مراکز خرید جمهوری چک
9 آذر 1397
هلند

مراکز خرید در کشور چک

معرفی مراکز خرید جمهوری چک

قطعا یکی از انگیزه های سفر خرید است. همه ما پس از سفر به مقاصد مختلف از مراکز خرید چک دیدن می کنیم. این کار ضمن تهیه سوغات و نیازها به نوعی تفریح است. در این مقاله تصمیم داریم در مورد مراکز خرید کشور چک با شما صحبت کنیم. کشوری که به خاطر جاذبه های تاریخی، مراکز خرید و مراکز تفریحی اش به شهرت رسیده است.

اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید، توصیه می کنیم در این مقاله با ما همراه شوید. زیرا با صرف زمانی کوتاه می توانید به اطلاعات کاربردی در مورد مراکز خرید چک دست پیدا کنید.

مراکز خرید چک در یک نگاه

  • مرکز خرید خانه اسلاوی
  • مرکز خرید رز مشکی
  • گالری مایسلبک
  • مرکز خرید پالادیوم
  • مرکز خرید آرکادی پانکراک

آشنایی با مرکز خرید خانه اسلاوی

اکثر گردشگران و مسافرانی که به “پراگ” سفر می کنند، حتما از “مرکز خرید خانه اسلاوی” دیدن می کنند. این مجموعه تجاری مکانی مناسب برای تهیه پوشاک، زیورآلات، لوازم آرایشی، کیف، کفش و… است. اگر به خوراکی های خوشمزه علاقمند هستید، خانه اسلاوی مکان مناسبی برای شماست. زیرا این مجموعه رستوران ها و کافه های با کیفیت زیادی را در برمی گیرد. غذاهای محلی و بین المللی متعددی در رستوران های خانه اسلاوی طبخ می شود. سالن تئاتر، سینما و محوطه سرسبز موجود در مجموعه خانه اسلاوی مکانی مناسب برای استراحت و تفریح است. شما می توانید پس از خرید از فضای سبز محوطه استفاده کنید؛ یا با تماشای یک فیلم سینمایی خوب حسابی سرگرم شوید.

آشنایی با رز مشکی

تقریبا تمامی اهالی شهر پراک با “مرکز خرید رز مشکی” آشنایی دارند. مرکز خریدی که قدمت آن به سال 1990 میلادی باز می گردد. این مرکز خرید بالغ بر 50 مغازه و رستوران دارد. افراد بومی و گردشگران زیادی همه روزه به منظور تهیه اقلام مورد نیاز خود به این مجموعه تجاری مراجعه می کنند. رز مشکی در خیابان “پریکوپ” واقع شده است و همه روزه پذیرای مشتریان است.

آشنایی با گالری مایسلبک

” گالری مایسلبک” به عنوان یکی از بهترین و معروف ترین مراکز خرید شهر پراگ شناخته می شود. این مجموعه تجاری در سال 1996  میلادی در پایتخت کشور چک ساخته شد. مغازه های کیف، کفش، بدلیجات، وسایل خانگی و پوشاک زیادی در مایسلبک به چشم می خورد. چند رستوران هم در محوطه گالری مایسلبک وجود دارد که محل مناسبی برای تجربه یک طعم تازه است.

مراکز خرید جمهوری چک

آشنایی با مرکز خرید پالادیوم

اگر پس از سفر به چک، پراگ را به عنوان مقصد سفرتان انتخاب کردید، حتما از “مرکز خرید پالادیوم” دیدن کنید. حتی اگر قصد خرید هم نداشته باشید، بازدید از این مجموعه تجاری خالی از لطف نخواهد بود. زیرا نمای بیرونی و معماری به کاررفته در ساخت این مرکز خرید بسیار چشم نواز است. از دیگر مزایای این مرکز خرید، دسترسی آسان به آن است. شما در هر کجای شهر که سکونت داشته باشید، میتوانید با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به پالادیوم مراجعه کنید. اکثر برندهای مطرح دنیا در این مجموعه شعبه دارند. این مجموعه  170 مغازه و 30 رستوران و کافه را در بر گرفته است. اگر به غذای “مک دونالد” یا “کی اف سی” علاقمند هستید، می توانید به پالادیوم مراجعه کنید. البته در رستوران های پالادیوم کیک ها و غذاهای محلی زیادی عرضه میشود که ارزش یک بار تجربه را خواهند داشت.

آشنایی با مرکز خرید آرکادی پانکراک

” مرکز خرید آرکادی پانکراک” از مجموعه های تجاری مدرن کشور چک است که در سال 2008 ساخته شد. تنوع در میان مغازه های مرکز خرید آرکادی پانکراک بسیار زیاد است. فرقی ندارد که به دنبال دارو باشید یا کتاب یا لوازم ارایش و یا برندهای مطرح دنیا. چون در این مجموعه هر آن چیزی که بخواهید در دسترس خواهد بود. محوطه بازی کودکان، فودکورت، سینما، کنسول های بازی و بخش های هنری از دیگر تجهیزات مرکز خرید آرکادی پانکراک به شمار می رود.

آژانس هواپیمایی دلتابان در تور اروپا کنار شما عزیزان است تا در گردش دور اروپا ضمن دیدن زیبایی های کشور های مختلف بتوانید لحظات خاطره انگیزی را ثبت کنید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران