تور طبیعت گردی کیش

تور طبیعت گردی کیش

تور طبیعت گردی کیش

تور کیش از جمله تورهای مسافرتی است که با رزرو آن می توان مکان های دیدنی و جاذبه های طبیعی همچون بوستان آهوان، ساحل مرجانی و جزیره هندورابی را از نزدیک مشاهده نمود. در ادامه بیشتر تور طبیعت گردی کیش را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تور طبیعت گردی کیش

سفر به جزیره زیبا کیش از مهمترین سفرهای داخلی و محبوب در کشور محسوب می شود. نه تنها مسافران خارجی از نقاط مختلف دنیا برای مشاهده جاذبه های طبیعی این منطقه به کشورمان سفر می کنند بلکه گردشگران داخلی نیز این منطقه جنوبی را برای طبیعت گردی انتخاب می نمایند. تور گردشگری کیش از جمله تورهای مسافرتی و گردشگری است که این روزها طرفداران بسیاری را جذب نموده است.

 طبیعت بکر و زیبای این منطقه باعث شده تا تورهای طبیعت گردی و مسافرتی گوناگونی از شهرهای مختلفی برای سفر به این جزیره برنامه ریزی نمایند.

در بحث امروز سعی داریم در رابطه با تور گردشگری کیش برای لذت بردن از مناطق طبیعی این منطقه توضیحاتی در اختیارتان قرار دهیم. اگر اهل گردش و تفریح هستید و علاقه مند به مناطق طبیعی و جاذبه های شهر کیش می باشید توصیه می کنیم این تور طبیعت گردی را از دست ندهید.

تور کیش

Kish nature tour

سفر به مناطق بکر با تور طبیعت گردی کیش

همانطور که در بحث قبلی نیز عنوان کردیم تور گردشگری کیش این امکان را برای مسافران داخلی و خارجی فراهم می کند که به مناطق و جاذبه های طبیعی این منطقه سفر کنند. از مهمترین جاذبه های کیش که با این تور می توان زیبایی های آنها را از نزدیک مشاهده کرد می توان به ساحل مرجانی و دیدنی، بوستان آهوان، جزیره زیبای هندورابی و همچنین دلفیناریوم کیش اشاره نمود.

تمامی مناطق ذکر شده به نوبه خود جزء طبیعت و مناطق گردشگری این جزیره محسوب می شوند و دیدن از آنها خالی از لطف نخواهد بود. سفر به این مناطق با تور طبیعت گردی جزیره کیش بهترین فرصت شناخته می شود، که در ادامه به تک تک آنها بیشتر خواهیم پرداخت.

تور طبیعت گردی کیش - سفر به مناطق بکر

سفر به ساحل مرجانی با تور کیش

هر زمان نام از جزیره کیش به میان آمده ذهن ها به سمت ساحل بکر و زیبای این منطقه معطوف شده است. سفر کردن به این جزیره بدون دیدن ساحل مرجانی آن لذت خاصی نخواهد داشت. با توجه به این موضوع از مناطق گردشگری که در لیست تور گردشگری کیش جای گرفته ساحل زیبا و مرجانی این جزیره می باشد.

این ساحل با جاذبه هایی که دارد پای بسیاری از مسافران داخلی و خارجی را به سمت خود کشانده است و در کنار این ویژگی از خواص درمانی نیز برخوردار می باشد.

 پا برهنه قدم گذاشتن بر روی شن های اطراف این ساحل مرجانی این موضوع را به خوبی اثبات می کند. مشاهده منظره غروب و طلوع خورشید نیز از اطراف ساحل مرجانی کیش غیر قابل توصیف است. در سفر با تور کیش پیاده روی در اطراف این ساحل را به هیچ عنوان از دست ندهید.

قیمت تور کیش

تور طبیعت گردی کیش - سفر به ساحل مرجانی

سفر به بوستان آهوان با تور کیش

در سفر با تور کیش به جزء پیاده روی در اطراف ساحل مرجانی این جزیره می توان از مکان های دیگری نیز دیدن نمود. بوستان آهوان با وسعت دو هکتاری در این جزیره بنا شده که عزیزان با رزرو تور طبیعت گردی جزیره کیش می توانند از حیوانات آن دیدن نمایند.

 برخلاف نام این بوستان می توان گونه های مختلف حیوانی از جمله گوزن، آهو، شیر، روباه، میمون و چندین مورد دیگر را در بوستان آهوان مشاهده نمود. برای حمایت از بیست راس آهو در سال 1363 این بوستان به این اسم نامگذاری شده است. عدم نگهداری آهوهای این بوستان در قفس باعث می شود که در سفر با تور طبیعت گردی کیش بتوانید از نزدیک زیبایی آنها را نظاره گر باشید.

هتل هلیا کیش

تور طبیعت گردی کیش -  بوستان آهوان

سفر به جزیره هندورابی با تور کیش

 در سفر با تور کیش می توانید به یکی از بکر ترین مناطق این جزیره مراجعه نمایید. جزیره هندورابی در اطراف این منطقه جنوبی واقع شده که از زیبایی و ساحل خیره کننده ای برخوردار است. فاصله کم این جزیره با چیروئیه نیز باعث شده توریست ها در سفر به این منطقه از طبیعت بکر اطراف آن نیز دیدن نمایند.

 جزیره هندورابی گزینه مناسبی است که می توان با سفر به آن با فرهنگ غنی و قدیمی مردمان جزیره کیش آشنا شد. چراغ های روشنی که در قسمت شمالی این جزیره به چشم می خورند لذت سفر با تور گردشگری کیش را دو برابر می کنند. در سفر به جزیره کیش با تورهای طبیعت گردی لحظات به یادماندنی را به ثبت خواهید رساند.

برای اطلاع از قیمت ها به صفحه قیمت تور کیش مراجعه کنید

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران