بانهای لوکس و کوچه پس کوچه های شهر های سوییس قدم زده و از هوای پاک شهر ها تنفس کنید.

وجود قطار های متعدد در مسیر های صعب العبور آلپ و دیدن مناظر بی نظیر اطراف یکی از ویژگی های منحصر به فرد سوییس میباشد. 

صنعت ساعت سازی را سوییسی ها از قرن ۱۶ شروع کردند و موفقترین و لوکس ترین برندهای ساعت دنیا که داشتنش آرزوی هر بیننده ایست ، میتوانید از فروشگاههای ساعت دیدن کرده ، همچنین صنعت ساخت شکلات از قرن ۱۸ وارد سوییس شد هر چند که امروزه بسیاری از کشورهای جهان در این صنعت حرف هایی برای گفتن دارند ، در سفر به سوییس شکلات های مخصوص سوییس با بالاترین کیفیت را میل کنید و از سفرتان لذت ببرید .

زوریخ – ژنو- برن و لوزان از شهر های مهم و نسبتا پر جمعیت تر کشور سوئیس هستند.

سفر به سوییس سفر به بهترین هاست و میتوانید در یک کشور تمامی امکانات را در حد بالاترین استاندارد های جهانی شاهد باشید.

دوربین عکاسی حرفه ای  یکی از بهترین وسایلی است که در ثبت بهترین و زیباترین مناظری که در زندگی میتوانید شاهد  باشید  کمکتان میکند .

در شهر های مختلف سوییس موزه های مختلفی وجود دارد که موزه المپیک در شهر لوزان و موزه فیفا در شهر زوریخ از پر طرفدارترین ها هستند . 

سوییس یکی از امن ترین کشور های دنیاست و همین امنیت بالا و استانداردهای بالا و کیفیت و سطح زندگی که نسبت به بقیه کشورهای اروپایی بالاتر است باعث شده که اکثر مردم دنیا رویای زندگی در سوییس را در سر بپرورانند 

قطعا شما هم پس از بازدید از سوییس با ما هم نظر خواهید شد و از این سفر به عنوان بهترین سفر زندگیتان یاد خواهید کرد 

دانستنی های سفر به  رم (ایتالیا)

 ایتالیا کشوری در جنوب اروپا که باید دید… پس با دلتابان برای قدم زدن در تاریخ همراه شوید…

*رم*   پایتخت و بزرگترین و دیدنی ترین شهر ایتالیا در کنار رود تیبر   شهر موزه ها و شهری با بناهای مشهور جهان همانند کولوسئوم و فواره تروی و پانتئون و طاق های زیبای باستانی تیتوس و کنستانتین و باسیلیکاهای خارق العاده و میدان های باستانی چون ونیز . دل پوپولو .اسپانیا . و همچنین قلعه سنت انجلو معروف  و از همه مهمتر کشوری در قلب رم یعنی  وتیکان … هر چه نام ببریم دیدنی ها تمامی ندارد این شهر تماما موزه است.

فرودگاه اصلی این شهر لئوناردوداوینچی  یکی از مهمترین فرودگاه های ایتالیا ست که در 35 کیلومتری غرب رم در فیومیچینو قرار دارد که قابل دسترس در دو حالت جاده ای و ریلی به مرکز رم است. قطار ها حدود 30دقیقه به مرکز رم میرسند و توصیه میشود در صورت استفاده از تاکسی حتما از کارکرد تاکسی متر مطمعن شوید که البته در صورت همراه بودن با تور راهنما شما را به سمت اتوبوس هدایت میکند.  برای چنج پول استفاده از صرافی فرودگاه توصیه نمیشود چون معمولا ریت مناسبی ندارند و بهتر است یورو همراه داشته باشید .همانطور که میدانید واحد پول ایتالیا یورو میباشد و حتی المقدور اسکناس های زیر 100 یورو به همراه داشته باشید تا برای خرد کردن 100 و 500 یورویی به مشکل نخورید.

برای خرید حتما  به خیابان   ویادل کوروسو  سر بزنید که بزرگترین مراکز خرید را انجا می یابید و معروف به خیابان مد است.این خیابان طولانی میدان ونیز و  دل پوپولو را به هم متصل میکند.

شما میتوانید معروف ترین و قدیمی ترین پاستای الفردو را در این شهر تجربه کنید. علاوه بر این گوشه گوشه این شهر پر رستوران های محلی و اینترنشنال دیده میشود که همیشه مالامال از توریست است به خصوص در نزدیکی بنا های تاریخی چون پانتئون و دور تا دور میدان ناونا  رستوران با سلیقه شما قطعا یافت میشود.

توصیه میکنم بستنی های ایتالیایی را از دست ندهید. همچنین گوشت های درجه یک و پنیر های انها را تست کنید.

از بهترین سوغات های روم میتوان به مگنت ها و المان ها گوی ها و نماد های معروف این شهر اشاره کرد که معمولا با قیمت مناسب همه جای شهر یافت میشود البته صنایع چرم ایتالیا را فراموش نکنید.اما نکته جالب

 فروشگاهای مربوط به داستان معروف پینوکیوست که در این شهر یافت میشود و نه تنها برای کودکان بلکه برای همگان که داستان پینوکیو را به خاطر دارند بسیار جذاب میباشد  و یکی از سوغاتی های مطرح این شهر است .

در مورد آب وهوای رم میتوان گفت   بهار و پاییز نسبتا گرمی دارد و تابستانی شرجی که بالا تر از حدود 30 درجه سانتی گراد است پس برای سفر در این فصل لباس های سبک و کرم ضد آفتاب را همراه داشته باشید.در زمستان هوا نسبتا سرد و از دسامبر تا فوریه احتمال بارش برف وجود دارد اما به طور کلی این شهر در تمامی فصول مناسب سفر است .

نکته ای که میتوان به ان اشاره کرد به راحتی میتوانید کوچه پس کوچه ای رم را با پای پیاده قدم بزنید زیرا بیشتر مکان های تاریخی معروف در نزدیکی یکدیگر است  کافیست نقشه شهر را به همراه داشته باشید یا راهنمایی مجرب همراهیتان کند .در صورت لزوم میتوانید از مترو برای رفتن به سمت کلوسئوم استفاده نمایید چون هزینه تاکسی نسبتا بالا است.

زبان رسمی مردم   ایتالیایی است و زبان های رایج دیگر   رومانیایی-عربی-البانیایی و اسپانیایی  است .میتوان گفت زبان انگلیسی جایگاه خاصی در میان مردم ندارد اما با این حال راهنمایان انگلیسی زبان زیادی برای کمک به شما یافت میشوند که البته همه این موارد به کمک همراهی با تور و راهنمایان تاریخ دان شما میسر میشود.

اشاره میکنم که مذهب ایتالیایی ها مسیحیت کاتولیک میباشد و واتیکان که در قلب  رم قرار دارد  محل اقامت پاپ  رهبر کاتولیک های جهان و مرکز کلیسای کاتولیک است.

شماره های ضروری:

بهتر است اول بدانید که پیش شماره ایتالیا 39+     و 06  پیش شماره رم است.

پلیس را با شماره 112  و امبولانس با شماره  118 و اتش نشانی 115  بیا بید.

 

0
مشاهده بیشتر

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جزئیات و خدمات تور

 • قیمت از: 2.075 یورو + 6.950.000 تومان
 • مدت: 8 شب و 9 روز
 • گروه تور: تورهای اروپا
 • کشورها: سوئیس , ایتالیا ,
 • شهرها: رم , زوریخ ,

سفارش تور

اشتراک گذاری


مطالب مرتبط اخیر در مجله دلتابان

 • راهنمای سفر به کشور ایتالیا

  سفر به کشور ایتالیا سفر به ایتالیا مستلزم آشنایی با این کشور و کسب اطلاعاتی درخصوص وضعیت آب­ وهوایی این کشور و بهترین زمانی که برای سفر باید درنظر گرفت. ایتالیا دارای آب­ وهوای متنوعی بوده و افراد در هر بخش از این کشور با یک نوع آب­ وهوا روبه­ رو می­شوند. آب­ وهوایی که […]

 • دانشگاه های سوییس

  دانشگاه های سوییس

  دانشگاه های سوئیس پیشرفته بودن سوئیس موجب شده کوچکی آن به چشم نیامده و در جهان امروزه به­ عنوان یکی از کشورهای فعال در تمامی عرصه ­ها به ­ویژه عرصه علوم مختلف شناخته شود. تحصیل در دانشگاه ­های سوئیس از مهم­ترین دلایل توجه افراد به این کشور به شمار می­رود. سوئیس دارای دانشگاه­ها معتبر متعددی […]

 • اقامت کشور سوئیس

  اقامت کشور سوئیس اغلب افرادی که قصد مهارت از کشور خود را دارند سوئیس را به­ عنوان مقصد انتخاب می­کنند. اخذ اقامت سوئیس نیازمند آشنایی با شرایط مهاجرت و قوانینی است که از سوی مسئولان این کشور مشخص شده است. راه­های مختلفی برای اقامت  این کشور وجود دارد که متقاضیان با استفاده از آن می­توانند […]

 • لوکزامبورگ پارک

  لوکزامبورگ پارک پاریس  یکی از جاذبه های گردشگری پاریس، لوکزامبورگ پارک پاریس می باشد. اگر شما هم قصد دارید به پاریس سفر کنید؛ اما هنوز درباره برنامه سفرتان تصمیم نگرفته اید، بهتر است مطالعه این مقاله را که در خصوص معرفی این پارک زیبا ارائه شده است، از دست ندهید. در صورتی که به سفر […]

 • زیباترین شهرهای توریستی فرانسه

  آشنایی با زیباترین شهر های توریستی کشور فرانسه در اینجا می‌خواهیم به معرفی زیباترین شهرهای توریستی فرانسه بپردازیم. این شهرها در رده پر بازدیدترین شهرهای فرانسه قرار دارند. به شما نیز پیشنهاد می‌کنیم در سفر به فرانسه حتماً از شهرهای گردشگری فرانسه دیدن فرمایید. برای آشنایی با این شهرها با ما همراه باشید. در صورتی […]