خرید کردن در دبی
20 آبان 1398
راهنمای سفر

راهنمای خرید کردن در دبی

راهنمای خرید کردن در دبی

بسیاری از افرادی که به دبی می روند نیاز به راهنمای خرید کردن در دبی دارند، چرا که دبی مراکز خرید بسیاری دارد و هر یک از این مراکز خرید، اجناسی دارند که قیمت های آنها با یکدیگر متفاوت است. اگر شما هزینه کمی را برای خرید کردن در دبی می خواهید پرداخت کنید باید به خوبی با خرید در دبی آشنایی داشته باشید تا به بهترین مراکز خرید در دبی بروید. بسیاری از افرادی که از طریق رزرو تور دبی به این مقصد گردشگری رفته اند به خوبی می توانند از طریق فرد راهنما، راهنمایی برای خرید در دبی را دریافت کنند، چرا که او آشنایی بیشتری با مراکز خرید این شهر دارد.

به طور کلی باید بدانید هزینه های خرید در این شهر تا حدودی بالا است . برای اینکه به خوبی با مراکز خرید دبی و اجناس و قیمت های آن آشنایی داشته باشید در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم و همچنین نکاتی را که در خرید کردن از این شهر اهمیت دارد را بیان می کنیم تا به راحتی بتوانید خریدهای خود را انجام دهید.

 

نکاتی در مورد راهنمای خرید کردن در دبی

برای آشنایی با خرید در دبی لازم است درباره آن اطلاعات داشته باشید باید در ابتدا با مراکز خرید این شهر به طور کامل آشنایی داشته باشید، به همین دلیل در ادامه تمامی این مراکز خرید را به ترتیب نام می بریم.

 

خرید کردن در دبی

 

بازارها و مغازه های شبانه 

بسیاری از افرادیکه در هنگام شب به گشت و گذار در خیابان ها می پردازند می توانند در خیابان های شلوغ مغازه هایی را مشاهده کنند که اجناس زیادی به فروش می رسانند. برای اینکه با مغازه های شبانه این شهر آشنایی بیشتری داشته باشید باید به بازارهای سنتی دبی بروید، چرا که در این قسمت از شهر تمامی مغازه ها تا نیمه های شب باز هستند و چراغانی این خیابان ها به قدری زیاد است که شما به هیچ عنوان گمان نخواهید کرد نیمه های شب است یکی دیگر از نکاتی که در مورد راهنمای خرید کردن در دبی در این قسمت وجود دارد این است که شما می توانید غذاهای خیابانی بسیاری را در هنگام خرید ، از خیابان ها امتحان کنید.

یکی از مهمترین بازارهایی که می توانیم به شما پیشنهاد دهیم بازار منا می باشد. اجناسی که در این بازار وجود دارد بسیار متنوع می باشد و شما می توانید هر جنسی را که مد نظر دارید را از این بازار خریداری کنید. بیشتر گردشگرانی که به دبی می روند به چراغ های فانوسی و شمعدان های مراکشی این بازار علاقه دارند و به همین دلیل بدون شک آنها را خریداری می نمایند. در واقع باید بدانید این اجناس بهترین هدیه هایی می باشد که برای سوغاتی می توانید آنها را خریداری نمایید

[cn-suggest-posts sts=”فستیوال های خرید دبی” stl=”https://deltaban.com/attraction/dubai-shopping-festivals/” sbs=”تور لحظه آخری دبی ” sbl=” https://t2m.io/S8bCZYbJ”]

جشنواره های خرید

یکی از بهترین نکاتی که به شما می توانیم بگوییم این است که در ماه های دی تا اواخر بهمن به دبی بروید، چرا که دوره طلایی خرید را در این ماه ها می توانید تجربه کنید. در واقع از آنجایی که این ماه ها زمستانی هستند آب و هوای دبی عالی و بی نظیر می باشد، به همین دلیل افراد زیادی برای گشت و گذار به این شهر می روند. تخفیف هایی که در این ماه در فروشگاه ها وجود دارد بسیار عالی است، شما هر خریدی را که در این ماه از فروشگاه های دبی انجام دهید کارت قرعه کشی دریافت می کنید. جوایزی که در این کارت ها وجود دارد خودروهای لوکس می باشد. در واقع باید بدانید خرید از جشنواره بسیار به صرفه می باشد و به همین دلیل است که افراد زیادی در زمستان به دبی می روند.

باید بدانید که، کودکان شما هم می توانند لذت بسیاری از خرید ها و مراسم های خاصی که در این شهر وجود دارد ببرند. سرگرمی های خیابانی در زمستان بسیار زیاد می باشد و بنابراین هر فردی از بودن در خیابان ها و خرید کردن لذت می برد. یکی از نکاتی که مهم است و باید در مورد راهنمای خرید کردن در دبی از آن اطلاعات داشته باشید این است که هتل ها در این ماه ها بسیار گران هستند، به همین دلیل هرچه زودتر هتل خود را رزرو کنید تا هزینه زیادی را پرداخت ننمایید.

 

تخفیف گرفتن در هنگام خرید

یکی از مهمترین نکاتی که در راهنمای خرید کردن در دبی وجود دارد و باید به آن توجه بسیاری داشته باشید این است که با فروشندگان صحبت کنید قیمت کالاها را کمتر کنند. شما در بازارهای سنتی این کار را به راحتی می توانید انجام دهید، اما باید بدانید در فروشگاه های بزرگ که برندهای معتبر را به فروش می رسانند نمی توانید این کار را انجام دهید. شما در بازارهای سنتی می توانید بعد از اینکه از قیمت اجناس مطلع شدید کمتر از آن را بپردازید و در مورد آن با فروشنده صحبت کنید.

 

بازارهای سنتی 

بازارهای سنتی در بسیاری از شهرها وجود دارد و بدون شک در دبی هم وجود دارد و شما در راهنمای خرید کردن در دبی اگر می خواهید هزینه کمی را برای خریدهای خود پرداخت کنید باید به این بازارها بروید. حال و هوایی که در این بازارها وجود دارد بسیار بی نظیر می باشد و همچنین معماری این فضا بسیار زیبا است. در واقع باید بدانید بسیاری از گردشگران برای اینکه از معماری این بازارها دیدن کنند به آنجا می روند، ولی به طور کلی اگر به دنبال اجناسی هستید که قیمت کمتری دارند می توانید به این بازارها بروید.

البته شما باید بدانید که هرگز اجناس باکیفیتی را که می توانید در فروشگاه ها برند این شهر خریداری کنید را در این بازارها پیدا نخواهید کرد. بر این اساس اگر به دنبال اجناس برند و بسیار ببا کیفیت می باشید باید به فروشگاه های این شهر بروید.

 

خرید در دبی

 

مراکز خرید و فروشگاه ها

از آنجایی که آب و هوای دبی بسیار گرم است در مورد راهنمای خرید کردن در دبی به شما توصیه می کنیم که می توانید به مراکز خرید این شهر بروید. در واقع باید بدانید بسیاری از افرادی که حتی قصد خرید کردن ندارند به این مراکز خرید می روند و از تماشای فیلم های سینمایی و کافی شاپ های آن لذت می برند.

مرکز خرید امارات یکی از مهمترین و پربازدیدترین مراکز خریدی می باشد که در این شهر قرار گرفته است فضای این مرکز خرید بسیار زیبا می باشد و چشمان هر بیننده ای را خیره می سازد. تمامی مغازه هایی که در این مرکز خرید وجود دارد برند می باشد و به همین دلیل باید بدانید که هزینه زیادی برای اجناس باید پرداخت کنید.

[cn-suggest-posts sts=”پارک گاردن گلو دبی” stl=”https://deltaban.com/attraction/dubai-garden-glow/” sbs=”رزرو هتل خارجی ” sbl=”https://deltaban.com/hotel-reservation/”]

جهت بازدید برترین تور های دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران