دانشگاه مونترال

دانشگاه های شهر مونترال

آشنایی با دانشگاه های شهر مونترال

دانشگاه های شهر مونترال از معروف ترین دانشگاه های دنیا هستند. امکانات تحصیلی عالی موجب گرایش افراد به تحصیل مونترال شده است. هدف بسیاری از گردشگران از سفر به کانادا تحقیق درباره دانشگاه های این کشور است. دانشگاه های مونترال طرفداران زیادی دارد. در اینجا قصد داریم دانشگاه های شهر مونترال را معرفی کنیم.

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید.

 بلیط هواپیما چارتر

زبان تحصیل در دانشگاه های شهر مونترال

زبان تحصیل در دانشگاه های شهر مونترال انگلیسی و فرانسه است. قبل از هر چیز شما باید یکی از این دو زبان را انتخاب کنید. مهارت شما در زبان تاثیر زیادی در انتخاب دانشگاه خواهد داشت. اگر قصد دارید به زبان انگلیسی تحصیل کنید انتخاب شما محدود است.

دانشگاه های انگلیسی زبان مونترال

دانشگاه های انگلیسی زبان مونترال محدود هستند. این دانشگاهها شامل موارد زیر است:

دانشگاه مک گیل

دانشگاه مک گیل معتبرترین دانشگاه مونترال است. این دانشگاه دارای رتبه 17 در جهان است. دانشگاه مک گیل مونترال رتبه اول در کانادا را دارا است. زبان تحصیل تمام رشته ها انگلیسی است. این دانشگاه ارتباط بسیار قوی با صنایع مختلف دارد. اعتبار مدرک دانشگاه مک گیل بسیار بالاست. شرایط پذیرش این دانشگاه سخت است. نمره زبان، معدل عالی، رزومه و مقاله قوی برای پذیرش این دانشگاه اهمیت بالایی دارد.

 بلیط هواپیمای کیش

دانشگاه کونکوردیا

دانشگاه کونکوردیا از معتبرترین دانشگاه های مونترال است. زبان تحصیل در این دانشگاه انگلیسی است. دانشگده مدیریت این دانشگاه در آمریکای شمالی رتبه 15 و در دنیا رتبه 64 دارد. گرفتن پذیرش با مکاتبه مستقیم با دانشگاه امکان پذیر است.

کالج های انگلیسی در دانشگاه های شهر مونترال

کالج داسون

کالج داسون در مرکز مونترال قرار دارد. این کالج از کالج های دولتی مونترال است. برای ثبت نام در این کالج باید مدرک دیپلم معادل سازی شود. برای معادل سازی یا از طریق اداره مهاجرت اقدام کنید یا خود کالج. معادل سازی از طریق کالج فقط مختص به کالج داسون است. اگر قصد دارید چند کالج ثبت نام کنید از طریق اداره مهاجرت اقدام کنید.

مدت زمان تحصیل در دوره های کالج

مدت زمان تحصیل در دوره های کالج بین 1 تا 3 سال است. با مدرک کالج شما می توانید وارد بازار کار شوید. بعد از دوره کالج یک دوره کارآموزی 6 ماهه برای دانشجو تعریف شده است. اکثر دانشجویان بعد از گذراندن این دوره جذب بازار کار می شوند.

 تور ارزان مشهد

کالج جان ابوت

کالج جان ابوت از کالج های معتبر مونترال است. رشته های مختلفی دارد. دوره های کارآموزی تخصصی برای دانشجویان برگزار می شود. این کالج تحت نظارت دانشگاه مک گیل است.

کالج های خصوصی مونترال

سایر کالج های انگلیسی زبان مونترال خصوصی هستند.کالج های (LaSalle)  و (CDI) از کالج های خصوصی مونترال هستند.

دانشگاه های فرانسه زبان در دانشگاه های شهر مونترال

دانشگاه های فرانسه زبان بسیاری در مونترال وجود دارد. برای تحصیل در این دانشگاه ها مدرک زبان فرانسه لازم است.

دانشگاه مونترال

دانشگاه مونترال بزرگترین دانشگاه کبک است. تمام رشته های تحصیلی در این دانشگاه تدریس می شوند. دانشگاه پلی تکنیک مونترال متعلق به همین دانشگاه است.

دانشگاه بری یوکم مونترال

دانشگاه بری یوکم نیز به زبان فرانسه است. رشته های متنوعی در این دانشگاه وجود دارد.

دانشگاه شربروک مونترال

دانشگاه شربروک از دانشگاه های معتبر مونترال است. رشته های متنوع این دانشگاه بازار کار خوبی دارند. این دانشگاه ها و کالج های معروف مونترال بود. دانشگاه ها و کالج های دیگری نی در مونترال وجود دارد. هزینه تحصیل در دانشگاه های مختلف و رشته ها متفاوت هیت. بهتر است برای کسب اطلاعات از طریق سایت دانشگاه مورد نظر اقدام کنید.

آژانس دلتابان برگزار کننده تور کانادا در کنار شما عزیزان است.

نظرات کاربران