سفر به کانادا, راهنمای سفر به کشور کانادا
کانادا-دیدنی های تور کانادا گردشگری لوکس هزینه سفر
  • ۶ آذر ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 48
  • لایک:

پیشرفت و توسعه­ ای که کشور کانادا طی سال­های اخیر به دست آورده به همراه برخورداری از زندگی باکیفیت بالا باعث شده افراد بسیاری از کشورهای مختلف درپی سفر به این کشور و زندگی باشند. برخی از افراد نیز صرفا جهت مسافرت این کشور توسعه یافته را انتخاب می­کنند. در ادامه چند نکته کوتاه را درخصوص سفر به کشور کانادا عنوان خواهیم کرد تا علاقه ­مندان بتوانند با آشنایی بیشتری نسبت به این کشور اقدامات سفر خود را انجام دهند.

کانادا به­ عنوان کشوری شناخته می­شود که دارای جاذبه­ های گردشگری و طبیعی مختلف و فوق­ العاده ­ای بوده و تمامی افراد با هرسلیقه ­ای می­توانند این کشور را برای سفر خود انتخاب کنند. پیش از هراقدامی افراد باید با هزینه اقامت و غذا در کانادا آشنا شوند و باتوجه به شرایطی که عنوان می­شود سفر خود را آغاز نمایند.

کانادا
کانادا

هزینه ­ای که برای اقامت در کانادا باید پرداخت شود باتوجه به شهر موردنظر تعیین خواهد شد. به طور میانگین افراد چنانچه هاستلی را برای اقامت خود انتخاب کرده باشند باید بابت هرشب مبلغ 30 دلار کانادا را بپردازند. این درحالی است که هزینه اقامت در هتل­ های ارزان قیمت بیشتر بوده و از قیمت پایه شبی 65 دلار آغاز می­شود.

هزینه غذا در کانادا

از دیگر مواردی که افراد در طول سفر به کانادا باید در نظر داشته باشند هزینه غذا در این کشور است. میل کردن غذا در کافه ­ها و یا پخت و پز توسط شخص باعث می­شود هزینه کمتری پرداخت شود. افرادی که تمایل دارند غذای خود را در رستوران­ های این کشور میل کنند باید برای هر وعده غذایی مبلغی در حدود 20 تا 34 دلار را درنظر داشته باشند. البته انتخاب فست­ فودها و غذاهایی که قیمت کمتری دارند به­ عنوان گزینه ­ای مناسب درنظر گرفته می­شوند. چنانچه فرد تمایل داشته باشد که مواد غذایی را خریداری کرده و آشپزی کند باید برای هرهفته مبلغ 50 تا 100 دلار را درنظر داشته باشد.

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *