رستوران گردان برلین

بهترین چشم انداز در رستوران گردان برلین

رستوران گردان برلین

رستوران گردان برلین یکی از بهترین رستوران های شهر برلین می باشد که در برج تلویزیون برلین قرار دارد. برج تلویزیون در الکساندر پلاتز قرار دارد. رستوران گردان برلین در ارتفاع 207 متری از سطح زمین واقع شده است که دارای بهترین چشم انداز از شهر می باشد. این رستوران در یک محیط بسیار زیبا و مجلل قرار دارد که فرصت خوبی را برای لذت از غذاهای آلمانی و بین المللی فراهم می کند. رستوران گردان برلین بهترین رستوران شناخته شده این شهر می باشد که خاطرات بیاد ماندنی را برای هر گردشگر ثبت می کند.

 

 رستوران گردان برلین

 

مشخصات رستوران گردان برلین

همانطور که گفته شد در ارتفاع 207 متری از زمین رستورانی به نام گردان در برج تلویزیون واقع شده است. این رستوران در این مکان یک چشم انداز نفس گیر دارد که می توانید در حالی که از بهترین غذاها لذت می برید از بالاترین نقطه به نقاط مختلف شهر نگاه کنید و این خاطرات را ثبت کنید. رستوران گردان برلین در موقعیت بسیار عالی از شهر قرار دارد که می تواند بهترین غذاهای آلمانی و سنتی را سرو کند. این رستوران تجربه ای ایجاد می کند تا از بالاترین نقطه برلین را ببینید. در این رستوران می توانید با خوردن غذاهای خوب کمی افراط کنید و از صبح تا شب در این مکان لذت ببرید.

 

 رستوران گردان برلین

 

تاریخچه ساخت برج

در اوایل سال های 1950 جمهوری دموکراتیک آلمان برنامه ریزی کرد تا یک امکانات جدید در شهر برلین بسازد. در ابتدا یک موقعیت در تپه های موگلبرگ در نظر گرفته شد. در سال های 1960 دولت آلمان قرار گذاشت تا برج تلویزیون را در موقعیت اخیر خود بسازد. هدف این بود که تا قدرت و کارایی سیستم جامعه گرایی را در ذهن ثابت کند. امروزه برج تعریفی از  نیم رخ پایتخت آلمان است و به عنوان سمبل آلمان دوباره متحده شده می باشد. این برج درست مانند دروازه براندنبورگ است.

 

restaurant

 

چشم اندازها و تنوع غذایی در رستوران گردان برلین

رستوران گردان برلین در بالاترین نقطه از شهر قرار دارد و یک چشم انداز فوق العاده از شهر در اختیار گردشگران قرار می دهد. این مکان بهترین فرصت بازدید از غروب آفتاب را برای مسافرین ایجاد می کند. محیط چشم نواز و دل انگیز رستوران لذت غذا را چند برابر می کند. تنوع غذایی در منوی این رستوران زیاد است و هر روز منو را تغییر می دهند. در این مکان بعد از میل غذا می توان از خوردن بهترین دسرها و بستنی ها لذت برد. دسرهای این رستوران نظیر ندارند. به همراه غذا مهمانان می توانند از بهترین نوشیدنی های فصل لذت ببرند. یکی از ویژگی های عالی این رستوران خدمات رسانی به مشتریان می باشد. کارکنان این رستوران بسیار مهربان هستند و از زمان حضور مهمانان تا زمان خروج به آنها خدمات رسانی می کنند.

 

رستوران گردان شهر برلین

 

جشن سال نو در رستوران گردان برلین

همانطور که گفته شد رستوران گردان برلین در برج قرار دارد. در سال نو می توانید با جشن های این رستوران همراه شوید و یک روز و شب رویایی را به ارمغان ببرید. در این رستوران می توانید به بهترین موسیقی ها گوش دهید و از جشن آتش بازی که در شهر انجام می شود لذت ببرید. در رستوران گردان برلین می توانید در حالی که از خوردن غذاهای آلمانی لذت می برید، در یک مکان عالی آتش بازی شهر را نیز تماشا کنید و تمام شهر را در زیر پای خود تماشا کنید.

 

رزرو میز در رستوران گردان برلین

اگر دوست دارید در رستوران گردان برلین غذا بخورید و شهر را در زیر پای خود ببینید بهتر است از قبل اقدام به رزرو یک میز در این رستوران کنید. رستوران گردان برلین همه روزه بسیار شلوغ است و در بیشتر ساعات رستوران فضای خالی ندارد. اگر می خواهید از میزهای کنار پنجره استفاده کنید باید زودتر اقدام کنید این میزها در بیشتر روزها رزرو هستند هزینه آنها به نسبت به سایر قسمت ها بیشتر می باشد. بهتر است در سفر خود به برلین حتما رفتن به این رستوران را در برنامه خود قرار دهید و یک روز منحصر به فرد داشته باشید. در صورتی که نتوانستید از طریق تلفن برای خود میز رزرو کنید می توانید ایمیل به سایت رستوران بزنید و منتظر تماس باشید.

برلین شهر زیبایی ها و پایتخت آلمان می باشد. در این شهر رستوران ها، کافه ها و مراکز خرید زیادی وجود دارد که از مکان های پربازدید این شهر می باشند. برای آگاهی از این مکان ها می توانید وارد سایت گردشگری دلتابان شوید و از اطلاعات موجود در این سایت استفاده کنید.  

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران