کافه موریو مادرید

طعم یک قهوه خوشمزه در کافه موریو مادرید

کافه موریو مادرید

یکی از بخش هایی که باعث می شود در طول سفر انرژی بگیرید و باز هم به گشت و گذار خود ادامه دهید رفتن به یک کافه خوب و خوردن یک میان وعده می باشد. حال اگر در شهر مادرید هستید پیشنهاد ما کافه موریو مادرید است. سری به این کافه بزنید تا حال و هوای شما عوض شود و بعد از کلی گشتن در شهر جان دوباره بگیرید. با دلتابان همراه شوید تا بیشتر درباره کافه موریو مادرید توضیح دهیم.

بلیط ماهان 

آشنایی با کافه

این کافه در واقع یکی از قدیمی های مادرید است. از روی ساختمان و نمای آن نیز می توانید به سادگی به این موضوع پی ببرید. این کافه در واقع به سبب مکان قرار گیری به شهرت رسیده است و توانسته است بین توریست ها محبوبیت زیادی کسب کند. توریست های زیادی معمولا به این کافه سر می زنند چون بین راه آنها و در گذر از خیابان های معروف مادرید می باشد.

در واقع نام این کافه نیز برگرفته شده از یکی از برترین نقاشان اسپانیایی به نام Bartolomé Esteban Murillo می باشد. نکته دیگر درباره این کافه این است که می توانید برای موقعیت های خاصی که در نظر دارید به طور کل این کافه را اجاره نمایید و جشن خود را به بهترین نحو در آن برگزار کنید.

آشنایی با کافه

طراحی کافه موریو مادرید

اگر بخواهیم از نظر طراحی این کافه را بررسی کنیم شاید نتوان خیلی نمره بالایی به آن داد. البته همین سادگی نیز می تواند در نظر خیلی ها جالب باشد. برای نمونه در بیرون از کافه موریو مادرید صندلی های فلزی آبی رنگ که کمی نوستالژیک هم هستند قرار دارد و در داخل نیز شاهد نماهای آجری هستید. شاید نکته مهمی که سعی شده است در طراحی این کافه به آن پرداخته شود بحث نوع چیدمان صندلی ها باشد. بیشتر در کناره ها می توانید صندلی های بلند و کانتری را ببینید که سعی بر این داشته اند تا از فضایی کم بیشترین استفاده را ببرند.

در واقع قرار است این کافه جایی برای خستگی در کردن های بین راهی باشد، از همین رو به جای استفاده از میزها و صندلی های چند نفره و به صورت گروهی از صندلی های بلند استفاده شده است تا تعداد بیشتری مشتری را بتوانند در کافه موریو مادرید پوشش دهند. به محض اینکه پا در این کافه بگذارید با یک محیط زیبا و تمیز مواجه خواهید شد. شاید المان و یا تم خاصی نتوانید در آن پیدا کنید که خیلی منحصر به فرد باشد ولی سادگی آن نیز زیبا است.

طراحی

منو کافه موریو مادرید 

در منو کافه موریو مادرید می توانید همه چیز پیدا کنید. از انواع قهوه گرفته تا کیک های خوشمزه. می توانید به سراغ بستنی های مختلف و یا آب میوه های متنوع بروید. البته نوع انتخاب شما و منوی کافه موریو مادرید نیز بسته به فصل دارد.

برای مثال بعد از یک پیاده روی در هوای سرد شهر مادرید هیچ چیز به اندازه یک فنجان قهوه نمی تواند دوباره گرما را در رگ های شما جاری کند. همچنین بعد از پیاده روی طولانی در موزه پرادو می توانید به سراغ خوردن ناهار در این کافه بروید. یک منو ساده اما خوشمزه برای وعده های غذایی در این رستوران وجود دارد که شاید خیلی فوق العاده و یا متنوع نباشد ولی به قدر کافی خوب است تا شما را سیر نماید. البته برای صبحانه ها می توانید با یک منو خوب و کامل مواجه شوید که به امتحانش می ارزد.

منو کافه

قیمت های کافه موریو مادرید

شاید مهمترین نکته ای که به ذهن برای رفتن به این کافه خطور کند قیمت های آن باشد. شاید می خواهید اقتصادی سفر کنید و علاقه ای به هدر دادن پول خود نداشته باشید. در بین نظرات افرادی که به این کافه رفته بودند بیشتر آنها بر روی قیمت های نسبتا بالای این کافه اتفاق نظر داشتند. که در واقع همین موضوع را نیز بخش بد و امتیاز منفی کافه موریو  در نظر گرفته بودند.

پس باز هم تاکید می کنیم اگر پول برای شما چندان مهم نیست و در جایگاه بعد از غذا خوردن قرار دارد رفتن به این کافه را از دست ندهید. ولی اگر ترجیح شما داشتن یک سفر اقتصادی است پس تنها به خوردن یک فنجان قهوه در کافه موریو مادرید بسنده نمایید.

چگونه به کافه موریو مادرید بروید

همان طور که گفتیم در بخش پشت موزه دل پرادو دقیقا کمی آنطرف تر می توانید به کافه موریو مادرید برسید. همچنین با کمی پیاده روی از هتل Ritz Hotel نیز می توانید به کافه موریو  برسید. در واقع چون در حال گشتن در خیابان های مهم مادرید هستید به این کافه نیز برخورد خواهید کرد. آدرس کافه :  Calle Ruiz de Alarcon 27, 28014 Madrid, Spain

کافه موریو مادرید

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران