بازار رویال بندرعباس

آشنایی با بازار رویال بندرعباس

آشنایی با بازار رویال بندرعباس

اگر شما هم جزو مسافران بندرعباس باشید حتما یک بار به بازار رویال بندرعباس رفته اید. این بازار جز بازارهای مرکزی فروش منسوجات و پارچه در بندرعباس محسوب می شود. مجتمع بازار رویال در ابتدا تنها شامل یک مجتمع می شد اما در حال حاضر مجتمع دیگری هم در نزدیکی آن ساخته شده است که بازار رویال2 می باشد.

تقریبا بیشتر مراکز خرید دیگر هم در نزدیکی بازار رویال واقع شده اند و به دلیل مرکزیت آن یکی از مکان های پربازدید برای خرید لباس و پارچه محسوب می شود.

 

مرکز خرید بازار رویال بندرعباس

اغلب کسانی که به بندرعباس سفر می کنند و قصد خرید دارند می دانند که بازار بندرعباس هم به دو دسته تقسیم می شود. بازار سنتی و بازار مدرن. بازار رویال تقریبا در سیتی سنتر آن واقع شده است و جزو بازار های مدرن محسوب می شوند.

در مرکز شهر این بندر حدود 500 واحد تجاری وجود دارد که از بین آنها مجتمع های تجاری رویال 1و 2 جز بزرگترین مجتمع ها محسوب می شوند. انواع لباس های زنانه و مردانه، کیف و کفش، لوازم آرایشی و لوازم خانگی جزو مواردی هستند که شما می توانید آنها را در بازار رویال تهیه کنید.

 

 بازار رویال بندرعباس

 

مجتمع تجاری رویال 2

برخلاف مجتمع تجاری رویال 1 که بازار خرید لباس و پارچه است این مجتمع به فروش کالاهای دیجیتال اختصاص داده شده است. مرکز فروش لوازم کامپیوتری مانند لب تاپ و گوشی موبایل در بازار رویال2 می باشد.

این بازار را قلب گوشی بندرعباس می خوانند. در این بازار در کنار فروش موبایل و لپ تاپ تعمیرات این دستگاه های دیجیتالی هم انجام می شود. یکی از بهترین مکان های که می توانید از نمونه های جدید لوازم دیجیتالی، صوتی و تصویری دیدن کنید بازار رویال بندرعباس می باشد. قیمت ها در این مجتمع نسبت به سایر شهرها پایین تر می باشد.

 

 بازار رویال بندرعباس

 

مجتمع تجاری رویال 1

اولین مجتمع تجاری رویال مجتمع 1 بود. در این مجتمع بیشتر می توانید لوازم تزئینی و کیف و کفش را تهیه کنید این مجتمع جزو بزرگترین مجتمع های فروش منسوجات است که بیشتر گردشگران بندرعباس را وسوسه می کند برای یکبار هم که شده از این مجتمع تجاری بازدید کنند. به دلیل نزدیکی این مرکز فروش به سایر مراکز فروش در سیتی سنتر شهر یکی از مکان های پرتردد محسوب می شود.

بهترین مکان خرید برای لباس های زنانه و مردانه یا کیف و کفش و لوازم تزئیناتی بازار رویال می باشد. سیتی سنتر این شهر قدمت بسیار زیادی دارد و به دوران صفویه باز می گردد هر چند که بسیاری از توریست ها تنها برای دیدن مکان های تاریخی این شهر هم که شده یک بار به دیدن سیتی سنتر آن می روند.

پس بازار رویال در یک منطقه دیدنی از این شهر واقع شده است در نتیجه می توان گفت با مراجعه به این مجتمع ها می توانید از نمای قدیمی شهر هم دیدن کنید. دو مجتمع بازار رویال به صورت برج های دوقلو واقع شده اند که با مراجعه به آنها می توانید هم از بازار لباس دیدن کنید و با فاصله کمی به بازار دیجیتال هم بروید.

شایان ذکر است اغلب محصولاتی که در بازار رویال بندرعباس اعم از کیف و کفش یا لباس ها و پارچه های را می بینید وارداتی از کشورهای مانند امارات و کویت هستند و جزو بهترین محصولات موجود در این بندر محسوب می شوند.

 

 بازار رویال بندرعباس

 

قیمت های بازار رویال

بی شک همه ما زمانی که اسم خرید به میان می آید یکی از ملاک های که به آن توجه ویژه ای داریم قیمت ها می باشند. بازار رویال بندرعباس با اینکه جزو فروشگاه های مدرن این بندر محسوب می شوند اما قیمت های آن نسبت به سایر مکان ها و بازار های بندرعباس پایین تر است.

در بیشتر فصول سال می بینید که تخفیفاتی در بازارچه رویال بندرعباس در نظر گرفته می شود که البته بیشتر به مجتمع رویال 1 مرتبط می شود و کمتر ممکن است که در فروش لوازم دیجیتالی با تخفیفات گسترده روبه رو شوید. از طرفی کیفیت اجناس این مجموعه همواره جزو عالی ترین برند های وارداتی می باشند که در مقایسه با بازار سایر شهرهای ایران قابل مقایسه نیستند.

 

Royal Bandar Abbas Market

 

آدرس بازار رویال

آدرس این مجتمع ها در بندر عباس بسیار سر راست است و در واقع به راحتی با مراجعه به مرکز شهر می توانید این دو مجتمع تجاری را ببینید. این مجتمع ها در بندرعباس میدان شهدا به سمت بلوار امام خمینی قرار گرفته اند.

بزرگترین مراکز خرید بندرعباس هم با توجه به نقشه مرکز شهر در بخش های نزدیک به بلوار امام خمینی واقع شده اند. قیمت ها هم معمولا در بازار های مرکز شهر نسبت به بازار های لوکس پایین تر هستند و مسافران با مراجعه به مرکز شهر می توانند یک خرید ارزان با کیفیت داشته باشند. 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران