ویزای برزیل

کشور برزیل

برزیل بزرگ ترین کشور در آمریکای جنوبی و آمریکای لاتین می باشد که بهترین مقصد گردشگری در جهان است. مسافران و توریستان برای سفر به این کشور پهناور باید ویزای برزیل را دریافت کنند تا بتوانند سفری امن و راحت داشته باشند. امروزه برای اخذ ویزای برزیل باید مراحلی را طی کنید تا بتوانید طبق قوانین و مقررات آن به این کشور منحصر بفرد و زیبا سفر کنید.

نمایی از ابشارها در برزیل

برزیل بزرگ ترین کشور در آمریکای جنوبی و آمریکای لاتین است که به بیش از 8.5 میلیون کیلومتر مربع گسترش پیدا کرده است. 208 میلیون نفر در این کشور زندگی می کنند و یکی از کشورهای پر جمعیت در جهان می باشد. پایتخت این کشور برازیلیا است و مردم آن به زبان پرتغالی صحبت می کنند. همسایگان مرزی برزیل، آرژانتین، پاراگوئه، اروگوئه، بولیوی، پرو، کلمبیا، ونزوئلا، گویان، سورینام و گویان فرانسه می باشند.

کشور برزیل کشوری چند ملیتی می باشد که افرادی از نژادهای اروپایی، سرخپوستان آمریکا، آفریقایی و همچنین آسیایی در آن زندگی می کنند. این کشور دارای جنگل های وسیع استوایی، زمین های کشاورزی و منابع طبیعی بسیار زیادی است که قسمت اعظمی از جنگل های آمازون در خاک این کشور قرار دارد.

برزیل از جمله کشورهایی می باشد که در صنعت و فناوری اطلاعات پیشرفت های بسیار زیادی داشته است. امروزه قهوه برزیل برای همه شناخته شده است و کمتر کسی است با فوتبال این کشور آشنا نباشد. این کشور دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است که در این میان می توان به پارک های تفریحی، موزه ها، آبشارها و … اشاره کرد. این جاذبه ها هر ساله گردشگران و توریستان بسیار زیادی را از سرتاسر دنیا به سوی خود جذب می کنند و این کشور را تبدیل به یکی از مکان های محبوب در دنیا کرده است. این کشور دارای آب و هوای بسیار خوبی است و در هر فصلی از سال جذابیت های توریستی و گردشگری خاص خود را دارد.

نمایی از قایقی در برزیل


ویزای برزیل

همانطور که می دانید برزیل یکی از کشورهای واقع در آمریکای جنوبی می باشد که علاقمندان سفر زیادی دارد. افرادی که می خواهند به این کشور سفر کنند و با جذابیت های گردشگری آن آشنا شوند باید ویزای برزیل را دریافت کنند تا بتوانند وارد خاک این کشور شوند.در واقع بازدید کننده های برزیل باید ویزای خود را از یکی از سفارت خانه های برزیل در کشور خود اخذ کنند. تنها افرادی نیاز به دریافت ویزای برزیل ندارند که از یکی از کشورهای معاف از ویزا بخواهند وارد این کشور شوند.

متقاضیان ویزای برزیل باید ویزای این کشور را طبق قوانین و مقررات آن دریافت کنند و تمامی مراحل اخذ ویزا را به طور کامل طی کنند. ویزای برزیل برای مدت زمان اقامت 30 روزه به افراد متقاضی داده می شود و در صورت نیاز به تمدید می توان از پلیس فدرال این کشور کمک خواست.

تصویری از آبشاری در برزیل


انواع ویزای کشور برزیل

همانطور که گفته شد ویزای برزیل برای مدت اقامت 30 روز داده می شود و افرادی که قصد سفر به برزیل را دارند ممکن است اهداف مختلفی برای سفر داشته باشند. منظور این است که این ویزای 30 روزه برزیل فقط مختص ویزای گردشگری نمی باشد و به اهداف دیگری نیز داده می شود. در میان ویزاهای برزیل می توان ویزای تجارت، ویزای فرهنگی و ورزشی، ویزای نمایشگاهی تجاری، ویزای پژوهشی، ویزای تحصیلی، ویزای درمانی و پزشکی، ویزای مطبوعاتی و رسانه ای، ویزای ورزشی، ویزای مشاوره ای، ویزای شرکت در همایش ها، ویزای نشست های تجاری، ویزای هنری و …. را مشاهده کرد. تمامی این ویزاها را می توان از سفارت برزیل دریافت کرد و پس طی مراحل قانونی اخذ ویزا راهی سفر به این کشور شد. اما بهترین و آسان ترین راه برای اخذ ویزای برزیل را می توان استفاده از مشاوران و خدمات دفتر آژانس ما دانست چرا که در کوتاه ترین زمان ویزا را برای شما دریافت می کنند.

ریو دوژانیرو


مراحل اخذ ویزای برزیل

همانطور که گفته شد برای دریافت ویزای برزیل باید مراحلی را طبق قوانین و مقررات این کشور طی کنید تا بتوانید وارد خاک برزیل شوید. این مراحل شامل چند بخش می شود:

-تکمیل پرسشنامه و فرم درخواست ویزای برزیل
-داشتن مدارک برای انجام ویزا
-دریافت وقت سفارت برای تحویل مدارک
– تحویل پاسپورت برای اخذ ویزا

تمامی این مراحل را باید برای اخذ ویزای برزیل انجام داد. هر گونه کوتاهی ممکن است باعث رد شدن درخواست ویزای فرد متقاضی شود و فرد مجبور می شود دوباره تمامی مراحل اخذ ویزا را از ابتدا انجام دهد.

نمایی از شهر ریودوژانیرو


تکمیل فرم درخواست ویزا به صورت آنلاین

یکی از مراحلی که برای اخذ ویزای برزیل باید انجام داد تکمیل فرم درخواست ویزای برزیل می باشد. فرد متقاضی ویزا در مرحله اول می بایست با مراجعه به سایت فرم ویزای برزیل را دریافت کند و آن را به صورت اینترنتی تکمیل کند. در این مرحله فرد ابتدا باید تمامی مدارک خود را در دست داشته باشد و آنها را در سایت آپلود کند و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کند. بعد از تکمیل کردن فرم باید آن را ارسال کند و شماره رسیدی را دریافت کند. در برگه ای که چاپ می کنید باید عکس آپلود شده شما بر روی آن وجود داشته باشد و یا اینکه خودتان عکس خود را برای آن بچسبانید. این رسید دریافت شده برای دریافت ویزای برزیل بسیار مهم می باشد و در زمان مراجعه به سفارت برزیل باید آن را به همراه داشته باشید.

نمایی از شهر برزیل


مدارک لازم برای اخذ ویزای برزیل

افرادی که قصد سفر به برزیل را دارند می بایست مدارکی را برای اخذ ویزای برزیل آماده کنند و این مدارک را در زمان مراجعه به سفارت به همراه داشته باشند. این مدارک شامل:

ارائه گذرنامه معتبر و امضا شده که حداقل اعتبار 6 ماهه داشته باشد
در صورتی که فرد گذرنامه های دیگری دارد باید آنها را نیز به همراه داشته باشد
داشتن یک قطعه عکس رنگی که پشت زمینه روشن داشته باشد و از جلو گرفته شده باشد
گواهی اشتغال به تحصیل در صورت محصل بودن
مدارک شغلی مانند گواهی اشتغال به کار در صورت کارمند بودن
گواهی بازنشستگی در صورت بازنشسته بودن
ارائه پروانه کسب
داشتن بیمه نامه مسافرتی
برگه رزرو هتل برای مدت زمان اقامت در این کشور
بلیط رزرو شده هواپیمای رفت و برگشت
پرینت گردش مالی 6 ماهه اخیر
برگه ای که نشان دهنده تمکین مالی باشد
اصل شناسنامه به همراه کپی
اصل کارت ملی به همراه کپی
داشتن رضایت نامه سفر برای افرادی که زیر 18 سال می باشند
دعوتنامه
نمایی از طوطی های سبز برزیل


چند نکته درباره مدارک ویزای برزیل

افرادی که می خواهند ویزای برزیل را دریافت کنند باید به چند نکته درباره مدارک مورد نیاز اخذ ویزای برزیل توجه کنند. بهتر است بدانید که تمامی مدارک مورد نیاز ویزای برزیل باید ترجمه شده باشند. این مدارک را باید به یکی از زبان های انگلیسی، پرتغالی و یا اسپانیایی به صورت رسمی ترجمه کرد و حتما مهر دارالترجمه بر روی آنها خورده باشد. البته این مدارک را ابتدا باید اسکن کنید و در سایت ویزا بارگذاری کنید. تمامی این مدارک برای دریافت ویزا بسیار مهم می باشد و هر گونه کم و کاستی موجب رد شدن درخواست ویزا می شود.

نمایی از شهر ریودوژانیرو


هزینه صدور ویزای برزیل و مدت زمان مورد نیاز

هر فردی که متقاضی دریافت ویزای برزیل می باشد باید هزینه ای را برای اخذ ویزا پرداخت کند. هزینه ویزا برای انجام خدمات سفارت برزیل می باشد و هر فرد متقاضی ویزا موظف است این هزینه را پرداخت کند. هزینه ویزای برزیل به دلار می باشد و باید آن را به صورت نقد پرداخت کرد. این هزینه برای تمامی افراد یکسان می باشد و باید دقیقا همان هزینه برای دریافت خدمات پرداخت کند. اما بهتر است توجه کنید که در صورتی که ویزای شما رد شود این هزینه برگردانده نمی شود. مدت زمان دریافت ویزای برزیل 7 روز کاری می باشد اما ممکن است گاهی اوقات به علت شلوغی سفارت برزیل این مدت زمان کمی طولانی تر شود و فرد مجبور شود زمان بیشتری را منتظر بماند.

ساحلی زیبا در برزیل


ویزای توریستی برزیل

اگر جزء آن دسته افرادی هستید که علاقه بسیار زیادی به تفریح و گردش دارید، کشور برزیل می تواند بهترین مکان برای شما باشد. در این کشور می توانید فرصت یک تفریح رویایی و ایده آل را برای خود و خانواده تان ایجاد کنید. پارک و موزه و جنگل ها جذابیت های زیادی دارند. کشور برزیل برای افرادی که متقاضی بازدید از جاذبه های این کشور هستند فرصت اخذ ویزای توریستی و گردشگری را ایجاد کرده است. این ویزا اعتباری 30روزه دارد و فرد می تواند به مدت زمان 30 روز در کشور برزیل بماند. البته در صورتی که بخواهید می توانید با مراجعه به پلیس فدرال این ویزا را تمدید کنید و مدت زمان بیشتری از جاذبه های برزیل لذت ببرید. با اخذ این نوع ویزای برزیل فقط اجازه تفریح و گردش در این کشور را دارید و نمی توانید تحصیل و یا کار در این کشور کنید.


ویزای تحصیلی برزیل

یکی از ویزاهایی که کشور برزیل برای متقاضیان ارائه می دهد ویزای تحصیلی می باشد. کشور برزیل دارای دانشگاه های بسیار معتبری است که از کیفیت آموزشی بسیار خوبی برخوردار هستند. کیفیت آموزشی بالای دانشگاه های برزیل هر ساله متقاضیان زیادی را از سرتاسر دنیا به سوی خود جذب می کند و آنها را به برزیل می کشاند. افرادی که متقاضی تحصیل در برزیل هستند ابتدا باید در یکی از دانشگاه ها و موسسات برزیل پذیرش بگیرند و بعد یک دعوت نامه از آن داشته باشند. ارائه دعوت نامه تحصیلی برزیل برای اخذ ویزای آن اهمیت بسیار زیادی دارد و روند اخذ ویزا را سرعت می بخشد. در مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی باید مدارک تحصیلی ترجمه شده، دعوت نامه از سوی دانشگاه و موسسات مالی و گواهی اشتغال به تحصیل را داشته باشید. این مدارک برای دریافت ویزا بسیار مهم می باشند.

البته باید بدانید که مدت اعتبار ویزای تحصیلی تا پایان تحصیل فرد متقاضی می باشد.

تصویر غروب افتاب در سائوپائولو


ویزای تجاری و کار برزیل

برزیل یک کشور پهناور است و همواره پیشرفت های بسیار زیادی در سطح جهان داشته است. این کشور فرصت های شغلی بسیار زیادی را برای متقاضیان ایجاد کرده است و هر فرد می تواند بر حسب استعداد و توانایی خود در این کشور مشغول به کار شود. افرادی که می خواهند در این کشور کار کنند و در یکی از شرکت های دولتی، خصوصی و .. مشغول به کار شوند باید ویزای کشور برزیل را دریافت کنند. این نوع ویزای برزیل فقط مخصوص کار می باشد و اعتباری 2 ساله دارد. فرد متقاضی در صورت نیاز می تواند این ویزا را تمدید کند و مدت زمان بیشتری در این کشور بماند.

افرادی که می خواهند در این کشور سرمایه گذاری کنند باید بودجه کافی برای سرمایه گذاری را داشته باشند و بتوانند گواهی تمکین مالی خود را ارائه دهند. ارائه مدارکی مانند ثبت شرکت، پرینت حساب مالی، گردش های مالی و … بسیار مهم می باشد و روند دریافت ویزا را سرعت می بخشد. هر فردی که قصد سفر به برزیل را دارد و می خواهد به این کشور به دلایلی مانند کار، رسانه ای، شرکت در جلسات، نشست های خبری، دیپلماتیک، هنرمندان، ورزشکاران و … به این کشور سفر کنند می بایست ویزای برزیل را دریافت کنند.

البته بهترین و راحت ترین راه برای دریافت ویزای برزیل استفاده از خدمات آژانس دلتابان می باشد. افرادی متخصص و کارشناس در این آژانس حضور دارند که می توانند در امر ویزا به شما کمک کنند و مدت زمان دریافت ویزا را برای شما کاهش دهند. این افراد هر ساله صدها ویزای تحصیلی، کاری و .. را برای متقاضیان دریافت می کنند و خوشبختانه تاکنون در این امر موفق بوده اند. شما نیز اگر می خواهید با صرف کمترین هزینه ویزای برزیل را دریافت کنید می توانید به ما اعتماد کنید و از خدمات به روز ما در امر ویزا استفاده کنید.