هتل های شهر وین
11 آذر 1397
کشور اتریش

هتل های شهر وین

معرفی بهترین هتل های شهر وین

وین مهم ترین کشور اتریش است و مناطق گردشگری زیادی در آن وجود دارد. به علت گردشگران زیادی که به این شهر هجوم می آورند، این شهر هتل های زیادی دارد. پیش از سفر به این کشور، می توانید از میان هتل های شهر وین حتماً هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.

هتل های شهر وین قیمت های متفاوتی دارند. این هتل ها در اوج مسافرت گردشگران قیمت های بالاتری دارند.

در فصل هایی که مسافران کمتر رغبت دارند به این کشور بروند، قیمت هتل ها نیز ارزان تر است. در ادامه بهترین هتل های شهر وین معرفی شده اند.

هتل کارنتنرهوف یکی از هتل های شهر وین

اگر دوست دارید یک هتل آرام و باستانی را تجربه کنید، بهتر است به سراغ هتل کارنتنرهوف بروید. می توانید غذاهای سنتی وین را در رستوران آن جا میل کنید.

می توانید قدم زنان از هتل به کلیسای جامع سنت استفان بروید. ساختمان این هتل در قرن نوزدهم ساخته شده است. طراحی داخلی آن ترکیبی از آرت نوو وین و سبک فرانسوی و ایتالیایی است.

هتل گست ‌هاوس وین

در نزدیکی اپرای وین و موزه آلبرتینا، هتلی به نام گست هاوس وین قرار دارد. طراحی این هتل ترکیبی از سبک مدرن و سنتی است. از داخل اتاق های این هتل مناظر زیبایی از بناهای معروف شهر قابل مشاهده است.

رستوران هتل با غذاهای خوش مزه، ماهی های محلی و گوشت و پنیر پذیرای مهمانان هتل است.

هتل داس اوپرن ‌رینگ یکی از هتل های شهر وین

هتل داس اوپرن رینگ نیز از هتل وین است. این هتل یک ساختمان باستانی به سبک آرت نوو و مربوط به اوایل سال های 1900 است. طراحی داخل کلاسیک هتل مکانی مناسب برای تأمین آسایش مهمانان است.

بالا و پایین رفتن از راه پله های چوبی هتل حس جالبی را در مهمانان ایجاد می کند. غذاها، برگرها و نوشیدنی های این هتل را نباید از دست داد.

هتل داس تریه ست

هتل داس تریه ‌ست در یک ایستگاه دلیجان قرار دارد. ایستگاه قدیمی که مسیر ارتباطی دو شهر وین و تریه ‌ست بوده است.

هر اتاق هتل به شکلی متفاوت طراحی شده و همین از جاذبه های این هتل است.

اما همه اتاق ها تراس دارند. در اطراف هتل باغ هایی هستند که آن را از بقیه ساختمان های شهر جدا کرده است.

تور لحظه آخری مشهد

هتل توپاز

هتل توپاز از جدیدترین هتل های شهر وین است. این هتل در سال ۲۰۱۲ آغاز به کار کرد و از بهترین هتل های اتریش است. کلیسای سنت استفان و خیابان استفان پلاتز در چند قدمی این هتل هستند.

از ویژگی های بارز ساختمان این هتل می توان به طراحی آن هم گام با مصرف انرژی نام برد. همه چیز به گونه ای انتخاب شده است که با کمترین انرژی همراه خواهد بود.

هتل کانینگ وون اونگارن

نام هتل کانینگ وون اونگارن به معنای پادشاه هتل های مجارستانی است. این هتل در ابتدا برای ساکنان مجار وین ساخته شد. ساختمان هتل در مرکز شهر قرار دارد و دسترسی خوبی به وسایل حمل و نقل عمومی دارد.

از مکان های دیدنی نزدیک به آن می توان به کلیسای سنت استفان اشاره کرد. سبک هتل ترکیبی از سنتی و مدرن است.

گرند هتل

گرند هتل در سال 1870 ساخته شد. این هتل بزرگ 300 اتاق و 200 دستشویی داشت. یک آسانسور با قدرت بخار و یک دفتر تلگراف نیز از امکانات این هتل بودند. در طی سال هایی که پناهگاه سربازان روس بود آن را تخلیه کردند.

اما در سال 1994 دوباره بازگشایی شد. این هتل با سبک کلاسیکش بسیار زیبا است. البته دسترسی ساده به آن از دیگر مزایای این هتل است.

هتل ایمپریال

هتل ایمپریال در ناحیه رینگ استراسه شهر وین واقع شده است. این هتل در ابتدا یک قصر بود. در سال 1873 این قصر را به هتل تبدیل کردند. این هتل قدیمی و زیبا در حال حاضر مورد علاقه موسیقی دان ها، ادیبان و هنرمندان است.

در سال های دور اشخاص معروفی مثل ریچارد واگنر، یویوری گاگارین و ملکه الیزابت در آن اقامت داشته اند.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران