جاذبه ­های دیدنی کانادا

جاذبه ­های دیدنی کانادا برای دوستداران طبیعت

جاذبه ­های دیدنی کانادا

کانادا به­ عنوان یک کشور آمریکایی از زیبایی ­های منحصربفردی در طبیعت برخوردار است که افراد با سفر به این کشور می­توانند با جاذبه ­های دیدنی آن آشنا شوند. کوه­ها و جنگل­هایی که در کنار یخچال ­ها و سواحل کانادا قرار دارند طبیعتی سرشار از آرامش را به ارمغان آورده ­اند که موجب می­شود هرساله افراد بسیاری به ­عنوان گردشگر وارد این کشور شده و از این جاذبه ­های دیدنی بازدید کنند. در ادامه برخی از جاذبه­ های دیدنی کانادا برای دوستداران طبیعت را معرفی خواهیم کرد که می­توانند پس از سفر به این کشور با آگاهی بیشتری از آن­ها بازدید کنند.

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور ترکیه ارزان و  تور ارمنستان ارزان  هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند. این تور های پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه هستند و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور های جذاب سفر کنید.

پارک آلگون کوئین از جاذبه ­های دیدنی کانادا

یکی از جاذبه ­های کانادا برای دوستداران طبیعت که می­توانند ساعتی را در آنجا استراحت کنند پارک آلگون کوئین است. پارک آلگون کوئین مساحتی بیشتر از جزیره پرنس ادوارد داشته و اغلب از سوی افرادی که علاقه­ مند به قایق­رانی و پیاده ­روی و یا دوچرخه ­سواری در دامنه کوهستان هستند انتخاب می­شود.

دریاچه لیتل مانیتو 

از دیگر جاذبه ­های دیدنی کانادا می­توان به دریاچه لیتل مانیتو اشاره کرد که در بخش مرکزی ساسکاچوان واقع شده است. این دریاچه به دلیل داشتن آب­هایی که مملو از مواد معدنی هستند شهرت بسیار زیادی دارد و اشخاصی که علاقه­ مند به شنا هستند می­توانند در آب این دریاچه شنا کنند.

کاتدرال گرو

کاتدرال گرو یکی از جاذبه­ های کانادا به شمار می­رود که دارای درخت­های ماموت با اندازه ­های غول­ پیکر و سکویا و صنوبر است. درخت­های صنوبر داگلاسی که در کاتدرال گرو قرار دارد دارای قدمتی بیشتر از 800 سال هستند که این موضوع باعث شده این منطقه به­ عنوان یکی از مناطق جنگلی قدیمی در کانادا شناخته شود.

شفق شمالی

شفق قطبی که به نام شفق شمالی شناخته می­شود یکی از منحصربفردترین جاذبه ­های دیدنی کانادا به شمار می­رود. شفق شمالی در اثر تعاملی که تابش آفتاب با میدان مغناطیسی زمین برقرار می­کند به وجود آمده و جاذبه­ ای فوق­ العاده را ایجاد می­کند.

برای دریافت اطلاعات در خصوص ویزا و وقت سفارت به لینک های زیر مراجعه بفرمایید.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو آنلاین هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران