رستوران های شهر رشت

معرفی چند مورد از رستوران های شهر رشت

رستوران رازقی از رستوران های رشت

در لیست رستوران های شهر رشت یکی از پرجاذبه ترین و جذاب ترین شهر های ایران می توان به رستوران های شناخته شده ای همچون محرم، شورکولی و همچنین ترنگ طلایی اشاره داشت. در تمامی رستوران های این شهر غذاهای خوش مزه محلی و ترشیجات و زیتون پرورده سرو می شود.

شهر رشت دارای رستوران های مختلفی است که می توان بهترین غذاهای محلی این شهر را در آن ها سفارش داد. یکی از رستوران های شهر رشت رازقی نام دارد که در سفر به این شهر توصیه می کنیم یکی از وعده های غذایی خود را در آن تجربه کنید. رستوران رازقی را می توان یکی از محبوب ترین رستوران های این شهر معرفی کرد چرا که در سال 1395 کیفیت غذاهای این رستوران مورد تایید قرار گرفته است.

سه وعده روزانه خود را می توانید در این رستوران سپری کنید. منوی صبحانه، ناهار و شام در رستوران رازقی از غذاهای ایرانی و فرنگی تشکیل شده است. دسر و انواع شیرینی نیز در این رستوران قابل سفارش دادن می باشد. انواع کباب، ماهی و غذاهای محلی از جمله فسنجان رشتی را می توان در رستوران رازقی از رستوران های رشت سفارش داد و نوش جان نمود.

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید.

بلیط هواپیما کیش

رستوران های شهر رشت

رستوران شورکولی از رستوران های شهر رشت

شورکولی نام یکی از رستوران های رشت می باشد که به مانند رستوران رازقی در سال 1395 جزء بهترین رستوران های این شهر شناخته شده است. نام این رستوران از نام نوعی ماهی با نام کولی الهام گرفته شده که بانوان شمالی آن را به صورت شور طبخ می کنند و آن را با نام شورکولی می خوانند. در این رستوران می توان انواع مختلفی از غذاهای محلی رشت از جمله کباب، مرغ ترش و خورشت آلو را سفارش داد.

 از دیگر ویژگی های رستوران خوشنام شورکولی دکوراسیون و فضای زیبای بیرون آن است که سنگ فرشی از گل های زیبا و رنگارنگ را در خود جای داده است. این رستوران گزینه مناسبی برای سرو غذاهای مختلف ایرانی است بنابراین توصیه می کنیم در میان دیگر رستوران های شهر رشت این گزینه را نیز مورد بررسی قرار دهید.

بلیط هواپیما چارتر

رستوران های شهر رشت

رستوران محرم از رستوران های رشت

در شهر رشت رستوران و کبابی های مختلفی وجود دارد اما تعداد کمی از آن ها مورد توجه و رضایت مشتریان قرار گرفته اند. در معرفی بهترین رستوران های رشت می توان به نام رستوران محرم نیز اشاره کرد. این رستوران نیز دارای منوی غذایی مناسبی برای سه وعده صبحانه، ناهار و شام می باشد. در این رستوران در کنار انواع کباب، ماهی و غذاهای خوشمزه محلی می توانید به سفارش انواع ترشیجات نیز اقدام کنید و غذای خود را با آن ها نوش جان نمایید.

نکته مهم در رابطه با رستوران محرم برخورد مناسب و عالی کارکنان آن با مشتریان و مراجعه کنندگان می باشد. این موضوع تأثیر به سزایی در رضایتمندی مشتریان و مسافران این شهر خواهد داشت هر چند نباید از کیفیت غذاهای مختلف این رستوران که جزء بهترین رستوران های شهر رشت شناخته می شود، غافل شد.

ویزای کانادا

رستوران های  رشت

رستوران ترنگ طلایی از رستوران های رشت

اگر عاشق غذاهای محلی از جمله پلو کباب رشتی، چلو کباب کوبیده، کباب چنجه، چلو کباب شیشلیک، کته کباب و جوجه کباب هستید توصیه می کنیم در سفر به شهر رشت به رستوران خوش آوازه ترنگ طلایی نیز مراجعه نمایید. این رستوران دارای فضای ساده و دلنشینی است و این موضوع برای بسیاری از افراد که به دنبال فضایی دنج و آرام می گردند تا غذای خود را میل کنند بهترین فرصت محسوب می شود.

 در این رستوران در کنار غذاهای محلی می توان از مخلفات خوش مزه دیگری نیز استفاده نمود. زیتون پرورده های خوشمزه، انواع ماست بورانی، چکیده، محلی و همچنین سیرترشی را می توان از رستوران ترنگ طلایی سفارش داد. این رستوران از ده صبح تا یازده شب دایر است و می توان در کنار خانواده از غذاهای خوشمزه و محلی آن لذت برد.

restaurant.rasht

رستوران سینی پر گیلانیان از رستوران های شهر رشت

رستوران های رشت در نقاط مختلف این شهر هر روزه از ساعات اولیه صبح تا ساعات پایانی شب دایر هستند و عزیزان می توانند بهترین غذاهای شمالی را در این مکان ها سفارش داده و نوش جان نمایند. رستوران سینی پر گیلانیان از دیگر رستوران های شهر رشت شناخته می شود که می توان غذا را در زیر آلاچیق های فضای باز آن نوش جان نمود.

در این رستوران بوفه های مختلفی از جمله بوفه رستوران، میوه، دسر و پاستیل را می توان مشاهده نمود و براساس ذائقه خود یکی از موارد ذکر شده را سفارش داد. در رستوران سینی پر گیلانیان یک مزیت مهم به چشم می خورد و آن پخش زنده موسیقی است که لذت خوردن غذای محلی را دوبرابر می کند.

نظرات کاربران