پرواز جزایر قناری

پروازهای مستقیم و غیرمستقیم به جزایر قناری

پروازهای مستقیم به جزایر قناری

جزایر قناری در کشور اسپانیا قرار دارد و مملو از زیبایی و جاذبه گردشگری می باشد. در بیشتر اوقات سال پروازهای مستقیم به جزایر قناری انجام می شود. پرواز به جزایر قناری از طریق ایرلاین های مختلف انجام می شود و هر کدام از این ایرلاین ها بر اساس خدمات خود قیمت بلیط خود را تعیین می کنند.

پرواز بهجزایر قناری به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود و که هر کدام از این پروازها مزایا و منفعت های خود را دارند.

با ما همراه شوید تا با پرواز به جزایر قناری آشنا شوید.

 

پرواز به جزایر قناری

 

جزایر قناری

جزایر قناری یکی از مجموعه جزایر اسپانیایی می باشد که در جنوبی ترین قسمت جامعه خودمختار اسپانیا قرار دارد.

این جزیره در اقیانوس آتلانتیک قرار دارد و در در 100 کیلومتری غرب مراکش واقع شده است. این منطقه یکی از دورترین دارایی های اتحادیه اروپایی می باشد. مجموعه جزایر قناری دارای 7 جزیره در مجموعه می باشد که بسیار زیبا و مجذوب کننده می باشند.

سواحل، آب و هوا و جاذبه های طبیعی مهم در این جزیره بسیار حیرت آور و زیبا هستند.

این جزایر یکی از جاذبه های گردشگری اسپانیا محسوب می شوند و هر ساله گردشگران زیادی با پروازهای مستقیم به جزایر قناری می روند.

البته این مسافرین برای پرواز به جزایر قناری از پروازهای مستقیم و غیر مستقیم استفاده می کنند.

 

پرواز به جزایر قناری

 

فرودگاه جزایر قناری

فرودگاه جزایر قناری یک فرودگاه مسافربری و باری در جزیره قناری می باشد. این فرودگاه یکی از فرودگاه های مهم در بین شبکه حمل و نقل هوایی اسپانیا می باشد.

نه تنها در این فرودگاه مسافرین جا به جا می شوند بلکه از آن برای حمل و نقل کالاها نیز استفاده می شود.

این فرودگاه در بخش شرقی جزیره قناری و در خلیج گاندو قرار دارد.

سالیانه 10.3 میلیون مسافر جا به جا می کند و به عنوان پنجمین فرودگاه اسپانیا محسوب می شود.

در این فرودگاه امکانات و خدمات بسیار زیادی برای مسافرین ارائه می شود که مهمترین آن خدمات جابجایی مسافرین با پروازهای مستقیم به جزایر قناری می باشد.

مسافرین با پرواز به جزایر قناری می توانند از خدمات عالی این فرودگاه استفاده کنند.

 

پرواز به جزایر قناری

 

پروازهای مستقیم و غیر مستقیم به جزایر قناری

پروازهای مستقیم به جزایر قناری به پروازهایی گفته می شود که از فرودگاه مبدا تا فرودگاه مقصد هواپیما بدون هیچ توقفی حرکت می کند و مسافرین را مستقیما به فرودگاه مقصد می رساند.

اما پروازهای غیر مستقیم به پروازهایی گفته می شود که هواپیما در مسیر حرکت خود به فرودگاه مقصد در فرودگاه های مسیر توقف می کند و بعد به حرکت خود ادامه می دهد. پرواز به این جزیره نیز از طریق پروازهای مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود که هر کدام از آنها مزیت های خود را دارند.

 

پرواز به جزایر قناری

 
ایرلاین هایی که پروازهای مستقیم و غیر مستقیم به جزایر قناری را انجام می دهند

همانطور که می دانید ایرلاین های مختلف خدمات پروازی مختلفی را ارائه می دهند. ایرلاین های مختلفی پرواز به جزایر قناری را انجام می دهند که شامل ایرلاین بریتیش ایروی، ایرلاین تی یو ای، ایرلاین ایزی جت، ایرلاین ایران ایر، ایرلاین جت 2، ایرلاین سوئیس، ایرلاین ایبریا، ایرلاین ایر اروپا، ایرلاین ساس، ایرلاین وولینگ، ایرلاین بروسلوز، ایرلاین رویال ایر و .. می باشد.

در بین این ایرلاین ها بعضی از آنها پروازهای مستقیم و بعضی دیگر پروازهای غیر مستقیم را انجام می دهند.

 

هزینه پروازهای مستقیم و غیر مستقیم جزایر قناری

هزینه پرواز به جزایر قناری توسط شرکت های مختلف فرق می کند. جالب است بدانید که در پروازهایمستقیم به جزایر قناری هزینه پرواز بیشتر از پروازهای غیرمستقیم می باشد.

در پروازهای غیر مستقیم به علت توقف در بین راه و طولانی شدن زمان پرواز هزینه پرواز کمتر می باشد و مسافرین هزینه کمتری را برای پرواز به جزایر قناری پرداخت می کنند.

در صورتی که بخواهید هزینه سفر پرواز به جزایر قناری خود را کمتر کنید می توانید در بین سایت هایی که خدمات پرواز را انجام می دهند جست و جو کنید و از بلیط های چارتری نیز استفاده کنید.

این اطلاعات همه روزه در وب سایت ها به روز رسانی می شوند و احتیاجات سفر شما را برآورده می کنند.

کشور اسپانیا دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد و در هر شهری از آن یک گنجینه تاریخی نهفته است.

برای آگاهی از این اطلاعات می توانید وارد سایت گردشگری دلتابان شوید و از اطلاعات موجود در این سایت استفاده کنید.

در سایت گردشگری دلتابان نه تنها اطلاعات درباره اسپانیا وجود دارد بلکه درباره کشورهای اروپایی نیز اطلاعات زیادی وجود دارد.

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران