تور آفریقای جنوبی
ردیف نام هتل درجه نفردراتاق دوتخته/نفراضافه نفردراتاق یک تخته کودک با تخت (12-6 سال) کودک بی تخت (2-6 سال)
1RADISSON BLU SANDTON
(ژوهانسبورگ 2شب)
KWA MARITANE
(پیلانزبرگ 2شب)
THE PALACE
(سان سیتی 2شب)
MARRIOTT CRYSTAL TOWER
(کیپ تاون 4شب)
HOTEL
(استانبول 1شب)
*5

*4

*5

*5

*4
3,290 دلار
+
9,900,000 تومان
4,190 دلار
+
9,900,000 تومان
2,990 دلار
+
5,900,000 تومان
1,670 دلار
+
5,900,000 تومان
توجهنرخ نوزاد در این پکیج 330 دلار + 990,000 تومان می باشد / 3% تخفیف ویژه ثبت نام زود هنگام تا پایان 15 آذر
]
امتیازات پکیج

1- پرواز با ایرباس های لوکس ترکیش
2- موقعیت مکانی مناسب هتل ها
3- 6 گشت شهری + 7 وعده ناهار یا شام
4- راهنمای فارسی زبان مجرب از تهران تا پایان سفر
5- بیمه مسافرتی تا سقف 50,000 یورو
6- پرواز داخلی از ژوهانسبورگ به کیپ تاون
7- انجام کلیه ترانسفرها با اتوبوس توریستی مدرن

خدمات تور

– پرواز لوکس ترکیش
– 10 شب اقامت در لوکس ترین هتل های آفریقای جنوبی + 1 شب و 2 روز کامل اقامت در هتل 4ستاره در استانبول
– 2 گشت شهری تمام روز + 4 گشت شهری نیم روز
– راهنمای فارسی زبان مجرب از تهران تا پایان سفر + راهنمای محلی آفریقایی در گشت ها
– اخذ ویزای افریقای جنوبی و بیمه مسافرتی تا سقف 50.000 یورو
– 12 وعده صبحانه بوفه بین المللی + 5 وعده ناهار + 2 وعده شام
– پرواز داخلی از ژوهانسبورگ به کیپ تاون
– کلیه ترانسفرهای فرودگاهی و گشت ها با اتوبوس توریستی مدرن ، طبق برنامه
– پرداخت کلیه ورودیه های جاذبه های توریستی طبق برنامه سفر

نکات مهم

– مسافران موظف هستند در موعد تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشند و تغییر تاریخ وقت سفارت به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.
– مسئولیت کنترل گذرنامه از جهت اعتبار و ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر و یا آژانس همکار می باشد.
– در صورت تاخیر و یا عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه، هیچگونه مسئولیتی متوجه آژانس نبوده و جرایم طبق قوانین ایرلاین و کارگزارمربوطه اخذ خواهد شد.
– امکان جابجایی هتل ها وجود دارد و در صورت جابجایی، هتل با سطح کیفی مشابه یا بالاتر ارائه می گردد.
– در صورتی که کودک زیر 12 سال بدون والدین و یا حتی بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارد ، ارائه رضایت رضایتنامه محضری جهت اخذ ویزا الزامی است.
– تمامی گشت ها بدون کم و کاست انجام می شود، ولی امکان جابه جایی برنامه ها وجود دارد.
– مبلغ ورودی پارک ملی به عهده مسافر است.
– درصورتی که مسافران تمایل داشته باشند از گشت های دیگری بهره مند شوند، می توانند درخواست خود را به آژانس ارائه نمایند.

– تمامی هتل ها براساس اولین نوع اتاق، (استاندارد، حداکثر 22 متر) گارانتی شده است.

مدارک مورد نیاز

– اصل گذر نامه امضا شده با حداقل 7 ماه اعتبار از پایان سفر
– دو قطعه عکس رنگی جدید 4 * 3 با پشت زمینه سفید و تمام رخ که 80% عکس باید از چهره باشد.
– اصل و ترجمه شناسنامه (توجه : دو نسخه ترجمه شناسنامه برای کودکان زیر 18 سال الزامی است ؛ یک نسخه از ترجمه های شناسنامه بایستی به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه رسیده باشد)
– مدارک اشتغال به کار یا تحصیل (گواهی اشتغال به کار باید به زبان لاتین روی سربرگ شرکت با ذکر تاریخ و آدرس و شماره تلفن ، ذکر تاریخ سفر و هدف از سفر ، مهر و امضاء باشد ؛ تاریخ باید در ماهی باشد که مدارک وارد سفارت می شود.)
– تمکن مالی و گردش حساب سه ماه اخیر با مهر و امضای بانک به زبان انگلیسی
– ترجمه کلیه مدارک به زبان انگلیسی باشد.
– امور ترجمه کلیه مدارک و هزینه های مربوطه به عهده مسافر میباشد.
– حداقل زمان، جهت دریافت روادید، ده روز کاری می باشد.
– تمامی مدارک مسافران باید به بخش ویزای آژانس تحویل گردد.

شرایط کنسلی

– با توجه به اینکه هتل گارانتی است، امکان کنسل و یا تغییر تاریخ تور میسر نیست.

تفاوت سفر به آفریقایی جنوبی با سایر سفرها دراین است که در این تور با جاذبه های متفاوت برای سلیقه های مختلف روبرو هستیم. هر یک از چهار مقصدی که در این تور وجود دارند دنیایی کاملا متفاوت و منحصر به خود را دارد !

در ژوهانسبورگ با زندگی در یک کلان شهر آفریقایی آشنا می شوید و راهنمایتان شما را با بخشی از تاریخ و فرهنگ و سیاست در این کشور آشنا می کند . از آپارتاید می شنوید و تاریخ پر فراز و نشیب این کشور و مبارزات سیاسی نلسون ماندلا، پدر ملت.

در همین زمان به پارک موزه گلد ریف سیتی خواهید رفت تا ضمن استفاده رایگان از بازی های مهیج این شهر بازی از یک معدن متروکه طلا در عمق هشتاد متری زمین دیدن کنید و با تاریخچه عصر جویندگان طلا آشنا شوید.

پس تا اینجا در همان روز اول هم زندگی اجتماعی و سیاسی مردم این قاره را از نزدیک تجربه کرده اید و کمی با تاریخ آنها آشنا شده اید و هم به شهربازی  رفته اید ، جایی که هم برای کودکان مفرح است و هم برای بزرگترها چراکه برای تمام رده های سنی بازی های مناسب و مفرحی وجود دارد و در عین حال یک تور تایخی آموزشی در مورد عصر جویندگان طلا خواهید داشت شامل تماشای فیلم در این رابطه در سینمای مجموعه، تور داخل معدن زیر زمینی و بازدید از یک کوره استخراج طلا که از نزدیک و بطور عملی شما را با این فرایند آشنا می کنند.

در همین روز به مرکز خرید صنایع دستی خواهید رفت که در یک محل هرآنچه در آفریقا خواهید یافت جمع آوری شده تا با خیال آسوده از خرید سوغاتی و صنایع دستی بی نظیر این کشور لذت ببرید.

در روز دوم به دهکده زیبای لسدی خواهید رفت. جاییکه بازمانگان قبایل بدوی آفریقایی همچنان با همان آداب و سنن و روش ها ، زندگی  می کنند و شما را با فرهنگ و اعتقادات و روش زندگی روزمره خود آشنا می کنند. شاید هم شما را به ناهار خود که کرم خشک شده است دعوت کنند !

تنها دو روز گذشته و این همه جاذبه های متفاوت که نظیرش را هیچ کجای دیگر نخواهید دید را تجربه کرده اید. اما همچنان بسیار دیدنی های غیر منتظره و بی نظیر در انتظارتان است !

در روز سوم به شهرک زیبای سان سیتی خواهید رفت. پاتق ثرتمندان جهان ! اقامت شما در لوکس ترین هتل از چهار هتل این مجموعه خواهد بود. هتل قصر شهر گمشده (Palace of the Lost City)  که یکی از مشهورترین هتل های جهان است. این هتل یک هتل معمولی نیست بلکه در گروه هتل های موضوعی ((Theme Hotels قرار دارد. بدین معنا که هتل بر پایه یک داستان افسانه ای  در مورد یک شهر گمشده طراحی شده و تمام اشیا هتل و طراحی ها بر پایه این داستان بصورت سفارشی ساخته و پرداخته شده اند. تنها برای شما که در این هتل اقامت دارید استفاده از ساحل و استخر موج بسیار بزرگ سان سیتی رایگان می باشد. شما حتی مسیری اختصاصی از راهی بسیار رویایی به سمت این ساحل مصنوعی خواهید داشت.

موقعیتی که ساکنین سایر هتل های مجموعه ندارند !

فیلم کمدی Blended با بازی آدام سندلر در این هتل فیلمبرداری شده است.

در اقامت دو شبه خود در سان سیتی به هیچ چیز فکر نمی کنید جز تفریح و خوشگذرانی  و لذت بردن از مناظر بی نظیر این شهرک لوکس تفریحی. راهنمای شما به شما جهت استفاده بهینه از وقت خود کمک می کند تا علاوه بر قدم زدن در شهرک و آفتاب گرفتن در ساحل مصنوعی و استفاده از استخرها و بازی های آبی بتوانید در صورت تمایل از تورهای آپشنال مجموعه شامل بالن سواری و  چهارچرخ و دوچرخه سواری در طبیعت و یا استخر کروکودیل ها و بسیاری سرگرمی های متنوع و جذاب یگر استفاده کنید.

مشهورترین زمین گلف جهان متعلق به آقای گری پلیر در همین مجموعه واقع شده. پس اگر اهل گلف هستید، مجهز بیایید !

بعد از دو شب اقامت در رویایی ترین شهرک تفریحی دنیا به سمت پارک جنگلی پیلانزبرگ خواهیم رفت تا باز متحیر شویم ! دوباره تجربه ای بی نظیر و منحصر به فرد !

دو شب اقامت در دل جنگلی رویایی. علاوه بر دو گشت سافاری که به شما این فرصت را خواهد داد تا حیوانات بومی آفریقا را در محل طبیعی زندگی خود ببینید ، در این دو روز اقامت در هتل لوکس خود در دل جنگل طبیعی به استراحت و ریلکسیشن مطلق خواهید پرداخت.

ماجراجویی هنوز تمام نشده !

پس از ترک هتل در پیلانزبرگ و پیش از رفتن به فرودگاه برای پرواز به سمت کیپ تاون ، شما را به محل حفاظت ویژه از شیرها و پلنگ ها می بریم تا بتوانید با بچه شیرها بازی کنید و از نزدیک آنها را لمس کنید !

در این چند روز علاوه بر تفریح و استراحت و ماجراجویی ، شما و فرزندان دلبندتان مطالب بسیاری در مورد زندگی و عادات حیوانات وحشی بومی آفریقا خواهید آموخت و بر دانسته هاتان بسیار افزوده خواهد شد.

حالا زمان پرواز به سمت شهر بسیار زیبا و ساحلی کیپ تاون فرا رسیده !

باز هم تجربه ای کاملا متفاوت ! اقامت در شهری ساحلی در جنوبی ترین نقطه کل قاره آفریقا ! شهری با مناظر بی نظیر که سلبریتی های دنیا را ترغیب می کند تا ویلاهای تفریحی خود را آنجا خریداری کنند.

در کیپ تاون علاوه بر دیدن قدیمی ترین کوه جهان یعنی تیبل مانتن که یکی از عجایب هفتگانه طبیعی جهان است به سایت های مشهوی چون دماغه امید نیک ، جاده مشهور چپمن و ساحل بولدرز خواهیم رفت تا پنگوین های مشهور آفریقایی که آخرین بازمانده های این گونه در حال انقراض هستند را  از نزدیک ببینید و در مورد نحوه زندگی آنها بیاموزید.

در کیپ تاون شما را به رستورانی خواهیم برد تا بهترین غذاهای دریایی را در تازه ترین حالت ممکن نوش جان کنید . تجربه ای که طعم آن را تا سالها در خاطر خواهید داشت !

اینها و بسیاری تجارب دیگر که در این متن مجال گفتنش نبود ،در تور آفریقای جنوبی در انتظار شما هستند !

چند مقصد خارجی می شناسید که این تنوع از تجارب منحصر بفرد را در یک پیج برای شما داشته باشد !!؟

هشت نکته مهم برای سفر به آفریقای جنوبی :

یک؛ همراه داشتن ترجمه شناسنامه فرزندان و والدین :

دولت آفریقا برای مبارزه با قاچاق کودکان در مرزهای ورودی و خروجی (که می تواند در کشور ترانزیت مثل دوبی یا دوحه باشد) شناسنامه کودکان را چک می کنند . پس والدین توجه داشته باشند که حتما ترجمه شناسنامه فرزندانشان را در کیف دستی خود بهمراه داشته باشند.

دو؛ لباس مناسب برای سفر به آفریقای جنوبی :

برای اینکه بدانید در هر زمان که قصد سفر به آفریقای جنوبی را دارید چه لباسی با خود ببرید ، یک فرمول ساده را به شما آموزش می دهیم. ازآنجاکه کشورمان ایران در نیمکره شمالی کره زمین واقع شده و آفریقا در نیمکره جنوبی، فصول عکس هم هستند. یعنی هنگامی که در ایران زمستان است در آفریقا تابستان و برعکس. و نیز هنگامی که در ایران بهار است در آفریقا پاییز ! البته تفاوت فصولی مثل بهار و پاییز در آفریقا نامحسوس است و مثل ایران نیست .

عموما سفرهای ایرانیان به آفریقای جنوبی در ماههای بهمن و اسفند و اوایل فروردین است که درآن هنگام هوا در آفریقا گرم و مطلوب است اما قانون کلی سفر این است که همواره باید یک لباس گرم سبک مثل سویی شرت و بادگیر بهمراه داشته باشید.

خصوصا در یک سری موقعیت های خاص در طول تور به لباس گرم نیاز خواهید داشت مثل زمانی که در پارک جنگلی پیلانزبرگ به سافاری می روید؛ ازآنجاکه زمان تور سافاری قبل از طلوع آفتاب است و یا بهنگام غروب، هوا در جنگل سرد است و جیپ هایی که شما را به سافاری می برند عموما از هر طرف باز هستند. پس توصیه ما به شما این است که علاوه بر لباس گرم، شال و کلاه هم بهمراه اشته باشید.

زمانیکه در شهر تفریحی سان سیتی اقامت دارید این فرصت را دارید که تور آپشنال بالن سواری را خریداری کنید که آنهم قبل از طلوع آفتاب اتفاق می افتد و قطعا چه به هنگام حرکت به سمت محل پرواز بالن و چه بهنگام پرواز در آسمان هوا سرد خواهد بود.

سه؛ وسایل نقلیه عمومی :

در آفریقای جنوبی مثل سایر کشورهای دنیا وسایل نقلیه عمومی چون ترن ، اتوبوس و تاکسی وجود دارد اما به سبب مسایل امنیتی به هیچ وجه توصیه نمیشود که توریست ها از آنها استفاده کنند و بهترین راه برای تاکسی گرفتن این است که از پذیرش هتل بخواهید برایتان تاکسی تلفنی بگیرند. البته زمانیکه با تورهای آژانس دلتابان به آفریقای جنوبی سفر می کنید خیلی نیاز به گرفتن تاکسی نخواهید داشت چراکه آژانس برای تک تک لحظات شما برنامه ریزی کرده و عموما با گروه و تورلیدر خود خواهید بود.

چهار؛ امنیت در آفریقای جنوبی :

در کل بهتر است در آفریقای جنوبی بیشتر اوقات خود را در کنار گروه همراهان و تورلیدر خودسپری کنید خصوصا در ساعات پایانی روز و بهنگام تاریکی هوا بهتر است در خیابان ها پیاده نروید.

پنج؛ چنج پول:

واحد پول آفریقای جنوبی راند است که علامت اختصاری آن ZAR  می باشد. مثل همه کشورهای دیگر استفاده از صرافی های فرودگاه به صرفه نیست چراکه نا مناسب ترین نرخ را دارند. در سطح شهر صرافی به وفور هست اما نرخی که روی تابلو خود اعلام می کنند با مبلغی که به شما پرداخت می کنند متفاوت است چراکه 12 درصد مالیات بر ارزش افزوده و بین 5 تا 8 درصد کمیسیون خود را از این مبلغ کم می کنند. بهتر است برای تبدیل پول با راهنمای تور خود مشورت کنید.

شش؛ مراکز خرید:

در شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی مرکز خرید Sand Town ازجمله مراکز خرید مشهور شهر است که در کنار میدانگاه معروف نلسون ماندلا واقع شده جاییکه پس از خرید ،علاوه بر قدم زدن و عکس گرفتن با مجسمه  شش متری نلسون ماندلا می توانید از مجموعه رستوران ها و کافه های آنجا استفاده کنید.

فروشگاه مشهور دیگری در نزدیکی ژوهانسبورگ قرار دارد به نام Cambanos که مجموعه بسیار کاملی است از صنایع دستی آفریقا و سوغاتی های این کشور از مگنت های بسیار ارزان گرفته  تا پوست حیوانات و الماس و حتی سنگ قیمتی تانزانایت.

در شهر کیپ تاون هم مرکز خرید canal walk  را داریم که مجموعه ای بسیار بزرگ و لوکس می باشد که در نزدیکی هتل Marriott Crystal Tower  قرار دارد .

هفت؛ سیم کارت موبایل در آفریقای جنوبی :

مثل تمام کشورها، در آفریقای جنوبی هم شرکت های مختلف به ارایه خدمات موبایل می پردازند اما VODAFONE  یکی از شرکت های معتبری است که می توانید برای مدت اقامت خود در آفریقا از آن سیم کارت بخرید.

هشت؛ غذا و رستورانهای مشهور در آفریقای جنوبی :

علاوه بر استیک های بسیار خوشمزه و غذاهایی با گوشت آهو و کروکودیل ، آفریقای جنوبی برای داشتن بهترین غذاهای دریایی مشهور است. رستورانهای زنجیره ای Fish Away ,  Ocean Basket, Trump Steakاز جمله رستورانهای معروفی هستند که در اکثر شهارهای آفریقای جنوبی شعبه دارند و می توانید از غذا خوردن در این رستورانها لذت ببرید.

در زمان اقامتتان در شهر کیپ تاون می توانید به رستوران مشهور Fish Hoek Galley  در ساحل اقیانوس اطلس جنوبی بروید و از غذاهای دریایی بی نظیر این رستوران لذت ببرید.

 

0
مشاهده بیشتر

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ دیدگاه مشاهده نظرات
 1. سارا پاک صفت

  خسته نباشید . من نوروز 96 تور افریقای جنوبی رو با آژانس شما اومدم ، قشنگ ترین قسمت تور آفریقای جنوبی دیدن پنگوئن ها در ساحل بولدورز بود . دسته پنگوئن ها خیلی خیلی دیدنی بود . همه همسفرانمون هم از کیپ تاون خیلی خیلی لذت برده بودن .

  2+
 2. Delsa

  لطفا مبلغ تور را براي من ايميل كنيد ، با تشكر

  1+
 3. رضا

  مفته

  1+

جزئیات و خدمات تور

سفارش تور

اشتراک گذاری