معروف ترین ایرلاین مادرید
26 آذر 1397
ایرلاین ها

معروف ترین ایرلاین مادرید را بشناسید

معروف ترین ایرلاین مادرید، ایبریا

مادرید یکی از بهترین شهر های کشور اسپانیا است و تعداد زیادی از ایرلاین های مختلف به مقصد این شهر پرواز دارند. همچنین خود شهر مادرید نیز از سیستم هوایی خوب و ایرلاین های مختلفی برخوردار می باشد. معروف ترین ایرلاین مادرید، ایرلاین ایبریا می باشد. با دلتابان باشید تا بیشتر درباره معروف ترین ایرلاین مادرید بدانید. 

این ایرلاین هوایی در سال 1927 پایه گذاری شد و مقر اصلی آن شهر مادرید می باشد. در واقع این ایرلاین علاوه بر معروف ترین ایرلاین مادرید یک ایرلاین بین المللی نیز می باشد که مرکز سرویس دهی آن فرودگاه باراخاس مادرید است. در واقع گروه ایبریا از تعداد زیر گروه های زیادی در صنعت هوایی تشکیل شده است و از همین رو توانسته به بزرگترین ایرلاین های مادرید تبدیل شود. در هشتم آپریل 2010 بیریتیش ایرویز و ایبریا با هم توافق نامه ای در جهت همکاری و تلفیق دو ایرلاین امضا کرده اند. بر اساس این توافق این دو ایرلاین گروه بزرگی به نام گروه بین المللی ایرلاین ها در سال 2011 تاسیس شد.

 

airline

 

تاریخچه ایبریا ایرلاین

بی دلیل این شرکت به معروف ترین ایرلاین مادرید تبدیل نشده است. در واقع تاسیس این ایرلاین به 1927 باز می گردد. در ابتدا اسپانسر اصلی این ایرلاین دولت اسپانیا بود. اولین پرواز های این ایرلاین نیز بین مادرید تا بارسلون بوده است. در زمان جنگ جهانی یعنی در حدود سال 1937 نیز به یک پایگاه نظامی برای حمل نفرات جنگی و تسلیحات به کار گرفته می شده است.

از دهه 1990 نیز شروع گسترش معروف ترین ایرلاین مادرید یعنی ایبریا به حساب می آمده است. در ابتدا ایبریا اقدام به خرید پرچم آمریکا لاتین نمود و آن را به لوگو خود اضافه نمود. دلیل این کار نیز کنترل بر بازار هوایی آمریکا لاتین و تبدیل شدن به یکی از بزرگترین ایرلاین های جهان بوده است.

 

معروف ترین ایرلاین مادرید

 

خدمات پروازی ایبریا

پرواز های این ایرلاین همگی توسط ایرباس انجام می شود. یکی از دلایلی که این ایرلاین را به معروف ترین ایرلاین مادرید تبدیل کرده است تعداد هواپیماهای آن و خدماتی است که می توان دارائه دهد. این ایرلاین دارای پانزده ایرباس ای 319 و شانزده ایرباس ای 320 البته تعداد آنها تنها به اینجا ختم نمی شود. در کل این ایرلاین دارای 85 ایرباس می شود و برای سال های جدید و گسترش کاری شان نیز تعداد 33 ایرباس دیگر سفارش داده اند. که قرار است به ناوگان هوایی شان اضافه شود.

 

کلاس های پروازی معروف ترین ایرلاین مادرید ؛ایبریا

تمام هواپیماهای این شرکت و تمام پرواز های آن ها از دو کلاس مختلف کاری و اقتصادی می باشند. ایبریا در واقع آخرین بازمانده از نسل پروازهایی است که به صورت تک نفره و اختصاصی صفحه نمایش در اختیار مسافران قرار می دهند. نوع کلاس کاری این ایرلاین تقریبا با بخش اقتصادی آن تفاوت چندانی ندارد. این نوع کلاس پروازی در داخل اسپانیا و پرواز های اروپا را پوشش می دهد. در این بخش شما می توانید به خدماتی نظیر نیرو امنیتی، حمل چمدان و دسترسی به سالن می باشد. پرواز های این شرکت با کلاس اقتصادی به نقاط مختلفی از آمریکا لاتین و اروپا می باشد. اسنک و غذایی که در این کلاس ارائه می شود متفاوت از کلاس کاری و تجاری در همین نوع پرواز ها است.

 

معروف ترین ایرلاین مادرید

 

نظرات کاربران درباره این ایرلاین

افرادی که تاکنون با این ایرلاین پرواز کرده اند نظرهای مختلفی را در سایت های مسافرتی به اشتراک گذاشته اند که تعدادی از آنها ر ا در ادامه برای شما می آوریم تا بیشتر به شما در انتخاب این ایرلاین به عنوان معروف ترین ایرلاین مادرید برای پرواز هایی از مادرید به سایر نقاط جهان کمک نماید. یکی از مسافران پرواز های این ایرلاین که معروف ترین ایرلاین مادرید است این چنین  گفته است که: صندلی ها خوب بودند ولی بای افراد بلند قد و بالای 170 سانتی متری نشستن در این نوع صندلی ها سخت می باشد چون فاصله تا قسمت جلویی بسیار کم می باشد. درباره غذاهایی که در این ایرلاین سرو می شود نیز می توان گفت که خوشمزه هستند.

برخی دیگر از مسافران که در سایت های مختلف رزرو بلیط نظر خود را گذاشته اند گفته اند که این ایرلاین خدمات خوبی به مسافران ارائه نمی کند برای نمونه شخصی گفته است که: از یک ماه قبل از زمان پرواز اقدام به کنسل کردن بلیط هایمان کرده ایم ولی جواب درستی از مسئولین این ایرلاین که معروف ترین ایرلاین مادرید است نگرفتیم و نتوانستیم پول خود را پس بگیریم. همچنین نظرات مثبت نیز کم نیستند. پس اگر قصد کنسل کردن ندارید و یا فرد قد بلندی نیستید مطمئنا می توانید با خیالی آسوده از ایبریا که معروف ترین ایرلاین مادرید است اقدام به رزرو بلیط به هر جای اروپا و آمریکا که خواستید بکنید و یک سفر خوب را تجربه کنید.

 

معروف ترین ایرلاین مادرید

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران