تور مجارستان، اتریش، ویژه نوروز 98
ردیف نام هتل درجه نفردراتاق دوتخته/نفراضافه نفردراتاق یک تخته کودک با تخت (4-12 سال) کودک بی تخت (2-4 سال) نوزاد
1MERCURE KORONA
بوداپست(4شب)
ANANAS VIENNA
وین(3شب)
*4 1,390یورو+6,950,000تومان1,710یورو+6,950,000تومان1,265یورو+5,750,000تومان1,135یورو+5,750,000تومان550یورو+1,600,000تومان
]
امتیازات پکیج

1- پرواز با ایرباس های لوکس ترکیش
2- هتل های 4 ستاره مرکز شهر
3- 4 گشت شهری + 4 وعده نهار
4- راهنمای فارسی زبان مجرب از تهران تا پایان سفر
5- بیمه مسافرتی تا سقف 50.000 یورو
6- بازدید از 3 شهر اروپایی
7- انجام کلیه ترانسفرها با اتوبوس توریستی مدرن

خدمات تور

1- پرواز لوکس ترکیش
2- 7 شب اقامت در هتل Mercure Korona و Ananas Vienna با دسترسی های مناسب به مراکز اصلی شهر
3- 3 گشت شهری تمام روز + 1 گشت شهری نیم روز
4- راهنمای فارسی زبان مجرب از تهران تا پایان سفر
5- اخذ ویزای شینگن و بیمه مسافرتی تا سقف 50.000 یورو
6- 7 وعده صبحانه بوفه بین المللی + 4 وعده ناهار
7- ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت و کلیه گشت های شهری با اتوبوس توریستی مدرن

نکات مهم

مسافران موظف هستند در موعد تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشند و تغییر تاریخ وقت سفارت به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.
– مسئولیت کنترل گذرنامه از جهت اعتبار و ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر و یا آژانس همکار است.
– مسافرین ملزم به اجرای دقیق برنامه سفر انتخابی هستند و به هیچ وجه تغییری در تاریخ، محل اقامت و….. امکان پذیر نیست. مواردی مانند NO SHOW (عدم ورود به هتل در تاریخ مقرر) و EARLY CHECK OUT (خروج پیش از موعد)، جزء عدم حسن انجام کار بوسیله مسافر محسوب می شود و موجب ضبط ضمانت نامه بازگشت مسافر می شود.
– در صورت تاخیر و یا عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه، هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت دلتابان نبوده و جرایم طبق قوانین ایرلاین و کارگزارمربوطه اخذ خواهد شد.
– امکان جابجایی هتل ها وجود دارد و در صورت جابجایی، هتل با سطح کیفی مشابه یا بالاتر ارائه می گردد.
– ارائـه ضمانت بازگشت از سفر حداقل مبـلغ 70 میلیون تومان ( خانواده ) و 100 میلیون تومان برای هـر نفر ( مجرد ) به صورت چـک رمزدار و یا ضمانت نـامه بانکی
در زمان ثبت نام الزامی است که پس از بررسی مدارک، در صورت نیاز به ضمانت نامه های بیشتر متعاقباً اعلام می شود.
– تمامی گشت ها بدون کم و کاست انجام می شود، ولی امکان جابه جایی برنامه ها وجود دارد.
– درصورتی که مسافران تمایل داشته باشند از گشت های دیگری بهره مند شوند، می توانند درخواست خود را به دلتابان ارائه نمایند.

– تمامی هتل ها براساس اولین نوع اتاق،(استاندارد،حداکثر 22 متر) گارانتی شده است.

مدارک مورد نیاز

– اصل گذر نامه امضا شده با حداقل 7 ماه اعتبار از پایان سفر
– اصل گذرنامه های قدیمی
– دو قطعه عکس رنگی جدید 4 * 3 با پشت زمینه سفید و تمام رخ که 80% عکس باید از چهره باشد.
– اصل و ترجمه شناسنامه (ترجمه های شناسنامه بایستی به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه رسیده باشد)
– مدارک اشتغال به کار یا تحصیل
– تمکن مالی و گردش حساب سه ماه اخیر با مهر و امضای بانک به زبان انگلیسی
– اصل سند ملکی ( درصورت موجود بودن ، یک سند ملکی برای هر خانواده و دو سند برای دو مسافر انفرادی که همسفرهستند )
– ضمانت نامه بانکی جهت ضمانت بازگشت از سفر
– ترجمه کلیه مدارک به زبان انگلیسی میباشد.
– امور ترجمه کلیه مدارک و هزینه های مربوطه به عهده مسافر میباشد.
– حداقل زمان، جهت دریافت روادید، سه هفته می باشد.
تمامی مدارک مسافران باید به بخش ویزای دلتابان تحویل گردد.

شرایط کنسلی

– با توجه به اینکه هتل گارانتی است، امکان کنسل و یا تغییر تاریخ تور میسر نیست.

– درصورت ریجکت شدن ویزای مسافر طبق قوانین ایرلاین و هتل گارانتی اعمال نظر خواهد شد.

بوداپست

بوداپست پایتخت و پر جمعیت ترین شهر کشور مجارستان و دهمین شهر پر جمعیت و بزرگ اتحادیه اروپا است. این شهر دارای جمعیتی تقریبا برابر یک میلیون و هشتصد هزار نفر در مساحتی برابر پانصد و بیست و پنج کیلو متر مربع است . مجارستانی ها در اواخر قرن 9 میلادی به این منطقه رسیدند. این منطقه در سال 1241 میلادی توسط اقوام مغول مورد تاراج و غارت قرار گرفت. بودا در حقیقت به اقامتگاه هایی اطلاق می شد که در کرانه ی غربی رودخانه ی دانوب واقع شده است در قرن 15 میلادی به یکی از مراکز فرهنگی رنسانسی تبدیل شد. جنگ Mohacs در سال 1526 باعث شد تا عثمانی ها تقریبا صد و پنجاه سال بر این منطقه تسلط پیدا کنند. پس از فتح مجدد بودا در سال 1686 ، این منطقه وارد عصر جدیدی از موفقیت شد . با اتحاد بودا ، اوبودا و پست در 17 نوامبر 1873 یک شهر جهانی به اسم پست – بودا تشکیل شد که بعد ها آن را بوداپست نامیدند . بوداپست همچنین پایتخت امپراطوری اتریش – مجارستان بود که در سال 1918 بعد از جنگ جهانی اول این امپراطوری از بین رفت . این شهر همچنین نقطه ی کانونی انقلاب مجارستان در سال 1848 ، جنگ بوداپست در سال 1945 و انقلاب مجارستان در سال 1956 بود. بوداپست دارای بیش از چهل دانشگاه و کالج است که از میان آنها می توان به Eovos Lorand University ، Sommelweis University و دانشکاه تکنولوژی و اقتصاد بوداپست اشاره کرد. سیستم متروی بوداپست در سال 1896 راه اندازی شد و امروزه به یک میلیون و دویصت و هفتاد هزار نفر سرویس رسانی می کند، در حالی که سیستم تراموای این شهر روزانه به بیش از یک میلیون نفر خدمات رسانی می کند.

بوداپست یکی از زیباترین شهرهای اروپایی است. از میان موزه ها و انجمن های فرهنگی در این شهر می توان به موزه ی هنر های زیبا اشاره کرد. علاوه بر این از سایر انجمن های فرهنگی بوداپست می توان به موزه ی ملی مجارستان، آکادمی موسیقی فرانتس لیست، خانه ی اپرای بوداپست و کتابخانه ی ملی سشنی اشاره کرد. منطقه مرکزی شهر همراه با رودخانه ی دانوب در میان میراث فرهنگی جهانی یونسکو ثبت شده است و دارای چندین بنای تاریخی و ماندگار است که از میان آنها می توان ساختمان مجلس بوداپست، قلعه بودا، قلعه فیشرمن، قصر گرشام، پل زنجیری سشنی، کلیسای ماتیاس و مجسمه ی آزادی اشاره کرد. از میان سایر جاذبه های توریستی این شهر می توان خیابان آندراسی، کلیسای سنت اشتفان، میدان قهرمانان و ایستگاه قطار Nyugati که توسط شرکت ایفل پاریس در سال 1877 ساخته شده را نام برد. این شهر همچنین دارای بیش از هشتاد چشمه ژئوترمال و سومین ساختمان پارلمان بزرگ در دنیا است. بوداپست هر ساله بیش از چهار میلیون و چهارصد هزار توریست از سراسر دنیا جذب می کند. این آمار باعث شده که این شهر یک مقصد توریستی جذاب در اروپا محسوب شود .

همانگونه که قبلا اشاره شد شهر های بودا ، اوبودا و پست در سال 1873 به طور رسمی به هم پیوستند و این شهر جدید پس از آن بوداپست نامیده شد.

وین

وین پایتخت و بزرگترین شهر کشور اتریش و یکی از 9 ایالت این کشور است. جمعیت این شهر یک میلیون و نهصد هزار نفر است ( با احتساب جمعیت حومه ی آن این عدد به دو میلیون و ششصد هزار نفر می رسد که تقریبا یک سوم جمعیت کل اتریش می باشد) . وین مرکز فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی کشور اتریش است. این شهر از لحاظ جمعیت ، هفتمین شهر بزرگ در اتحادیه ی اروپا است . وین تا اوایل قرن بیستم میلادی بزرگترین شهر آلمانی زبان در دنیا بود ، و تا قبل از فروپاشی امپراطوری اتریش – مجارستان در جنگ جهانی اول دارای دو میلیون نفر جمعیت بود . امروزه وین پس از برلین دومین شهر بزرگ آلمانی زبان در دنیا است .

وین میزبان بسیاری از سازمان های بین المللی اصلی در اروپا است که از میان آنها می توان به سازمان ملل و اوپک اشاره کرد . این شهر در قسمت شرقی اتریش واقع شده است و با جمهوری چک ، اسلواکی و مجارستان دارای مرز مشترک است . قسمت مرکزی شهر وین در سال 2001 به عنوان یکی از آثار میراث فرهنگی جهان در یونسکو ثبت شد . در سال 2017 شهر وین به لیست آثار میراث فرهنگی که در خطر قرار دارند ، انتقال یافت .

علاوه بر اینکه به وین شهر موسیقی می گویند به آن لقب شهر رویاها  نیز می دهند؛ دلیل این امر آن است که وین شهر زیگموند فروید روانکاو مشهور است. وین تا قبل از جنگ جهانی اول پایتخت امپراطوری اتریش – مجارستان بود. بافت قسمت مرکزی شهر وین از لحاظ معماری بسیارغنی است که از میان آنها می توان به قلعه های سبک باروک و باغ ها و همچنین خیابان زیبای رینگ اشتراسه همراه با بناهای زیبا و پارک هایش اشاره کرد.

وین از لحاظ کیفیت زندگی شهره ی خاص و عام است. نتایج یک تحقیق که در سال 2005 انجام شد نشان داد که وین همراه با ونکوور و سانفرانسیسکو در زمره ی بهترین شهرهای جهان برای زندگی قرار دارد و درسال 2011 وین بعد از ملبورن در درده ی دوم قرار گرفت. در سال 2018 وین جای ملبورن را گرفت و رده ی اول را به خود اختصاص داد. وین به طور مداوم به عنوان میزبان کنفرانس های بین المللی انتخاب می شود. این شهر سالانه شش میلیون و هشتصد هزار نفر توریست جذب خود میکند.

0
مشاهده بیشتر

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ دیدگاه مشاهده نظرات
 1. سمانه

  این تور هنوز هم میشه ثبت نام کرد؟

  0
  • Admin

   بله

   0
 2. مهرداد وکیلی راد

  سلام . من تجربه تور کروز روی دانوب در مجارستان رو دارم ، خیلی دوست دارم تجربه کروز روی همین رودخانه در وین رو هم داشته باشم . حتما باهاتون تماس میگیرم . ممنون بابت این تور بوداپست – وین

  0

جزئیات و خدمات تور

 • قیمت از: 1,390 یورو + 6,950,000 تومان
 • مدت: 7 شب و 8 روز
 • گروه تور: تور های اروپا و کانادا تورهای اروپا تورهای نوروزی
 • کشورها: مجارستان , اتریش ,
 • شهرها: بوداپست , وین ,

سفارش تور

اشتراک گذاری


مطالب مرتبط اخیر در مجله دلتابان

 • دانشگاه های سوییس

  دانشگاه های سوییس

  دانشگاه های سوئیس پیشرفته بودن سوئیس موجب شده کوچکی آن به چشم نیامده و در جهان امروزه به­ عنوان یکی از کشورهای فعال در تمامی عرصه ­ها به ­ویژه عرصه علوم مختلف شناخته شود. تحصیل در دانشگاه ­های سوئیس از مهم­ترین دلایل توجه افراد به این کشور به شمار می­رود. سوئیس دارای دانشگاه­ها معتبر متعددی […]

 • اقامت کشور سوئیس

  اقامت کشور سوئیس اغلب افرادی که قصد مهارت از کشور خود را دارند سوئیس را به­ عنوان مقصد انتخاب می­کنند. اخذ اقامت سوئیس نیازمند آشنایی با شرایط مهاجرت و قوانینی است که از سوی مسئولان این کشور مشخص شده است. راه­های مختلفی برای اقامت  این کشور وجود دارد که متقاضیان با استفاده از آن می­توانند […]

 • لوکزامبورگ پارک

  لوکزامبورگ پارک پاریس  یکی از جاذبه های گردشگری پاریس، لوکزامبورگ پارک پاریس می باشد. اگر شما هم قصد دارید به پاریس سفر کنید؛ اما هنوز درباره برنامه سفرتان تصمیم نگرفته اید، بهتر است مطالعه این مقاله را که در خصوص معرفی این پارک زیبا ارائه شده است، از دست ندهید. در صورتی که به سفر […]