اوج هیجان با اسکای دایوینگ دبی

اوج هیجان با اسکای دایوینگ دبی

آیا شما نیز به دنبال بازدید و استفاده از اسکای دایوینگ دبی هستید؟ آیا می دانید که قیمت اسکای دایوینگ چقدر می باشد؟ از شما دعوت می نماییم که ما را تا آخر مقاله پیش روی خود ، همراهی کرده و اطلاعات بسیار ارزنده ای را در خصوص اسکای دایوینگ در دبی به دست بیاورید.اگر شما نیز از هیجان و آدرنالین لذت می برید و می خواهید یکی از مهیج ترین کارهای زندگی خود را انجام دهید می توانید اسکای دایوینگ یا همان پرش از ارتفاع بالا با چتر را امتحان کنید.

بی نظیرترین تفریحاتی در زمینه اسکای دایوینگ

در بسیاری از نقاط جهان انواع تفریحاتی در زمینه اسکای دایوینگ طراحی شده است که بی شک یکی از بهترین و بی نظیرترین آنها را می توان در کشور دبی مشاهده نمود. بسیاری از گردشگران و توریست های ماجراجو زمانی که قصد سفر به شهر دبی را دارند به دنبال اولین فرصت مناسبی هستن تا بتوانند از اسکای دایوینگ دبی بهره مند شده و بهترین و هیجان انگیزترین لحظات را برای خود به ارمغان بیاورند. در نظر داشته باشید که این فعالیت نیاز به انرژی و روحیه بالایی دارد و در صورتی که از بیماری قبلی در رنج هستید توصیه می شود که به هیچ وجه از آن استفاده نکنید.

پرش از هواپیما در ارتفاعات بسیار بالا بی شک یکی از سخت ترین فعالیت هایی خواهد بود که یک گردشگر می تواند انجام دهد اما این امر را نیز در نظر داشته باشید که با شرکت در این فعالیت می توانید زیبایی های بسیار باشکوهی را با چشمان خود مشاهده کنید که از مهمترین آن ها می توان به تماشای پالم جمیرا و سازه نخل مانند بر روی دریا اشاره نمود. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد قیمت و نکات بسیاری در استفاده از اسکای دایوینگ دبی توضیحاتی را برای شما عزیزان علاقه مند به این موضوع ارائه دهیم.

[cn-suggest-posts sts=”آکواریوم دبی” stl=”https://deltaban.com/attraction/dubai-aquarium/” sbs=”تور ارزان دبی” sbl=”https://deltaban.com/dubai-tours/”]

اطلاعاتی راجع به اسکای دایوینگ دبی

 • اگر بخواهیم یک سری اطلاعات اجمالی به حضورتان ارائه دهیم می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 • قابلیت رزرو قبل از سفر به دبی
 • اعلام کنسلی تا 72 ساعت قبل
 • داشتن ترانسفر از تمام هتل های شهر دبی
 • مدت زمان حضور در این فعالیت هیجان انگیز 20 دقیقه می باشد
 • زمان شروع فعالیت اسکای دایوینگ از 10 صبح
 • زمان برگزاری اسکای دایوینگ در همه ی روزهای هفته میسر می باشد.
 • آدرس: Al Seyahi St – Dubai – United Arab Emirates
 • نزدیکترین ایستگاه مترو به این جاذبه: مترو مارینا مال

توجه داشته باشید که تمام گردشگران حرفه ای تا مبتدی می توانند برای از این فعالیت شگفت انگیز بهره مند شده و نهایت لذت و اوج هیجان را تجربه کنند. گردشگران می توانند با پریدن از هواپیما حس پرنده بودن را به دست آورده و با باز کردن چتر نجات خود از ارتفاع بسیار بالایی منطقه پالم جمیرا را تماشا کنند.

اشاره به این نکته نیز حائز اهمیت است که اگر به دنبال بهترین اسکای دایوینگ در جهان هستید به جرات می توان گفت که اسکای دایوینگ در دبی یکی از بهترین آنها می باشد و شما در هیچ کجای دنیا نمی توانید اسکای دایوینگ به باشکوهی آن پیدا کنید به همین اگر قصد سفر به شهر دبی را در روزهای آینده دارید توصیه می شود که از وب سایت پیش روی خود اقدام به رزرو اسکای دایوینگ دبی داشته باشید تا به محض رسیدن به این شهر، سفر خود را با نهایت هیجان و آدرنالین شروع کنید.

اسکای دایوینگ در دبی

نکات مورد توجه 

نکات بسیار زیادی در استفاده از اسکای دایوینگ دبی وجود دارد که اگر گردشگران بتوانند از تمام این نکات پیروی کنند بی شک می توانند به راحتی و در نهایت لذت از آن بهره مند شوند. از مهمترین نکات مورد توجه در استفاده از اسکای دایوینگ دبی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حداکثر وزن گردشگران خانم برای شرکت در این فعالیت در حدود 90 کیلوگرم و حداکثر وزن برای گردشگران آقا نیز در حدود 100 کیلوگرم می باشد.
 • حداقل سن برای شرکت در اسکای دایوینگ دبی 18 و حداکثر سن نیز 60 می باشد که البته بایستی بتوانند تاییدیه پزشکی لازم را از پزشکان حاضر در این مجموعه دریافت کنند.
 • شرکت در آن برای خانم های باردار امکان پذیر نمی باشد.
 • استفاده از لباس راحتی و ورزشی برای شرکت در این فعالیت الزامی می باشد.
 • امضاء نمودم فرم تعهد یکی از مهمترین الزامات شرکت در این فعالیت می باشد.
 • در صورتی که ترس از ارتفاع دارید توصیه می شود که از شرکت در این فعالیت به دور باشید.

تفریح اسکای دایوینگ در تور دبیبهترین زمان شرکت

یکی از مهمترین سوالاتی که برای بسیاری از گردشگران و توریست ها در استفاده از اسکای دایوینگ دبی وجود دارد، بهترین زمان شرکت در این فعالیت می باشد. در خصوص و پیرامون این سوال می توان گفت که شرایط آب و هوای دبی در تمام روزهای سال بسیار مساعد و مناسب اسکای دایوینگ می باشد ولی بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند که در فصل تابستان از این فعالیت لذت داشته باشند این در حالی است که شما می توانید در همه فصل های سال از آن بهره مند شوید.به همین جهت بهترین زمان شرکت در اسکای دایوینگ کاملا به زمان اوقات و فراغت و علاقه شما دارد و شما می توانید در هر زمانی که به این شهر سفر می کنید در این فعالیت باشکوه شرکت کرده و یکی از هیجان انگیزترین فعالیت های عمر خود را انجام دهید.

[cn-suggest-posts sts=”قاب دبی” stl=”https://deltaban.com/attraction/dubai-frame/” sbs=”تور دبی پرواز ماهان” sbl=”https://deltaban.com/dubai-tours/”]

اسکای دایوینگ از تفریحات تور دبی
لذت بردن از اسکای دایوینگ دبی با تور دبی

بسیاری از گردشگران و توریست هایی که قصد سفر با تور ارزان دبی را به این شهر دارند می توانند با ارائه پیشنهاد بسیار جالب در خصوص رزرو اسکای دایوینگ دبی بهترین لحظات را برای خود به ارمغان بیاورند هر چند استفاده و بهره مندی از این فعالیت در برنامه سفر بسیاری از تورهای برگزار شده به دبی وجود دارد و گردشگران علاقه مند می توانند با پرداخت هزینه ای مربوط به آن، لذت سفر خود را دو چندان نمایند.

شما می توانید قبل از رزرو تور لحظه آخری دبی مورد نظر ،به راحتی در مورد برنامه ی سفر آن اطلاعات لازم را به دست آورده و سپس اقدام به رزرو داشته باشید. شما می توانید در حین پرش از خلاقیت های بسیار زیادی استفاده کرده و حرکات متنوعی را در هنگام فرود انجام دهید. هم چنین توجه داشته باشید که قبل از پرش توسط کارشناسان خبره در این زمینه آموزش های لازم را خواهید دید و نکات بسیار مهمی را برای شما در زمینه پرش و استفاده از چتر کمکی ارائه خواهد شد.

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران