جاذبه های دیدنی شهر مونترال

جاذبه های دیدنی شهر مونترال کانادا

جاذبه های دیدنی شهر مونترال

جاذبه های دیدنی شهر مونترال از مقاصد توریستی کانادا به شمار می آیند. مونترال یکی از مهم ترین و بزرگ ترین شهرهای کانادا محسوب می شود. این شهر علاوه بر اهمیت تجاری دارای بافت تاریخی و آثار فرهنگی است. برخی از آتار تاریخی مونترال جزء میراث فرهنگی آمریکای شمالی محسوب می شوند. در اینجا قصد داریم دیدنی های مونترال را شرح دهیم.

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید.

تور ارمنستان ارزان

Old Montreal

 

 

کلیسای نوتردام

کلیسای نوتردام در بخش قدیمی مونترال قرار دارد. معماری داخلی این بنا از جاذبه های دیدنی شهر مونترال است. سبک نمای کلیسا گوتیک است. نمای ظاهری کلیسا جذابیتی ندارد. اما معماری قرون وسطایی داخل کلیسا با شیشه های پر از نقش جالب است. 

ویزای کانادا

موزه هنرهای زیبای مونترال

موزه هنرهای زیبای مونترال تضاد زیبای مدرنیته، پست مدرن و هنر کلاسیک است. در این موزه آثار انتزاعی و کلاسیک هم زیستی مسالمت آمیزی را به تصویر می کشند. این موزه مقصد بسیاری از هنر دوستان جهان است. آثار پیکاسو، هنرمندان آفریقایی و نارنجک چوبی بیشتری بازدید را دارند.

کلیسای سنت پاتریک

کلیسای سنت پاتریک، نماد صلح و دوستی، از جاذبه های دیدنی مونترال است. سنت پاتریک مبلغ مسیحیت در ایرلند بود. او از شبدر در سخنرانی هایش استفاده می کرد. شبدر سبز رنگ نماد ملت ایرلند است. 17مارث روز سنت پاتریک در آمریکا است. در این روز کشورهای مسیحی جشن می گیرند. لباس سبز رنگ و نوشیدنی سبز رنگ از آیین های این مراسم است.

منطقه چند ملیتی مونترال

منطقه چند ملیتی مونترال از جاذبه های دیدنی کاناداست. فضای این منطقه هنری است. نقاشی های هنرمندان خیابانی روی دیوارها جذابیت خاصی دارد. 

باغ وحش اکو موزه مونترال

باغ وحش اکو موزه مونترال جذابیت خاصی برای دوست داران طبیعت دارد. اینجا یک موزه زنده و طبیعی است. انواع جانوران و پرندگان در اکو موزه طبیعی دیده می شود. این موزه مورد علاقه گردشگران کودک و نوجوان است.

گوی فلزی نماد شهر مونترال

گوی فلزی نماد شهر مونترال نماد زمین پاک است. حفاظت از زمین وظیفه همه انسان ها است. نمایشگاه زمین و دوچرخه سواری در فضای سبز از جذابیت های این منطقه است.

برج شهر مونترال

برج شهر مونترال بلندترین برج شیب دار جهان است. این برج در پارک المپیک بنا شده است. پارک المپیک از جاذبه های مونترال محسوب می شود. المپیک 1976 در این پارک برگزار شده است.

پارک مونت رویال

پارک مونت رویال از جاذبه های دیدنی شهر مونترال است. طراح این پارک فردریک اولمستد است. مونت رویال منطقه حفاظت شده مونترال است. درختان رنگارنگ و مناظر زیبای این پارک خاطره انگیز است. گونه های حیوانات و پرندگان در این پارک زندگی می کنند. اسکیت، قایق رانی و دوچرخه سواری از فعالیت های تفریحی این منطقه است.

وقت سفارت کانادا

مونترال قدیم

مونترال قدیم در جنوب جزیره مونترال در رودخانه سن لارنس  قرار دارد. در این بخش بناهای قرن هجدهمی می بینیم. خیابان های مونترال قدیم باریک و سنگفرش هستند. در تابستان موسیقی خیابانی مونترال دیدنی است. مرکز علمی مونترال در این قسمت واقع شده. نمایشگاه های کودک و نوجوان از رویدادهای فرهنگی در مونترال قدیم است. بازار قدیمی مونترال از مقاصد گردشگران است. نام این بازار 150 ساله بن سکوقو است. کاخ های قدیمی شاتو رامزی در این منطقه برای گردشگران جذاب هستند.

کلیسای سن ژوزف

کلیسای سن ژوزف متعلق به اوایل قرن بیستم است. این کلیسا در دامنه کوه مونت رویال بنا شده است. قسمتی از فیلم مشهور مسیح مونترال در این کلیسا ساخته شده است. گردشگران با بالا رفتن از تپه نمای زیبای کلیسا را تماشا می کنند.

خیابان سن کاترین مونترال

خیابان سن کاترین مونرال 200 سال قدمت دارد. این خیابان از مقاصد گردشگری و جاذبه های دیدنی شهر مونترال محسوب می شود. برندهای معروف جهان در این خیابان حضور دارند. مراکز خرید زیرزمینی برای زمستان دیدنی هستند. در ماه جولای حراج خیابانی بزرگ مونترال در این مکان آغاز می شود. این حراج یک هفته ای گردشگران زیادی را جذب می کند. اجرای برنامه ها و تفریحات خیابانی از سرگرمی های این حراج بزرگ است. این حراج یکی از بهترین جشنواره های مونترال است.

تور ترکیه ارزان

تور لحظه آخری دبی

 

نظرات کاربران