جاذبه های اصیل کبک قدیمی

معرفی جاذبه های کبک قدیمی

“کبک قدیمی” از شهرهای زیبای کاناداست.  با قدم زدن در کوچه های قدیمی آن حس حضور در گذشته و در میان شهرهای اروپایی پیدا می کنید. اگر به مشاهده میراث اصیل فرانسوی علاقمند هستید، حتما سری به کبک قدیمی بزنید. این شهر در گذشته به آمریکای شمالی تعلق داشته است. از همین رو کماکان میراث اصیلی که به فرانسه تعلق داشته است در آن دیده می شود.اگر به جاذبه های کبک قدیمی علاقمند باشید، حتما می دانید که نام کبک قدیمی در میان برترین جاذبه ها و دیدنی های جهان می درخشد.

لازم است بدانید که نام این شهر اصیل در میان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. همان طور که گفتیم، برای بازدید از کبک قدیمی باید به کانادا سفر کنید. پس از حضور در شهر متوجه می شوید که این منطقه به بخشهای بالای شهر و پایین شهر تقسیم شده است. اگر به تاریخ علاقمند باشید، حتما از قدم زدن در خیابان های کبک قدیمی حسابی ذوق زده می شوید.

جاذبه های کبک قدیمی

شهر کبک قدیمی از گذشته تا امروز

کبک قدیم این گنجینه عظیم و ارزشمند در دوران استعمار اروپا در خاک کانادا برپا شد. در قرن 17 میلادی “ساموئل دو شامپلن” به بنای شهر کبک پرداخت. پس از این اقدام، رفته رفته استحکامات، ساختمان ها، برج ها و دیوارهای سنگی تازه تری در شهر دیده شد.  دور تا دور شهر به وسیله  استحکامات پوشانده شد تا در جنگ ها به خوبی از شهر محافظت شود.  هم اینک این شهر به یک جاذبه با اصالت تبدیل شده است.

سفر به کبک قدیم

اگر تصمیم دارید از کبک قدیم دیدن کنید، باید به شهر کبک سفر کنید. زیرا این منطقه در حال حاضر بخشی از شهر است. از ویژگی های خوب شهر کبک می توان به فرودگاه و خطر ریلی اش اشاره کرد. از طریق این دو راه ارتباطی می توانید به کشورها و شهرهای مختلف دیگر سفر کنید.

یادتان باشد برای بازدید از کبک قدیمی، این میراث ارزشمند باید خودتان را برای یک پیاده روی حسابی آماده کنید! کبک قدیم به گونه ای طراحی شده است که فقط میتوان در معابر آن پیاده روی کرد. البته اگر به پیاده روی علاقه ای ندارید، می توانید روی وسایل حمل و نقل ویژه منطقه حساب کنید. ماشین های فانتزی و با مزه ای که گردشگران را در بالا و پایین شهر جابه جا می کنند.

مطمئن باشید با قدم زدن در میان کوچه های باریک سنگ فرش شده شهر حسابی بر سر ذوق خواهید آمد. البته علاوه بر شما گردشگران زیادی در کوچه ها در حال پیاده روی هستند.

آشنایی با جاذبه های کبک قدیمی

اگر تمایل داشته باشید در میان زیبایی های شهر دوچرخه سواری کنید، باید به “پارک دشت آبراهام” بروید. گشت و گذار در میان زیبایی های شهر یک حس تازه و منحصر به فرد را در دلتان زنده خواهد کرد.

اگر اسکی باز هستید، می توانید در زمستان به این شهر سفر کنید. در فصل سرما و یخبندان امکان اسکی برای گردشگران و بومیان فراهم شده است.

زمان مناسب برای سفر به شهر کبک

اینکه چه زمانی به شهر کبک سفر کنید، به سلیقه و خواسته شما باز می گردد. اگر دوست دارید که در تفریحات و ورزش های زمستانی حضور داشته باشید، بهترین زمان سفر فوریه خواهد بود. در این زمان می توانید در جشنواره ها، فستیوال های زمستانی و هیجانات شهر شرکت کنید. در این فصل خوراکی ها و نوشیدنی های متنوع و خوشمزه ای در خیابان ها به عابرین عرضه می شود.

اگر علاقه ای به فصول سرد ندارید، پیشنهاد می کنیم در ماه جولای به کبک قدیمی سفر کنید. در این زمان  فستیوال تابستانی هیجان انگیزی در شهر برپا می شود. عموما گردشگران و بومیان منطقه دراین فستیوال شرکت می کنند و بر شور آن می افزایند.

در تور کانادا دلتابان از جاذبه های شهر کبک قدیم دیدن نمایید.

برای اطلاع بیشتر در خصوص ویزای و وقت سفارت کانادا به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران