گردشگران علاقمند به اسکی درکانادا

گردشگران علاقمند به اسکی درکانادا

اگر به فصول سرد سال علاقمند هستید و تفریحات این فصل برایتان جالب است، با ما همراه شوید. ما در این مقاله بهترین محل های اسکی در کانادا را معرفی می کنیم. به طور کلی بهترین پیست های اسکی کانادا در سمت غرب آن واقع شده اند. اگر به اسکی علاقمند هستید باید “بریتیش”، “کلمبیا” و یا”آلبرتا” را به عنوان مقاصد سفر خود انتخاب کنید.

به عنوان مثال “ویستلر” از پیست هایی است که با مراجعه به آن می توانید ضمن تجربه یک اسکی متفاوت در هتل های ویژه منطقه مستقر شوید. غذاهای خوشمزه را تست کنید و از نوشیدنی های منحصر به فردی که عرضه می شود، استفاده کنید. در اطراف این پیست اسکی زمین هایی وجود دارند که به اقشار ثروتمند کانادا تعلق دارد.

 

گردشگران علاقمند به اسکی درکانادا

ویزای کانادا

بهترین پیست های اسکی در کانادا در یک نگاه

  •  ویستلر
  •  دریاچه لوئیز
  •  دهکده سان شاین

 

آشنایی با پیست اسکی ویستلر

ویستلر از بهترین، طولانی ترین و قدیمی ترین پیست های اسکی کانادا به شمار می رود. در این پیست امکانات بسیار خوبی  عرضه شده است. امکاناتی که مطابق با استاندارهای بین المللی است. این پیست در میان دو کوه قرار گرفته است و از وسعت بسیار زیادی برخوردار است. از جاذبه هایی که دراطراف پیست  ویستلر قرار گرفته است، می توان به “روستای ویستلر” اشاره کرد.

این روستا طبیعت بسیار زیبایی دارد. جالب اینکه شما می توانید کل مسیر متصل به روستا را اسکی کنید. یک تجربه هیجان انگیز که ارزش امتحان کردن دارد! اگر قصد دارید با اسکی به این روستا سفر کنید، یادتان باشد که مسیر بسیار ناهموار است. البته که مناظر فوق العاده مسیر این ویژگی منفی را تحت پوشش قرار می دهد.  

مهم نیست شما یک اسکی باز حرفه ای باشید یا مبتدی. زیرا گردشگران مختلفی با میزان مهارت مختلف در این پیست وسیع مشغول به تفریح هستند. این پیست با “ونکوور” 2 ساعت فاصله دارد. لذا میتوانید این شهر را به عنوان مقصد سفرتان انتخاب کنید و با اتومبیل به پیست ویستلر برسید.

 

آشنایی با پیست اسکی ویستلر

 

آشنایی با پیست اسکی دریاچه لوئیز

اگر در “شَهر بنف” مستقر هستید درکمتر از 1 ساعت می توانید به پیست اسکی دریاچه لوئیز برسید. پس از رفتن به پیست اسکی دریاچه لوئیز اسکی بازان مختلفی را خواهید دید. عده ای از آنها کاملا مبتدی هستند و عده ای دیگر حرفه ای. فراهم شدن بستری مناسب برای تفریح مبتدی ها و حرفه ای ها از برترین ویژگی های این پیست است. پیست دریاچه لوئیز بالغ بر 4200 هکتار مساحت دارد.

به همین دلیل گردشگران زیادی را در دل خود جای می دهد. دامنه های شیب تند منطقه یک مکان مناسب و پرهیجان برای اسکی بازان حرفه ای است. رستوران های متعدد، ساحل زیبا، غذاهای خوشمزه و مناظر چشم نواز از ویژگی های مثبت پیست  دریاچه لوئیز به شمار می رود.

 

وقت سفارت کانادا

آشنایی با پیست دهکده سان شاین

از شهر بنف می توانید به “دهکده سان شاین” برسید. این دهکده در دل “پارک ملی بنف” جای دارد. پدهکده سان شاین از دیگر مجموعه های تفریحی است که می توانید در فصل سرما به آن مراجعه کنید. اگر مهارت بالایی در اسکی ندارید، پیشنهاد می کنیم پیست دهکده سان شاین را انتخاب کنید. این پیست از شرایط لازم برای مبتدی ها برخوردار است.

به طوری که بالغ بر 50 درصد مراجعه کنندگان به آن تازه کار هستند. افرادی که بخواهند از روستا به پیست دهکده بروند، میتوانند از واگن های سرباز مختص مسافران استفاده کنند. این واگن ها برای تماشای زیبایی های منطقه در طول مسیر بسیار مناسب هستند. اگر قصد دارید در پیست دهکده سان شاین اقامت کنید، می توانید به هتل های مختلف منطقه مراجعه کنید.

اگر جزء آن دسته افرادی هستید که می خواهید ویزای کانادا را دریافت کنید می توانید از خدمات پیکاپ ما در شهر آنکارای ترکیه استفاده کنید. دفتر ما بهترین خدمات را برای متقاضیان ویزا انجام می دهد و همه روزه پاسخگوی سوالات شما می باشد. برای دریافت ویزای کانادا و گرفتن وقت سفارت کانادا همین حالا می توانید اقدام کنید و در مدت کوتاهی ویزای این کشور را دریافت کنید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران