جزیره ناز قشم

زیبایی ها و تفریحات جزیره ناز قشم

فهرست مطالب

جزیره ناز قشم یکی از بهترین و زیباترین جزایر است که دارای زیبایی های خاصی است که هر فردی باید حداقل یک بار برای بازدید آن برود.

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید.

 خرید پرواز چارتر

 جزیره ناز قشم

جزیره ناز قشم

جزیره ناز قشم دارای سواحلی است که با تمامی سواحلی که تاکنون دیده اید فرق می کند. محلی ها به این محل دو مرده می گویند اما نام اصلی آن جزیره ناز قشم می باشد و بیشتر گردشگران و توریستان این منطقه را با این نام می شناسند. هنگامی که جزر اتفاق می افتد، یک نوار باریک از شن ها درخشان را مشاهده خواهید که سه صخره ای که از آب بیرون آمده اند را نشان می دهند. در همین زمان وقتی آب دریا به طور کامل پس روی می کند یک قسمت باریکی از جزیره ناز قشم به ساحل قشم متصل می شود. در این مدت زمان کوتاه مسافرین به این جزیره می آیند و از بالای بلندی های می توانند جزیره لارک را تماشا کنند. در گذشته از این مکان برای استراحت ماهیگیران استفاده می شده است. در این مکان هیچ مغازه ای وجود ندارد اما می توان از دست فروشان این محل وسایل مورد نیاز را خرید.

 تور ارزان مشهد

 جزیره ناز قشم

پیاده روی در جزیره ناز قشم

یکی از تفریحات عالی و منحصر بفرد جزیره ناز قشم پیاده روی در سواحل می باشد. عمق آب در این محل کم است و آب فقط به مچ پا می رسد. مسافرین و گردشگران با پیاده روی بر روی شن های بسیار نرم و خیس این مکان احساس آرامش پیدا می کنند و از پیاده روی لذت می برند. هر کسی که به بازدید از این منطقه می رود بهتر است یک دوربین عکاسی به همراه داشته باشد تا از تمامی زیبایی های آن عکس بگیرد و ساعت حضور خود را در آن ثبت کند.

 تور ارمنستان ارزان

 جزیره ناز قشم

آفرود سواری در جزیره ناز قشم

در این جزیره همواره تفریحاتی سالم و مفرحی انجام می شود که آفرود سواری یکی از آنها است. در این جزیره فرصت کرایه ماشین های لوکس، اسپرت، شاسی بلند و .. وجود دارد و می توان ساعاتی را به ماشین سواری بپردازید و لذت ببرید. افرادی که می خواهند ماشین سواری کنند بهتر است در حاشیه ساحل بمانند و به سکوهای اطراف نروند. چرا که حرکت خودروها بر روی سکوها ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به آنها بزند. اینکار باعث می شود که منظره طبیعی و زیبای جزیره ناز قشم از بین برود و دیگر صحنه ای برای عکاسی وجود نداشته باشد.

 جزیره ناز قشم

تفریحات هوایی جزیره ناز

در این جزیره امکان استفاده از تفریحات هوایی نیز وجود دارد. مسافرین و گردشگران جزیره می توانند با صرف کمی هزینه از پاراگلایدرها، کایت بورد، پاراموتور، چتر بازی و باد سواری استفاده کنند.  وقتی بر فراز آسمان هستید، می توانید از تمام جزیره که در زیر پای شما قرار دارد لذت ببرید. این تجربه غیر قابل توصیف است. مربیان زیادی در این منطقه وجود دارند که نحوه استفاده از تجهیزات را به شما آموزش می دهند. با یک برنامه ریزی مناسب می توانید از تمامی ساعات حضور خود در جزیره استفاده کنید. البته برای سوار شدن بر وسایل هوایی بهتر است لباس بادگیر و کفش مناسب به همراه داشته باشید.

تفریحات آبی و شتر سواری در جزیره ناز

اگر به دنبال هیجان و تفریح هستید می توانید از تفریحات آبی این جزیره استفاده کنید. در جزیره ناز قشم می توانید از جت اسکی، قایق سواری، غواصی و .. لذت ببرید. جت اسکی یکی از تفریحات هیجان انگیز آبی در ایران می باشد و طرفداران زیادی دارد. هر فردی با هر سلیقه ای که به جزیره ناز قشم سفر می کند می تواند از تمامی تفریحات این جزیره لذت ببرد. تفریحات آبی یکی از بهترین و زیباترین تفریحات جزیره می باشد که جوانان و نوجوانان علاقه بسیار زیادی به آن دارند.

در این جزیره امکان استفاده از شتر نیز وجود دارد. علاقمندان می توانند سوار بر شتر شوند و از مناظر اطراف ساحل و جزیره ناز دیدن کنند. حتما در سفر خود به این جزیره یک دوربین عکاسی به همراه داشته باشید تا بتوانید از تمامی اتفاقات و رویدادهای این جزیره عکس بگیرید. زیبایی های این جزیره را بهتر است در گنجینه خاطرات خود ثبت کنید.

نظرات کاربران