تفریحات هوایی جزایر قناری

معرفی تفریحات هوایی جزایر قناری 

قبل از پرداختن به تفریحات هوایی جزایر قناری، اجازه بدهید آشنایی مختصری در مورد خود جزایر قناری داشته باشیم.
جزایر قناری کجاست؟ جزایر قناری مجموعه ای از جزیره های اسپانیا است. این جزایر در شمال غرب آفریقا قرار دارند. جزیره هایی ناهموار آتشفشانی  که به خاطر شن های سیاه و سفید سواحلش معروف هستند. تنریف یا Tenerife اسم بزرگترین جزیره در جزایر قناری است. جزیره تنریف میزبان بزرگترین کارناوال های کشور می باشد. و جزء بهترین جزیره های قناری برای زندگی شبانه است. از دیگر زیباترین جزیره های قناری می توان به Gran canaria،Lanzarote ،Fuerteventure، La Gomera، La Palma اشاره کرد. هر کدام از این جزیره ها به خاطر ویژگی منحصر به فردی مانند ساحل، شنا، مکان خانوادگی و … معروف هستند اما پرطرفدارترین آن ها ما بین گردشگران جزیره تنریف می باشد. جزیره تنریف و Gran Canaria مرکز بیشتر تفریحات هوایی جزایر قناری می باشند.

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور لحظه آخری دبی هم میتواند پیشنهاد خوبی برای شما باشند. این تور پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه است و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور  جذاب سفر کنید.

جاهایی که در جزایر قناری باید آنها را ببینیم.

در جزایر قناری تفریحات متنوعی وجود دارد از سواحل زیبایش با ماسه های سیاه و سفید گرفته تا پارک های آبی و فستیوال ها و غیره. ما در این متن می خواهیم شما را با جذاب ترین و مهیج ترین تفریحات هوایی جزایر قناری آشنا کنیم.

جاهایی که در جزایر قناری باید آنها را ببینیم.

وقتی به اسپانیا سفر کردید به این مکان ها سر بزنید و تفریحات هوایی جزایر قناری را از دست ندهید.

خرید بلیط ماهان

1-پاراگلایدر

 پاراگلایدر از مهیج ترین تفریحات هوایی جزایر قناری است. پاراگلایدر بر فراز جزایر قناری شاید هیجان انگیزترین کاری باشد که بخواهید انجام دهید. جذاب ترین پرواز از فراز بالاترین قله تا زیباترین سواحل تنها در جزایر قناری اتفاق میافتد. کوهها، دره ها و قله های هر 7 جزیره، منظره زیبایی را برای پرواز کننده خلق می کنند. حضور بادهای ثابت، شرایط ایمنی را برای لذت بردن از پرواز مهیا می کند. جزیره تنریف برای این کار پرطرفدارترین مکان است. این جزیره مرکز تعدادی از بهترین منطقه ها برای پاراگلایدر در میان جزایر قناری می باشد.

پاراگلایدر از تفریحات جزایر قناری

هر روز تعداد زیادی مردم از کوههای Adeje’s فرود می آیند. در تنریف محبوب ترین نقطه برای فرود Taucho است ولی بیشتر به پاراگلایدر های با تجربه توصیه می شود. مکان دیگر برای تفریحات هوایی جزایر قناری، پرواز از بالای La Corona در شمال تنریف می باشد. پرواز از ارتفاع 785 متر بالای سطح دریا اتفاق می افتد و با گشتن روی ساحل El Socorro روی شن های سیاه و نرم فرود می آید. تنریف به عنوان مرکز فستیوال و پروازهای رایگان به مدت چند سال انتخاب شده بود. تفریحات هوایی جزایر قناری در تنریف بیش از 40 مکان برای پاراگلایدرها ارائه می دهد. بنابراین در اینجا حتما یک پرواز مناسب برای خود خواهید یافت.جزایر دیگری همچون La Palma، Lanzarote ، Gran canaria و Fuerteventure مکان هایی زیادی برای لذت بردن از پاراگلایدر دارند.

2-پرش بانجی یا Bungee Jumping 

 از دیگر تفریحات دریایی جزایر قناری با آدرنالین و امنیت بالا می توان پرش بانجی را نام برد. یک، دو، سه. بپر! آدرنالین و مهارت های پرش خود را در تفریحات هوایی جزایر قناری امتحان کنید. جزیره La Palma بیش از 15 سال است این پرش را برای مردم ارائه می دهد. مردم این تفریح هوایی را برای هر آدم ماجراجویی پیشنهاد می کنند.

-پرش بانجی یا Bungee Jumping 

به خاطر تقاضای زیاد، در جزیره Gran Canaria هم سکوی پرش بانجی ایجاد شده است. در این پرش پاها و کمر شما از طریق کابلی به بالای پل وصل است و شما تنها با ترس فرود مواجه می شوید تا وقتی که دوباره به بالا برگردید. کار آسانی است، تنها سرگرمی و آدرنالین خالص است.

3-زیپ لاین Zip line از جالب ترین تفریحات هوایی جزایر قناری

زیپ لاین از تفریحات هیجان انگیز پرطرفدار است. یکی از زیپ لاین های مهیج جزایر قناری در پارک Forestal تنریف قرار دارد. یک پارک ماجراجویانه که مانند تارزان از نردبان های طنابی بالا می روید و سپس از طریق زیپ لاین سر می خورید. به مدت 2 تا 4 ساعت در این پارک می توانید لذت ببرید.

زیپ لاین Zip line از جالب ترین تفریحات هوایی جزایر قناری

برای استفاده از این تفریح هیچ تجربه و مهارت خاصی لازم نیست. تنها علاقه به خوشگذرانی و ماجراجویی کافی است. قبلا باید در این پارک بلیط تهیه کنید و بعد از تمرین مختصر بازی شروع می شود. قبل از رفتن حتما از وضعیت هوا اطلاع داشته باشید و لباس مناسب بپوشید.

4-بالن سواری از دیگر تفریحات هوایی جزایر قناری

اگر دوست دارید بر روی جزیره ها بالن سواری کنید، Gran Canaria این امکان را برای شما خلق می کند. بالن سواری نسبت به دیگر تفریحات هوایی جزایر قناری هیجان کمتری دارد ولی برای سفر کردن بالای جزیره ها و لذت بردن از منظره جزایر گزینه خوبی است.

بالن سواری بر فراز جزیره Gran Canaria ایده خوبی برای جشن های تولد، سرگرمی، عروسی و کادو های ویژه است.

5-پرواز با هواپیمای میکرولایت

از جالب ترین تفریحات هوایی جزایر قناری پرواز با این هواپیماهای معروف به میکرو لایت یا اولترا لایت است. این هواپیماها دو سرنشین دارند و سبک می باشند. با پرواز کردن با این هواپیماها در ارتفاعات پایین از چشم انداز زیبای جزیره ها لذت خواهید برد.

برای سفر با این هواپیما می توانید به جزیره Gran Canaria بروید. پرواز با این هواپیما از جمله تفریحات هوایی جزایر قناری است که به هر کسی پیشنهاد می شود.

6-Parasailing 

در پاراسیلینگ یا Parasailing شما سوار یک بالن می شوید. این بالن با طناب به قایق موتوری وصل است و بدین ترتیب می توانید لذت یک سفر دریایی و هوایی را تجربه کنید. این بالن ها تک سرنشین یا دو سرنشین هستند و حتی بالن های سه نفری هم موجود هستند.

ارتفاع پرواز با این بالن ها به اندازه 150 متر از سطح دریاست. با پرواز پاراسیلینگ تمام حس های ترس و صلح، آزادی، امنیت و آسیب پذیری را در یکجا و یک زمان احساس خواهید کرد. از آفتاب و نسیم دریا لذت فراوانی خواهید برد! برای تجربه این تفریح هوایی جزایر قناری باید به Gran Canaria سفر کنید.

7-پرواز با ایرکرفت Aircraft در جزایر قناری

ایرکرفت نوعی هواپیمای سبک است. در جزیره Gran Canaria می توانید سوار این هواپیمای شبیههلیکوپتر شوید. همچنین این هواپیما تا حدودی هم شبیه هواپیماهای میکرولایت است. تورهای متفاوتی برای پرواز موجود هستند. یکی از این تورها به نام مسیر نارنجی است. زمان پیمایش آن کوتاه و به مدت 20 دقیقه است اما از چشم انداز جزایر قناری لذت خواهید برد. تور بعدی، مسیر سبز و آبی نام دارد.

مدت این پرواز 45 دقیقه است. در مدت این سفر، جزایر قناری را مانند پرنده ها کاملا خواهید شناخت. مسیر سوم به نام مسیر قرمز به مدت 80 دقیقه می باشد. در این سفر کل جزیره از جنوب تا شمال با جزئیات بیشتر برایتان نمایان خواهد شد. چهارمین تور به نام پرواز یک روزه است. در این پرواز 45 دقیقه درس تئوری روی زمین خواهیم داشت و سپس 50 دقیقه تمرین عملی در آسمان را تجربه می کنید. در نتیجه می توانید کنترل هواپیما را به دست بگیرید. تفریحات هوایی جزایر قناری بیشمار است اما پرواز با این هواپیما را فراموش نکنید.

8- Parachuting 

بیشتر مردم از شیرجه زدن می ترسند. ولی زیاد هم ترسناک نیست بعد از شیرجه زدن احساس می کنید قبلا هم در آسمان پرواز کرده اید. ابتدا سوار هواپیما می شوید. سپس از بلندترین نقطه به بیرون شیرجه می زنید. بعد از شیرجه زدن از طریق چتر نجات به زمین فرود می کنید. برای دیدن این منظره به جزیره Gran Canaria بیایید. شیرجه زدن در آسمان تجربه ای شگفت انگیز و فراموش نشدنی است.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید بلیط چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

Parachuting از تفریحات جزایر قناری

نظرات کاربران