پرواز به جزایر قناری
مسیرهای پروازی - پرواز های غیر مستقیم به مجمع الجزایر قناری جزایر قناری سفر به جزایر قناری مجمع الجزایر قناری
  • ۸ دی ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 47
  • لایک:

متاسفانه در حال حاضر از ایران به طور مستقیم پرواز به جزایر قناری وجود ندارد اما اگر قصد سفر به جزایر قناری، این مجمع الجزایر شگفت انگیز و دلپذیر را دارید، اصلاً جای نگرانی نیست. ایرلاین های معتبر دنیا با ارائه پرواز های غیر مستقیم به این جزیره اسپانیا ، سفر راحتی را برای شما رقم خواهند زد.  

ایرلاین هایی که به جزایر قناری پرواز دارند:

جزایر قناری یکی از مقاصد پر طرفدار برای گذراندن یک تعطیلات آرام و رویایی است و هر ساله گردشگران زیادی از سراسر جهان به مجمع الجزایر قناری سفر می کنند تا اوقات خوشی را در کنار اقیانوس سپری کنند. در حال حاضر متاسفانه از ایران پرواز مستقیمی به جزایر قناری وجود ندارد اما پرواز های غیر مستقیم بسیاری وجود دارند که می توانند مسافران را از ایران به این مجمع الجزایر شگفت انگیز و دیدنی ببرند. پس اصلاً جای نگرانی نیست. با دلتابان همراه باشید و ایرلاین هایی که دارای پرواز به جزایر قناری هستند را بشناسید.

 پرواز به جزایر قناری

انواع پرواز های غیر مستقیم به مجمع الجزایر قناری

از آن جایی که هیچ پرواز مستقیمی از جزایر قناری به ایران و بالعکس برقرار نیست، می توانید از میان انبوه پرواز های با توقف و غیر مستقیم، پرواز مورد نظرتان را که متناسب با نیاز ها و برنامه های شما باشد را انتخاب کنید. مسیر های غیر مستقیم پرواز  تنوع بسیار بالایی دارند. ایرلاین هایی که خدمات پرواز  را ارائه می دهند، مسیر های پروازی، تعداد توقف ها در پرواز  و حتی مدت زمان توقف در طول مسیر پرواز به جزایر قناری، فاکتور هایی هستند که می توانند در انتخاب بهترین و مناسب ترین پرواز به جزایر قناری به شما کمک کنند.

 پرواز به جزایر قناری

ایرلاین لوفتهانزا

ایرلاین لوفتهانزا، بزرگ ترین ایرلاین آلمانی است که پس از پیوستن شرکت های فرعی به آن تبدیل به بزرگ ترین ایرلاین اروپا شد. جالب است بدانید بسیاری از شرکت هایی که از تهران به جزایر قناری پرواز غیر مستقیم دارند جزء شرکت های تابع شرکت لوفتهانزا هستند. آستریا ایر، بروکسل ایرلاینز و سوئیس اینترنشنال تعدادی از این شرکت ها هستند. پرواز های لوفتهانزا به مقصد جزایر قناری، بسته به انتخاب شما می توانند از یک تا سه توقف داشته باشند که البته مشخص است هر چه تعداد توقف ها یا زمان توقف ها بیشتر باشد، بلیت پرواز برای شما ارزان تر تمام خواهد شد. مسیر های لوفتهانزا ممکن است در شهر های مختلفی توقف داشته باشد مثلاً از تهران به فرانکفورت، از فرانکفورت به زوریخ و از زوریخ به تنریف در جزایر قناری. یکی از کوتاه ترین پرواز های این ایرلاین، پرواز یک توقفه است که می تواند شما را ظرف حدود ۱۲ ساعت به مقصد برساند.

 پرواز به جزایر قناری

ایرلاین قطر ایر ویز

ایرلاین قطر ایر ویز یک ایرلاین نسبتاً جوان اما پیشرو است که در طی اندک سال های فعالیت خود، توانسته است به رقابت با ایرلاین های بزرگ و قدیمی تر بپردازد و با ایجاد یک مسیر ترانزیت پر تردد و مدرن برای سفر از آسیا به اروپا، مسافران زیادی را در پرواز های مستقیم و غیر مستقیم جا به جا کند. همچنین این ایرلاین به صد و پنجاه مقصد در پنج قاره جهان پرواز های مستقیم دارد. یکی از پر تردد ترین مسیر های غیر مستقیم پرواز به جزایر قناری در ایرلاین قطر ایر ویز انجام می شود. یکی از مزیت های این ایرلاین برای مسافران مسلمان ایرانی ارائه غذای حلال است. این ایرلاین با ارائه پرواز های مختلف با توقف گاه ها و مدت زمان های مختلف، به شما قدرت انتخاب وسیعی برای انتخاب پرواز  می دهد. شما می توانید پرواز هایی با یک تا سه توقف به سمت جزایر قناری انتخاب کنید.

 پرواز به جزایر قناری

ایرلاین های ایرانی

ایرلاین های ایرانی همان طور که قبل تر گفتیم، پرواز مستقیم به خاک جزایر قناری ندارند. آن ها می توانند شما را تا کشور هایی مثل روسیه، آلمان، وین و ترکیه ببرند تا پس از توقفی چند ساعته، از آن جا با هواپیمای دیگری از یک ایرلاین دیگر به ادامه پرواز به بپردازید. به خاطر داشته باشید که اگر ویزای شینگن ندارید، نمی توانید بیش از یک توقف در کشور های اروپایی داشته باشید. بنابراین در نحوه انتخاب مسیر غیر مستقیم پرواز به جزایر قناری این نکته را مد نظر قرار دهید و سعی کنید نوع مسیر، پرواز و توقف هایتان را با توجه به این مسئله انتخاب کنید.

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *