درباره این هتل

هتل ماریوت مینسک

اقامتی رویایی و به یاد ماندنی را در هتل تازه تاسیس ماریوت در مینسک تجربه کنید. هتل ماریوت مینسک با طراحی منحصر به فرد و پیچیده به همراه خدمات برجسته میزبان شما در سفر به پایتخت زیبای بلاروس خواهد بود. این هتل در فاصله‌ کمی از مرکز شهر واقع شده و دسترسی راحتی به مرکز برگزاری نمایشگاه‌ها و همینطور ورزشگاه مینسک دارد.

هتل ماریوت مینسک 217 اتاق و سوئیت دارد که طراحی زیبا و منحصر به فردی دارند، بسیاری از آنها بالکن خصوصی به همراه چشم اندازی زیبا از رودخانه دارند و همه دارای سیستم وای فای رایگان هستند. وجود سرویس‌های بهداشتی مجلل و تمیز به همراه سرویس دهی بیست و چهار ساعته در اتاق باعث می‌شود خودتان را در خانه حس کنید.

دربارها و رستوران‌های فوق‌العاده‌ هتل از خودتان پذیرایی کنید. می‌توانید رویدادها و مهمانی‌های خود را در این هتل برگزار کنید و از خدمات حرفه‌ای در راستای برگزاری رویدادهای خود استفاده کنید. در پایان روز نیز از خدمات ماساژ درمانی استفاده کنید و خستگی یک روز گردش در مینسک را از بدن بیرون کنید.

یکی از بهترین و مهم‌ترین امتیازات هتل ماریوت مینسک که آن را از دیگر هتل‌های مینسک متمایز می‌کند موقعیت مکانی بسیار مناسب آن است. شاتل رایگان هتل در روز سه مرتبه مسافران را به مرکز شهر می‌برد. با اقامت در این هتل به راحتی می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری مینسک دیدن کنید. از محدوده‌ی تاریخی ترینیتی، که تنها سه کیلومتر از هتل فاصله دارد، دیدن کنید. با اقامت در هتل ماریوت مینسک می‌توانید رویدادهای ورزشی را در ورزشگاه مینسک آرِنا دنبال کنید، این ورزشگاه دقیقا دیوار به دیوار هتل واقع شده است.

شما می توانید تور مینسک بلاروس را رزرو کنید و از دیگر جاذبه‌های دیدنی نزدیک به هتل مانند باغ وحش مینسک، پارک پیروزی، دروازه‌ی شهر، استالین لاین دیدن کنید

 

اتاق‌های هتل ماریوت مینسک و امکانات آنها

در ادامه با تایپ اتاق های مختلف این هتل آشنا خواهید شد، که به طور کامل اطلاعات و امکانات هر اتاق را بدانید.

 

اتاق‌های مهمان با یک تخت کینگ

اتاق های استاندارد هتل مینسک

امکانات این اتاق‌ها شامل موراد زیر می‌شود: تهویه مطبوع، فضای نشیمن جداگانه، پنجره‌های ضد صدا، پنجره‌های قدی از سقف تا کف، صندلی، گاو صندوق، میز کار، اتو و میز اتو. گنجایش این اتاق‌ها 2 نفر می‌باشد. امکان دریافت تخت اضافه‌ی بزرگسال وجود ندارد اما مهمانان در هتل ماریوت مینسک می‌توانند یک تخت کودک برای اتاق خود درخواست کنند. سرویس بهداشتی شامل امکانات زیر می‌باشد: دوش، سرویس فرنگی، آینه‌ی آرایشی چراغ دار، سیستم تهویه مطبوع، سشوار، حوله، دمپایی. سرویس دهی 24 ساعته، بطری آب، قهوه جوش و سرویس چای، تلفن، اینترنت پر سرعت، تلویزیون، دسترسی به شبکه‌های کابلی و ماهواره‌ای، از دیگر امکانات این اتاق هستند. توجه داشته باشید که در این اتاق‌ها امکان سیگار کشیدن نمی‌باشد.

اتاق‌های مهمان با یک تخت کینگ و بالکن و چشم انداز رو به رودخانه

اتاق های هتل مینسک روبه دریا

متراژ این اتاق‌ها 27 متر مربع می‌باشد. امکانات این اتاق‌ها شامل موراد زیر می‌شود: تهویه مطبوع، بالکن، پنجره‌های ضد صدا، پنجره‌های قدی از سقف تا کف، صندلی، گاو صندوق، میز کار، اتو و میز اتو. گنجایش این اتاق‌ها 2 نفر می‌باشد. مهمانان می‌توانند یک تخت کودک و تخت اضافه‌ی بزرگسال برای اتاق خود درخواست کنند. سرویس بهداشتی شامل امکانات زیر می‌باشد: دوش، آینه‌ی آرایشی چراغ دار، سیستم تهویه مطبوع، سشوار، حوله، دمپایی. سرویس دهی 24 ساعته، بطری آب، قهوه جوش و سرویس چای، تلفن، اینترنت پر سرعت، تلویزیون، دسترسی به شبکه‌های کابلی و ماهواره‌ای، از دیگر امکانات این اتاق‌ها در هتل ماریوت مینسک هستند.

اتاق‌هایی با دو تخت کویین و بالکن و چشم انداز رو به رودخانه

اتاق های بالکن دار رو به رودخانه

متراژ این اتاق‌ها 37 متر مربع می‌باشد و سیگار کشیدن در آنها ممنوع است. امکانات این اتاق‌ها شامل: تهویه مطبوع، بالکن، پنجره‌های ضد صدا، پنجره‌های قدی از سقف تا کف، صندلی، گاو صندوق، میز کار، اتو و میز اتو. گنجایش این اتاق‌ها 2 نفر می‌باشد و 2 تخت کویین دارد. مهمانان می‌توانند یک تخت کودک و تخت اضافه‌ی بزرگسال برای اتاق خود درخواست کنند. سرویس بهداشتی شامل امکانات زیر می‌باشد: دوش، سرویس فرنگی، آینه‌ی آرایشی چراغ دار، سیستم تهویه مطبوع، سشوار، حوله، دمپایی. سرویس دهی 24 ساعته، بطری آب، قهوه جوش و سرویس چای، یک بار کوچک (با پرداخت هزینه)، تلفن، اینترنت پر سرعت، تلویزیون، دسترسی به شبکه‌های کابلی و ماهواره‌ای، از دیگر امکانات این اتاق هستند.

اتاق‌های مهمان با دسترسی اختصاصی به سالن اجرایی

اتاق های اختصاصی همراه با یک اتاق

با رزرو این اتاق می‌توانید به لانژ اختصاصی دسترسی داشته باشید. یکی دیگر از مزایای انتخاب این اتاق‌ها در هتل ماریوت مینسک بهره مندی از غذای رایگان شامل صبحانه، میان وعده، چای عصرانه، پیش غذا، دسر و همینطور خوراکی آخر شب می‌شود. علاوه بر این وعده‌ها می‌توانید از نوشیدنی‌های غیر الکلی و سرویس بیزینس نیز به طور رایگان استفاده کنید. متراژ این اتاق‌ها 55 متر مربع می‌باشد و سیگار کشیدن در آنها ممنوع است. امکانات این اتاق‌ها شامل موراد زیر می‌شود: تهویه مطبوع، فضای نشیمن و غذاخوری جداگانه، مبلمان، پنجره‌های ضد صدا، پنجره‌های قدی از سقف تا کف، صندلی، گاو صندوق، میز کار، اتو و میز اتو. گنجایش این اتاق‌ها 3 نفر می‌باشد و 1تخت کینگ و یک مبل تخت خواب شو دارد. مهمانان می‌توانند یک تخت کودک و تخت اضافه‌ی بزرگسال برای اتاق خود درخواست کنند. سرویس بهداشتی شامل امکانات زیر می‌باشد: دوش، سرویس فرنگی، آینه‌ی آرایشی چراغ دار، سیستم تهویه مطبوع، سشوار، حوله، دمپایی. سرویس دهی 24 ساعته، بطری آب، قهوه جوش و سرویس چای، یک بار کوچک (با پرداخت هزینه)، تلفن، اینترنت پر سرعت، تلویزیون، دسترسی به شبکه‌های کابلی و ماهواره‌ای، از دیگر امکانات این اتاق هستند.

اتاق‌های مهمان با دسترسی اختصاصی به سالن اجرایی به همراه بالکن و چشم انداز رو به رودخانه

اتاق های اختصاصی

با رزرو این اتاق می‌توانید به لانژ اختصاصی دسترسی داشته باشید. یکی دیگر از مزایای انتخاب این اتاق‌ها در هتل ماریوت مینسک بهره مندی از غذای رایگان شامل صبحانه، میان وعده، چای عصرانه، پیش غذا، دسر و همینطور خوراکی آخر شب می‌شود. علاوه بر این وعده‌ها می‌توانید از نوشیدنی‌های غیر الکلی و سرویس بیزینس نیز به طور رایگان استفاده کنید. متراژ این اتاق‌ها 55 متر مربع می‌باشد و سیگار کشیدن در آنها ممنوع است. امکانات این اتاق‌ها شامل موراد زیر می‌شود: تهویه مطبوع، فضای نشیمن و غذاخوری جداگانه، مبلمان، پنجره‌های ضد صدا، پنجره‌های قدی از سقف تا کف، بالکن، صندلی، گاو صندوق، میز کار، اتو و میز اتو. گنجایش این اتاق‌ها 3 نفر می‌باشد و 1تخت کینگ و یک مبل تخت خواب شو دارد. مهمانان می‌توانند یک تخت کودک و تخت اضافه‌ی بزرگسال برای اتاق خود درخواست کنند. سرویس بهداشتی شامل امکانات زیر می‌باشد: دوش، آینه‌ی آرایشی چراغ دار، سیستم تهویه مطبوع، سشوار، حوله، دمپایی. سرویس دهی 24 ساعته، بطری آب، قهوه جوش و سرویس چای، یک بار کوچک (با پرداخت هزینه)، تلفن، اینترنت پر سرعت، تلویزیون، دسترسی به شبکه‌های کابلی و ماهواره‌ای، از دیگر امکانات این اتاق هستند.

سوییت لوکس با چشم انداز رودخانه

اتاق های لوکس هتل ماریوت

با رزرو این اتاق می‌توانید به لانژ اختصاصی دسترسی داشته باشید. سوئیت‌های لوکس یک اتاق خواب دارند. یکی دیگر از مزایای انتخاب این اتاق‌ها در هتل ماریوت مینسک بهره مندی از غذای رایگان شامل صبحانه، میان وعده، چای عصرانه، پیش غذا، دسر و همینطور خوراکی آخر شب می‌شود. علاوه بر این وعده‌ها می‌توانید از نوشیدنی‌های غیر الکلی و سرویس بیزینس نیز به طور رایگان استفاده کنید. متراژ این اتاق‌ها 88 متر مربع می‌باشد و سیگار کشیدن در آنها ممنوع است. امکانات این اتاق‌ها شامل موراد زیر می‌شود: تهویه مطبوع، فضای نشیمن و غذاخوری جداگانه، کتابخانه و میز مطالعه، اتاق کنفرانس، کمد لباس، مبلمان، میز نهارخوری 6 نفره، پنجره‌های ضد صدا، پنجره‌های قدی از سقف تا کف، بالکن، صندلی، گاو صندوق، میز کار، اتو و میز اتو. گنجایش این اتاق‌ها 3 نفر می‌باشد و 1تخت کینگ دارد. مهمانان می‌توانند یک تخت کودک و تخت اضافه‌ی بزرگسال برای اتاق خود درخواست کنند. سرویس بهداشتی شامل امکانات زیر می‌باشد: سرویس فرنگی، آینه‌ی آرایشی چراغ دار، سیستم تهویه مطبوع، سشوار، حوله، دمپایی. سرویس دهی 24 ساعته، بطری آب، قهوه جوش و سرویس چای، یک بار کوچک (با پرداخت هزینه)، تلفن، اینترنت پر سرعت، 2 دستگاه تلویزیون، دسترسی به شبکه‌های کابلی و ماهواره‌ای، از دیگر امکانات این اتاق هستند.

 

سوئیت رئیس جمهور با چشم انداز رودخانه از بهترین سوئیت‌های هتل ماریوت مینسک

اتاق رئیس جمهور

با رزرو این اتاق می‌توانید به لانژ اختصاصی دسترسی داشته باشید. سوئیت‌‌های رئیس جمهور 2 اتاق خواب دارند. یکی دیگر از مزایای انتخاب این اتاق‌‌ها در هتل ماریوت مینسک بهره مندی از یک طبقه‌ی کاملا اختصاصی و غذای رایگان شامل صبحانه، میان وعده، چای عصرانه، پیش غذا، دسر و همینطور خوراکی آخر شب می‌شود. علاوه بر این وعده‌ها می‌توانید از نوشیدنی‌های غیر الکلی و سرویس بیزینس نیز به طور رایگان استفاده کنید. متراژ این اتاق‌ها 260 متر مربع می‌باشد و سیگار کشیدن در آنها ممنوع است. امکانات این اتاق‌ها شامل موراد زیر می‌شود: تهویه مطبوع، فضای نشیمن و غذاخوری جداگانه، کتابخانه و میز مطالعه، اتاق کنفرانس، کمد لباس، مبلمان، میز نهارخوری 8 نفره، سقف بلند، پنجره‌های ضد صدا، پنجره‌های قدی از سقف تا کف، بالکن، صندلی، گاو صندوق، میز کار، اتو و میز اتو. گنجایش این اتاق‌ها 4 نفر می‌باشد و 1تخت کینگ و دو تخت کویین دارد. مهمانان می‌توانند یک تخت کودک و تخت اضافه‌ی بزرگسال برای اتاق خود درخواست کنند. سرویس بهداشتی شامل امکانات زیر می‌باشد: 2 سرویس بهداشتی مجزا، سرویس فرنگی، آینه‌ی آرایشی چراغ دار، سیستم تهویه مطبوع، سشوار، حوله، دمپایی. سرویس دهی 24 ساعته، بطری آب، قهوه جوش و سرویس چای، یک بار کوچک (با پرداخت هزینه)، 2 دستگاه تلفن، اینترنت پر سرعت، 4 دستگاه تلویزیون، دسترسی به شبکه‌های کابلی و ماهواره‌ای، از دیگر امکانات این اتاق هستند.

رستوران‌های هتل ماریوت مینسک

رستوران بی نظیر هتل ماریوت مینسک

امکان سرو غذا در اتاق مهمانان به صورت بیست و چهار ساعته می‌باشد. روز خود را با صبحانه‌ای مفصل و کلاسیک در رستوران هتل ماریوت مینسک فورنِلو آغاز کنید و در حال چک کردن اخبار و برنامه روزانه خود از قهوه و وافل و یا املت خود لذت ببرید. در رستوران فورنلو طعم اصیل و لذیذ غذاهای دریایی را امتحان کنید و از منظره‌ی رودخانه لذت ببرید.

یکی دیگر از رستوران‌های هتل ماریوت مینسک رستوران گریت روم (Greatroom) است. فضایی عالی برای صرف غذا و لذت بردن از نوشیدنی‌های گوارا. می‌توانید قرارهای کاری خود را در این رستوران برگزار کنید و از سیستم وای فای رایگان نیز استفاده کنید.

رستوران بارِل بار یکی از منحصربه فرد‌ترین رستوران‌های مینسک محسوب می‌شود که می‌توانید میهمانی‌های مجلل خود را در آن برگزار کنید و از غذاهای بی نظیری که به سبک تاپاس طبخ می‌شوند نهایت لذت را ببرید.

اگر نیاز به کمی تنوع داشتید می‌توانید غذای خود را در رستوران‌ها و کافه‌هایی که در نزدیکی هتل ماریوت مینسک هستند صرف کنید.

برای مثال گرند کافه در فاصله‌ی دو مایلی از هتل، رستوران کوهمیستر (Kuhmistr) در فاصله‌ی چهار مایلی که انواعی از غذاهای بلاروسی را در فضایی بسیار دلچسب سرو می‌کند، رستوران ایتالیایی بیسترو دِلوکس با سرو انوع غذاهای ایتالیایی به همراه موزیک زنده در فاصله‌ی 3 مایلی از هتل ماریوت. به دلیل نزدیک بودن هتل ماریوت مینسک به مرکز شهر می‌توانید از بسیاری از رستوران‌ها و کافه‌های مرکز شهر استفاده کنید.

امکانات تفریحی هتل ماریوت مینسک

سالن اسپا هتل مینسک

از امکانات تفریحی هتل ماریوت مینسک می‌توان به باشگاه ورزشی فالکُن اشاره کرد. این باشگاه روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه از ساعت 06:30 صبح تا 11:00 شب و در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 08:00 صبح تا 10:00 شب در خدمت مسافران است. در این باشگاه از مربی خصوصی نیز با پرداخت هزینه می‌توانید استفاده کنید. حوله،آب و کمد به صورت رایگان در اختیار مهمانان قرار می‌گیرد. علاوه بر باشگاه بدنسازی از زمین تنیس و اسکواش نیز می‌توانید استفاده کنید.

باشگاه ورزشی ماریوت نیز با تجهیزات و امکانات ورزشی کامل در این هتل در روزهای دوشنبه و یکشنبه از ساعت 10:00 صبح تا 10:00 شب در اختیار مسافران است. علاوه بر امکانات بدنسازی از استخر این باشگاه نیز می‌توانید استفاده کنید.

اگر به شنا علاقه دارید می‌توانید در روزهای دوشنبه و یکشنبه از ساعت 10:00 صبح تا 10:00 شب استفاده کنید. از دیگرا امکانات ورزشی در این هتل می‌توان به سونا، اسکواش و زمین سرپوشیده‌ی تنیس اشاره کرد.

هتل ماریوت مینسک علاقمندان به تماشای فیلم را نیز فراموش نکرده و علاوه بر اینکه تمام اتاق‌ها مجهز به تلویزیون‌های بزرگ و انواع شبکه‌های کابلی هستند سینمای کوچک و راحتی نیز احداث کرده.

مطمئنا پس از یک روز گشت و گذار در شهر زیبای مینسک ماساژ می‌تواند خستگی شما را از بین ببرد. برای ماساژ گرفتن لازم نیست از هتل خارج شوید. هتل ماریوت مینسک یک سالن ماساژ بزرگ با تمام امکانات و تجهیزات را برای خدمات دهی به مسافران آماده کرده است. از جمله خدمات این سالن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: اسکراب بدن، فیشیال صورت، ماساژ، وکس، سرویس مخصوص کودکان، اتاق‌های جداگانه برای خانم‌ها و آقایان. شما می‌توانید از سرویس ماساژ در اتاق خود نیز استفاده کنید.

انتخاب اتاق

اتاق تعریف شده و قابل انتخاب برای این تور به شرح زیر است:

 • اتاق دابل اکونومی
  • همراه صبحانه
  • دو نفر
  • تخت اضافه
  قیمت برای یک شب:
  5.600.000
  ریال
  قیمت یک شب:
  5.600.000 ریال
  53% درصد
  5.600.000 ریال
  رزرو اتاق
  • راهنمای تور
  • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • خدمات فرودگاهی
  • گشت ویژه کشتی
  • راهنمای تور
  • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • خدمات فرودگاهی
  • گشت ویژه کشتی
  • راهنمای تور
  • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • خدمات فرودگاهی
  • گشت ویژه کشتی
 • اتاق دابل اکونومی
  • همراه صبحانه
  • دو نفر
  • تخت اضافه
  قیمت برای یک شب:
  5.600.000
  ریال
  قیمت یک شب:
  5.600.000 ریال
  53% درصد
  5.600.000 ریال
  رزرو اتاق
  • راهنمای تور
  • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • خدمات فرودگاهی
  • گشت ویژه کشتی
  • راهنمای sتور
  • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • خدمات فرودگاهی
  • گشت ویژه کشتی
  • راهنمای cتور
  • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • خدمات فرودگاهی
  • گشت ویژه کشتی
نمایش همه اتاق ها

امکانات اتاق

 • راهنمای تور
 • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • خدمات فرودگاهی
 • گشت ویژه کشتی
 • راهنمای تور
 • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • خدمات فرودگاهی
 • گشت ویژه کشتی
 • راهنمای تور
 • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • خدمات فرودگاهی
 • گشت ویژه کشتی

نکات ضروری

قبل از آنکه در مورد نحوه حرکت از فرودگاه به مرکز شهر توضیح دهیم بد نیست چند توصیه را مدنظر قرار دهید: لیر به همراه داشته باشید. اگر لیر ترکیه ندارید، حتما در فرودگاه آن را تهیه کنید و مقداری پول نقد به همراه داشته باشید. اسکناس‌های درشت کار شما را برای حمل و نقل راه نمی‌اندازند پس پول خُرد به همراه داشته باشید. یک استانبول‌كارت تهیه كنید. اگر قصد استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را دارید، حتما در فرودگاه، یک استانبول‌کارت تهیه و آن را به میزان کافی شارژ کنید. استفاده از کارت نه تنها هزینه‌های تان را کاهش می دهد بلکه این روزها در بیشتر خطوط حمل و نقل عمومی نیز اجباری ست. برای به دست آوردن اطلاعات دقیق در مورد این کارت، مطلب استانبول کارت را بخوانید. مطالب مرتبط استانبول کارت | قیمت و راهنمای خرید راهنمای حمل و نقل عمومی استانبول آدرس هتل را روی کاغذ یادداشت کنید.

موقعیت مکانی

مجموع قیمت

2.500.000تومان

هتل های مشابه

هتل های همین سبک را با هم مقایسه کنید

هتل کراون پلازا ریپابلیک (Crowne Plaza Republique)

بهمن 1400

هتل مُوِنپیک بیروت

مرداد 1400

هتل کمپینسکی سامرلند بیروت

مرداد 1400