معرفی چند مورد از هتل های شهر ساری

هتل بادله از هتل های ساری

هتل های شهر ساری برای اقامت چند روزه طوری برنامه ریزی شده اند تا مسافران در کمال آرامش و آسایش از سفر خود لذت ببرند. از مهمترین هتل های این شهر می توان به هتل نارنج و سالاردره اشاره کرد. در ادامه به معرفی هتل های ساری یکی از شهر های پر از جاذبه ایران خواهیم پرداخت.

برای اقامت در ساری می توانید چند اقامتگاه مناسب آن را مورد بررسی قرار دهید. در بحث امروز دلتابان سعی خواهیم کرد به معرفی چند مورد از شناخته شده ترین هتل های این شهر بپردازیم که یکی از آنها بادله نام دارد.

این هتل با تمامی امکانات و خدماتی که دارد این امکان را برای اقامت کنندگان خود فراهم کرده است که برای چند روز تمامی دغدغه های روزمره زندگی خود را به باد فراموشی بسپارند. بادله را می توان جزء هتل های چهار ستاره به شمار آورد. در این هتل که دارای چشم اندازی بی نظیر به سمت دریای خزر است می توان از زمین ورزشی، سونا و جکوزی بهره مند شد. هتل بادله از هتل های این شهر در دامنه لالیم بنا شده است و با اقامت در آن می توان از فضای سرسبز و آرام این منطقه لذت برد.

خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی

هتل های شهر ساری

هتل سالاردره از هتل های شهر ساری

از دیگر هتل های این شهر می توان به سالاردره اشاره کرد. این هتل را می توان جزء اقامتگاه های جنگلی این شهر به شمار آورد. از مهمترین ویژگی های این هتل می توان به آب‌ و هوا و چشم انداز بی نظیر آن اشاره کرد. وجود جنگل و رودخانه خروشان در اطراف هتل سالاردره باعث شده تا توریست و گردشگران بسیاری در آن اقامت کنند. در هتل یاد شده تمامی امکانات رفاهی و تفریحی از جمله زمین تنیس، اینترنت در لابی، سیستم اعلام حریق و چندین مورد دیگر برنامه ریزی شده اند تا رفاه حال مسافران فراهم شود. سفره خانه سنتی و کافی شاپ نیز از دیگر امکاناتی است که با اقامت در هتل سالاردره از هتل های این شهر می توان به آنها مراجعه نمود.

هتل های شهر ساری

هتل اسرم از هتل های شهر ساری

در لیست هتل های این شهر می توان به هتل اسرم به عنوان یکی از اقامتگاه های سه ستاره نیز اشاره کرد. در اطراف این هتل رودخانه تجن واقع شده که این موضوع به چشم انداز هتل اسرم جذابیت خاصی بخشیده است. هتل مذکور در قدیمی ترین منطقه شمالی کشور در شهر ساری بنا شده است. از مهمترین ویژگی های موقعیت مکانی این هتل عبور جاده ابریشم از اطراف آن است. در اطراف این هتل سه ستاره جاذبه های گردشگری و توریستی بسیاری وجود دارند که می توان به خانه کلبادی و همچنین پارک جنگلی شهید زارع اشاره کرد. از امکانات این هتل می توان به اینترنت رایگان، لابی، آسانسور، باشگاه بدنسازی و همچنین پارکینگ رایگان اشاره کرد. هتل اسرم از هتل های شهر ساری در ابتدای کمربندی ساری واقع شده است.

تور پاتایا

هتل های شهر ساری

هتل نارنج از هتل های شهر ساری

هر کدام از هتل های این شهر دارای امکانات و خدمات استانداردی برای میزبانی از اقامت کنندگان می باشند که هتل نارنج نیز از این قاعده مستثنی نیست. این هتل که جزء سه ستاره ها شناخته می شود در نزدیکی دریا فرح آباد بنا شده است. از مهمترین ویژگی های این هتل می توان به برخورد مناسب کارکنان آن اشاره کرد. رضایت اقامت کنندگان از هتل نارنج به خاطر امکانات اتاق های این هتل سه ستاره می باشد. نورپردازی مناسب این هتل از دیگری ویژگی های آن شناخته می شود. در اطراف این هتل نیز مکان های مهمی همچون رودخانه تجن واقع شده است. برای خرید از بازار ترکمن فاصله طولانی در پیش نخواهید داشت چرا که این بازار در اطراف این هتل واقع شده است. از مهمترین خصوصیات هتل نارنج تاکسی سرویس آن است که امکان جابه جایی را برای مسافران راحت تر نموده است.

تور لحظه آخری مشهد

هتل های شهر ساری

هتل نوید از هتل های این شهر

از هتل های چهار ستاره و خوب ساری می توان به هتل معروف نوید اشاره کرد. سکوت و آرامش در تمامی اتاق های این هتل چهار ستاره حکمفرماست. عزیزانی که در هتل نوید اقامت می کنند می توانند از چشم انداز بی نظیر آن لذت ببرند. در اطراف این هتل جاذبه های تفریحی بسیاری وجود دارند که می توان به حمام وزیری، دریاچه الندان و همچنین مجموعه فرح آباد اشاره کرد. در این هتل استخر و سونا نیز برای راحتی اقامت کنندگان فراهم شده تا بتوانند از آنها استفاده نمایند. برای خوردن غذاهای محلی این شهر می توانید به رستوران هتل نوید از هتل های شهر ساری مراجعه نمایید.

نظرات کاربران