هزینه سفر به مجارستان

هزینه سفر به مجارستان

هزینه سفر به مجارستان

کشور مجارستان در اروپا قرار دارد. برای رفتن به این کشور باستانی و زیبا لازم است اقداماتی را پیش از سفر انجام دهید. مهم ترین مسئله گرفتن ویزای این کشور است. ویزای مجارستان را می توانید از طریق سفارت و همچنین آژانس های مسافرتی دریافت کنید. برای برآورد هزینه سفر به مجارستان باید از قیمت بلیت هواپیما و دیگر مسائل مانند قیمت غذا و حمل و نقل آگاهی داشته باشید.

هزینه گذرنامه و ویزای مجارستان

برای سفر به مجارستان گذرنامه شما باید 6 ماه اعتبار داشته باشد. در غیر این صورت باید به پلیس به علاوه ده مراجعه کنید. هزینه های صدور گذرنامه را به طور دقیق از آن ها بخواهید. 

برای ورود به این کشور باید ویزای شینگن داشته باشید. به هزینه سفر به مجارستان هزینه درخواست ویزای شینگن را نیز اضافه کنید.  

واحد پول این کشور فورینت مجارستان است و نیاز نیست برای سفر یورو تهیه کنید. می توانید از همان ابتدا پولتان را به فورینت تبدیل کنید.

هزینه های هتل و پرواز به مجارستان

پروازهای این کشور کلاس های متفاوتی دارند و هر کدام از آن ها قیمت مخصوص به خود را دارا هستند. شما با توجه به هزینه سفر به مجارستان می توانید پرواز مناسب را انتخاب کنید.

هزینه رزرو هتل هم به فصلی بستگی دارد که به این کشور سفر می کنید. هتل ها در فصل زمستان که گردشگران کمی به این کشور سفر می کنند ارزان تر و در فصل تابستان گران تر هستند. البته قیمت هتل ها نیز بسته به امکاناتشان متفاوت است.

هزینه های حمل و نقل بین شهری و درون شهری

مجارستان کشور کوچکی است و به همین دلیل نیاز نیست برای جا به جایی بین شهرها بلیت هواپیما تهیه کنید. شما می توانید برای رفتن از بوداپست به شهرهای دیگر از اتوبوس، قطار و ماشین استفاده کنید.

برای اطلاع از قیمت بلیت قطار می توانید به سایت راه آهن ملی مجارستان بروید. تهیه بلیت به صورت آنلاین امکان پذیر است. شما می توانید به سایت به زبان انگلیسی دسترسی داشته باشید.

اتوبوس برای سفرهای بین شهری در کشور مجارستان وسیله ای بسیار مناسب و به صرفه است. از آنجا که طرفداران زیادی دارد، باید پیش از پر شدن هر چه سریع تر بلیت خود را رزرو کنید.

جاده های مجارستان از امنیت کافی برخوردار هستند و می توانید مسافرتی ایمن در جاده های این کشور با ماشین داشته باشید.

بهترین وسیله حمل و نقل عمومی در مجارستان قطار است. اتوبوس برقی و تراموا نیز از دیگر وسایلی هستند که استفاده از آن ها به گردشگران توصیه می شود.

اتوبوس در این کشور پر کاربردترین وسیله نقلیه عمومی است. اتوبوس ها به دو شکل پر سرعت با علامت قرمز رنگ و معمولی با علامت مشکی رنگ قابل استفاده هستند.

برعکس دیگر کشورهای اروپایی هزینه تاکسی در این کشور ارزان است. اگر از قبل با تاکسی و آژانس هماهنگ کنید هزینه شما کمتر هم می شود. نیاز نیست برای کاهش هزینه سفر به مجارستان دور تاکسی سوار شدن را خط بکشید.

برای رفتن به مکان های دیدنی این کشور می توانید از مترو استفاده کنید. این وسلیه عمومی به موقع شما را به مقصد خواهد رساند.

هزینه سفر به مجارستان

هزینه غذا و بازدید از مکان های دیدنی بخشی دیگر از هزینه سفر به مجارستان

بابت خوردن غذا در رستوران های شیک و لوکس باید قیمت بیشتری پرداخت کنید. اما با خوردن غذا در رستوران های ارزان و فست فودها می توانید هزینه سفر به مجارستان را پایین بیاورید.

برای بازدید از بیشتر دیدنی های این شهر باید بلیت تهیه کنید و هزینه بدهید. برای استفاده از حوضچه های آب گرم نیز باید مبلغ نه چندان کمی را پرداخت کنید.

در شهر بوداپست تورهای پیاده روی وجود دارد که معمولاً رایگان هستند. اما بعد از اتمام تور رسم بر این است که به راهنمای خود انعام بدهید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران