رستوران Oyster Boyoy

رستوران Oyster Boy

فهرست مطالب

رستوران Oyster Boyoy

Oysterboy restaurant

 رستوران Oyster Boyoy در مرکز شهر تورنتو واقع شده است. این رستوران غذاهای دریایی سرو می کند. اگر به غذاهای دریایی علاقه دارید با ما به رستوران بیایید.

درباره رستوران 

رستوران Oyster Boy از محبوب ترین رستوران های دریایی کانادا محسوب می شود. بهترین و تازه ترین صدف های دریایی هر روز به این رستوران آورده می شود. شعار این رستوران تجربه ای لذیذ از غدای دریایی است. Oyster Boy علاوه بر صدف و انواع آن غذاهای دریایی دیگری نیز سرو می کند. انواع سالاد و دسر و نوشیدنی های متنوع مورد علاقه مردم تورنتو در این رستوران وجود دارد.

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید.

رزرو هتل ارزان

 

منوی غذای رستوران 

منوی غذای رستوران  شامل انواع غذا های دریایی با صدف است. در غذاهای رستوران  Oyster Boy  از نوعی صدف استفاده می شود. این رستوران متخصص تهیه غذا با یک نوع صدف خوراکی است. در کنار بشقاب های متنوع صدف خوراکی انواع نوشیدنی های طعم دار صدفی نیز سرو می شود.  علاوه بر صدف جلبک ها نیز از دیگر خوراکی هایی است که این رستوران تهیه می کند.

منبع تامین صدف

منبع تامین صدف های غذایی این رستوران  سواحل بومی کانادا است. صدف های تازه هر روز از سواحل شرقی و غربی کانادا برای رستوران فرستاده می شود.

غذاهای این رستوران برای مهمانی ها، مجالس عروسی، جشنواره ها و رویداد های فرهنگی نیز فرستاده می شود.

فروش صدف

این رستوران با سال ها تجربه در تهیه صدف خوراکی کار پخش این محصول را نیز به عهده دارد. اکثر رستوران ها و هتل ها صدف مورد نیاز خود را از این رستوران تهیه می کنند. یکی از تامین کنند گان صدف در کانادا است.

ویزای کانادا

پرورش صدف

رستوران Oyster Boy یک دوره آموزشی درباره پرورش صدف ها و خرید و ارائه صدف ها برگزار می کند. در این دوره چرخه زندگی صدف را توضیح می دهند. روش تولید و رشد صدف و تهیه خوراک خوشمزه از صدف ها آموزش داده می شود.

در این رستوران شما می توانید انواع غذاهای سرد دریایی را ببینید. صدف از غذاهی مورد علاقه مردم کانادا است.

 

خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی

نظرات کاربران