آشنایی با بخش قدیمی مونترال

آشنایی با بخش قدیمی مونترال

آشنایی با بخش قدیمی مونترال

مونترال کانادا یکی از مهم ترین شهرهای کانادا است. آب و هوای این شهر طوری است که تنها در نیمه اول سال می توان از آن بازدید کرد. آن را از دیدنی ترین شهرهای کانادا می دانند. این شهر در استان کبک قرار دارد. شهر مونترال به چند ناحیه تقسیم می شود که قدیمی ترین آن به بخش قدیمی مونترال یا شهر وی یو معروف است. برای آشنایی با بخش قدیمی مونترال با همراه باشید.

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید.

خرید پرواز چارتر

آشنایی با بخش قدیمی مونترال با قدم زدن در محله تاریخی

بخش قدیمی مونترال قسمتی از شهر است که بیشتر از هر جای دیگری حال و هوای اروپای قدیم در آن احساس می شود. به خصوص محله سنت دنیس که مانند کرانه سمت چپ شهر پاریس است. برخی از ساختمان های این بخش به دوره فرانسه نو در سال های 1534 تا 1763 بر می گردد. این منطقه باستانی جاذبه های بسیاری دارد.

این منطقه دارای ساختمان های متعلق به قرن هفدهم، هجدهم و نوزدهم است که به زیبایی در کنار هم قرار دارند. این بخش در طی تاریخ بارها بازسازی شده است و هر ساله گردشگران بسیاری برای تماشای آن می آیند.

بهترین راه آشنایی با بخش قدیمی مونترال قدم زدن در این منطقه است. آثار تاریخی و بناهای با عظمت در نزدیک هم واقع شده اند. در طول یک روز می توانید از این ناحیه با حوصله دیدن کنید. علاوه بر بناهای تاریخی، مراکز خرید، گالری های هنری و رستوران های لوکس نیز پذیرای گردشگران هستند. برخی از مکان های دیدنی بخش قدیمی مونترال در ادامه آورده شده اند.

 شروع آشنایی با بخش قدیمی مونترال با کلیسای نوتردام 

آشنایی با بخش قدیمی مونترال از قدیمی ترین کلیسای کاتولیک که در میدان پلاس دارم واقع شده است شروع می شود. برای آشنایی با بخش قدیمی مونترال می توانید از این کلیسا دیدن کنید. این کلیسای زیبا در سال 1656 بنا شده و از ساختمان های کم نظیر در شهر است. برج های دوقلوی کلیسا بسیار با ابهت هستند. تزئیات درون کلیسا نیز هوش از سر بازدیدکنندگان می برند. منبت کاری های این کلیسا اثر هنرمند فقید آن دوره ویکتور بورگو است. نقاشی های روی شیشه نیز تماشاگه تاریخ شهر است.

تور ترکیه ارزان

آشنایی با بخش قدیمی مونترال

میدان ژاک کارتیه

باغ های میدان ژاک کارتیه از بندر قدیم تا خیابان نوتردام در بخش قدیم واقع شده اند. این محله به پاتوق هنرمندان و فروشندگان آثار هنری و صنایع دستی تبدیل شده است. این میدان به وجود کافه ها و ساختمان های قدیمیش شهرت دارد. جاذبه های گردشگری و دیدنی های بسیاری مانند تالار شهر، کاخ دادگستری و ساختمان موزه شاتو رمزی در نزدیکی این میدان قرار دارند.  

میدان پلاس دارم

این میدان از میدان های شلوغ شهر است. یکی دیگر از مکان هایی است که دیدار از آن برای آشنایی با بخش قدیمی مونترال توصیه می شود. میدان پلاس دارم محل تجمع گردشگران و اهالی شهر است. مکان مناسبی برای آشنایی گردشگران با فرهنگ مردمان این بخش است. برج های دوقلوی کلیسای نوتردام در بخش عمومی میدان است. مدرسه علوم سن سولیپس که در سال 1685 بنا شده نیز در کنار کلیسا قرار دارد. بانک تاریخی مونترال و موزه نیز در کنار هم بخش دیگری از میدان را اشغال کرده اند. در غرب میدان نیز مرکز کنفرانس مونترال به چشم می خورد. این بنا در سال 1983 بر روی بزرگراه ویل ماری ساخته شده است. این ساختمان بیشتر از هر چیز با دیوارهای شیشه ای رنگارنگش شناخته می شود.

تور ارمنستان ارزان

خیابان سن پل

خیابان سن پل نیز یکی از جاهایی است که برای آشنایی با بخش قدیمی مونترال می توانید به آن جا بروید. این خیابان قدیمی ترین خیابان شهر است. خیابان سن پل در سال 1672 به عنوان یک گذرگاه بنا شده است. اما امروزه محل تفریح و گشت و گذار گردشگران است که برای تماشای خیابان و بازارهای شهر به آن جا می آیند.

برای در یافت اطلاعات بیشتر در خصوص ویزا و … به لینک های زیر مراجعه بفرمایید:

نظرات کاربران